bugün

umarsız kargo şirketi. türkiyenin isim yapmış firmalarından biri olmasına karşın, şu gelen kargoları kapının önüne yığma alışkanlığını bırakamayan rezil firma.

mecbur kalmasam kapısından geçmeyeceğim ancak, karşıdaki müşterinin aras kargoyu tercih etmem ricası ile gittiğim ve gene aynı tas aynı hamam kafası.

kargo kırılacak eşya dedim, adam kutuyu 1.5 metrelik bankonun köşesine koydu. değil birisi dokunsa, rüzgar esse düşecek. gittim kendim adam gibi yere koydum.

büyük ihtimalle ben gittikten sonra paketimi fırlatmıştır. ne farkeder ki, kolileri kapının önüne kamyondan kum döker gibi indirip istifliyorlar.

bu kadar mı zor, 2 tane raf yapmak. bu kadar mı zor çalışana paspas ve cam cam sildirmek. bu kadar mı zor, gelen kolileri, kapı önüne değil de içeri taşımak.

ucuz olmak, pis pasaklı olmanın eş anlamı olsa gerek.
bu firmayı eleştirmek veya olumsuzluklarını yazmak bir sonuç vermiyor,

eminmim ki firmanın sahibi bile buraları okuyup siz istediğiniz kadar

ötün, ben her sene yaptığım milyon dolarlık kara bakarım diyordur, ben

çareyi bu aras bir, kuryenet iki, bu firmalarla çalışmamak ve bunlarla

çalışanlarlada çalışmamakta buldum enazından başım ağrımıyor.
Reklam Ajansını değiştirmesi ve derhal thy'nin ajansına geçmesi lazım gelen firma. O boktan reklamına karşılık bi de şuna baksınlar:

(bkz: türk hava yolları ığdır havaalanı reklamı)
evlere kargo hizmeti yapmamakta kendileri. gidiyorsun eğer müsaitlerse şubeden alıyorsun.
Mng kargodan daha ucuz olan güzide kargo. Ayrıca eve en yakın kargo olmasından dolayı en çok kullandığım kargodur.
cuma günü ankara'dan verilen kargoyu pazartesi günü daha halen istanbul'a sevkiyata göndermeyen kargo şirketi. kargonuzu bir köşede unutmakla kalmayıp cumartesi günü ne de olsa siz çalışmıyorsunuzdur diye hiç uğramayıp üstüne arayınca "e geldik yoktunuz" diyebilecek kadar utanmaz kargo şirketi. üstelik koca semtte yalnızca bir eleman taşıdığı için sabah ellerine ulaşan kargoyu akşam 8de anca getiren kargo şirketi. sülalesini ofiscek çok severiz kargo şirketi.
asansörde elemanlarıyla sürekli karşılaştığım kargo sirketidir. elemanlar çok mutsuz görünüyor.
emniyet mahallesindeki şubesinde kargo paketlerinin hiç abartmıyorum havada uçuştuğunu gördüm, adamlar alıyor atıyor gayet rahat bir şekilde.
Saygısız, terbiyesiz personeli olan firma.
5 iş günü içinde dediler 1ayda anca getirdiler en iyisi gidip kendin almak.
memleketin en dandik, en boktan kargo şirketidir. bu şirketi kullanan insan kendisine dolaylı yoldan sövüyordur.
tc numaranı yazmadan şirket kargosunu teslim etmiyor arkadaş ya. salla bir kafadan numara al kargoyu. ulen embesil nerden bilicen benim yazdığım numara doğru mu sahte mi? sonradan kontrol ettiğinde ki edeceğini sanmam o zaman anlarsın ama sonuçta teslim etmiş olursun öyle değil mi?
hay ben sizin prensibinizin ebesine kadar .............
lanet kargo şirketi.

uzak durun hiç tercih etmeyin. 2 gün dediler bugün 5. gün cuma günü dağıtım merkezine ulaşan kargo cuma tam gün ctesi yarım gün boyunca 1.5 km lik mesafeden elime ulaşmadı.

yazacak başka hiç birşey bulamıyorum sizin verdiğiniz hizmetse hizmetinizin amk.
harika olan şirket. bugüne kadar hiç işimi aksatmadılar. yerden yere göre değişiyor demek ki.
Sahibi Elazığlı olduğundan mıdır nedir bizim buralarda g.doğuda çok şubesi var. Tabiri caizse hızır gibiler maşaallah.
Türkiye'nin en kaliteli kargo şirketi. Adamına göre muamele yapıyorlar demek ki.
berbat bi kargo firmasıdir, çağrı merkezi cok iyidir sadece.
hala bütün kargo şirketlerinin her bölgede her şehirde aynı olabileceğini düşünen insanları gördükçe hayretini saklayamıyor insan.
mng kargo ve aras ilçemdeki 2 kargo şirketi. mng yi diyarbakırdan urfaya bir kutuyu 10 günde götüremedikleri için bırakmış ve arası kullanmaya başlamıştım. 2 senedir 20 kez kullanmışımdır çok şükür hiç bir sorun olmadı.güneydoğuda bir sorun yok yani.
yani görecelidir bu işler. 'berbat ,çok kötü rezil demeden önce bölgendeki en adamakıllı kargo şirketi neyse ona karar ver.
Sikten bir kargo paketini sirinevlerden bahcelievlere iki günde getiremeyen sirkettir.
türkiye'nin açık ara en kötü kargo firması. aman diyeyim bulaşmayın.
kendi şubesine 10 metre uzaklıktaki evi ve sokağı bulamaya kargo şirketi.
en kötü kargo şirketi. adı sanı duyulmamış sürat kargo bile bunlardan daha iyi.

cumartesi sabahtan şubeye varan kargomu getirmiyorlar. pazar tatil zaten amenna da pazartesi oldu mesai bitmeye yakın neredeyse ahlen kargom ortada yok. 3 saaat önce aradım nerde diye "yolda beyfendi dağıtımda" dedi. bu kadar. halen ses seda yok. hayır takip sistemini de güncellemiyorlar ona kıl oluyorum. lanet olsun bir daha kulanırsam.
sonsuza kadar uzak duracağım kargo şirketi.

nedeni: toplamda yarım kilo gelmeyecek bir elbisenin kargo bedeli aşağıdadır.

taşıma ücreti:11.86 tl

adrese teslim ücreti:3.39 tl ( ulan sanki ben teslim edeceğim. ekstra ücret almak nedir la)

diğer hizmetler:0.66 tl ( buda ne ise artık)

kdv:2.90 tl (olmazsa üzülürüz zaten)

toplam: 19.00 tl

işte arkadaşlar. uzak durmamın nedeni budur. hemde sonsuza kadar.
en adi kargo şirketi. ufacık ürünü 1 km ötedeki yere taşımaya aciz adamlar. çalışanları atarlı. bir kaç tanesini ibret olsun diye s...ksin işte ama sonra al başına belayı. kamera vardır kesin her şubede.
Yıllarca güven veren 2 mavi'nin * * * aslında o kadar iyi olmadığını göstermiş kargo firmasıdır. GÜnaydın kargo * * * hizmetleri var biraz tuzlu ama ertesi gün saat 10 da kargonuz karsa bile gidebiliyor. Maskotları da sevimli firmadır.
çok kullanmadığım için hizmet kalitesi, hızı ve fiyat politikası hakkında yorum yapmayacağım, kimseye sponsor olduğum, övdüğüm falanda yok ama türkiye'nin hemen hemen her yerine kargo gönderebilitesi var bu firmanın. 1 ptt kargo * 2 aras kargo'dur bu konuda.