bugün

entry'ler (1076)

imam hatipler kapatılsın ruhban okulları açılsın

Türkiye'yi komple kapatalım herkes rahat etsin.

dhkp c

halkın adaletini yerine getirmek karakol kapısında bekleyen polisi vurmakla olmaz sevgili parti cepheli arkadaşlarım. sizler halk savaşçıları olarak halkın kanını emen, halkı sömüren kapitalistlere, siyasetçilere dokunabiliyor musunuz ? cevabı ben vereyim hayır. bu ülkede kutularla halkın paraları çalındı, peki siz halk savaşçıları olarak bu hırsızlardan birine dokunabildiniz mi ? durun ben söyleyim hayır ! size meydan okuyan sedat peker'e internet üzerinden cevap vermek haricinde bir eylem yapabildiniz mi ? uzun lafın kısası, yaptığınız silahlı eylemler ne mahir çayan'ın pratiğine uymaktadır ne devrimci geleneğe uymaktadır, mal mal eylem yapıp insanları üzerinize güldürmeyin, gencecik insanlarında hayatını karartmayın sevgili parti cepheli arkadaşlarım!!!

cem okan tuncel

kalkınma ekonomisi final sorulari :

- harris todaro köyden kente göç, sayısal soru
- düşük gelir denge tuzağı, demografik model
- kalkınmanın finansmanı, sayısal soru.

cem okan tuncel

Ek sınav kağıdını sol üst köşeden iğnelemezseniz dikkate alıp okumam, gidin mahkemeye başvurun diyen uludağ üniversitesi hocası!!! Internetten indirdiğin sunumları, kendin hazırlamış gibi kullanıyorsun, onu nasıl yapacaz hoca ?!!!

kanuni sultan süleyman hakkında suç duyurusu

itü harita mühendisligi mezunudur, öğrencilik döneminde karıştığı siyasi olaylar sebebiyle gözaltına alınıp işkence görmüştür, psikiyatrik sorunları bulunmaktır. Komik gibi gözüken bu olayın altında türkiye de yaşanan trajik olaylar bulunmaktadır.

ebru baki

Bir banu güven bir nevşin mengü değildir efendim...

gecenin sözü

Perişanlık götümüze yapışmış vesselam...

cevdet bağca

(bkz: ezgi bağca)

kokoreç

(bkz: Uykuluk)

üstad deyince akla gelen ilk insan

(bkz: ömer hayyam)

trabzonluları ve rizelileri ülkemde istemiyorum

ülkemizde gün geçmiyor ki yeni mallar türmesin...

ertuğrul a ağıt

(bkz: Bahoz)

charles darwin

Ce ne sont pas les plus forts qui survivent, ni les plus intelligents, mais ceux qui sont les plus rapides à s’adapter au changement. — Charles Darwin

bedelli askerlik

28 yaşını geçmiş bir kişiden askerlik yapmasını beklemek hangi hesaba kitaba uyar acaba, ya askerlik tecilini kaldır, bu insanları 28 ine gelmeden askere al, böylece bi boka yarayabilirler, ya da 28 yaşına gelmiş, belki evlenmiş belki göbek bağlamış belki kafayı yemiş bu insanları askere çağırma. Bir memleketin her işi bu kadar hesapsız kitapsız olmamalı...

bu tarz benim

Kaşarlar topluluğu.

education first

Gönderdiğim maile 2 ay sonra cevap veren eğitim danışmanlığı firmasıdır.

mide yanması

Bir bardak soğuk kefir içerek bu yanmayı dindirebilirsiniz...

ptt kargo

Evime 20 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan dağıtım merkezinden 3 günde sikten bir paketi teslim edememiş kargo firmasıdır.

avantajix

Bir de alisveris sitelerine baglanabilirse tadindan yenmez...

haraç alamadıkları marketi yakan dhkpc liler

(bkz: Rantı paylaşamadıkları için kavga eden cemaatciler)