entry'ler (184)

windows xpde arama yaparken çıkan köpek

araç reyizle büyücü dedeyi unutmamak gerekir.

2 el playstation 4 arayan yazar

sony nin oyun dunyasina giris yapmak isteyen ayrıca ps exclusive lerinide merak yazardır. galiba ben oluyorum

yerim yurdum belli diyen paralelci arkadaş

yerin yurdun belliyse 2 senedir devlet sizi arıyor nerdesiniz ? sorusunun muhattabı olan abi/abla dır. insanı kahkaha tufanına sokar. bu ülkede olduğu kadar başka nerde bu kadar vatan haini var çok merak ediyorum, ey allahım sen bizlere yardım et.

xbox one

microsoftun yeni jenerasyon adı altında 900p oyun oynatan xbox 360 oyunlarınıda çalıştıran konsolu tabi ki ps4 e rakip bile olamaz.

the last of us

gereksiz modellenmiş odalar, bitmek bilmeyen bölümler, up uzun yollar vs. vs. bitmemek için direnen bir playstation exclusive oyunudur. bazıları bu oyun hakkında dünyanın en iyi oyunu diyor tabi ki zevkler tartısılmaz fakat bana göre sıkıcı.

space soldiers

an itibariyle gplay ekibine 2-1 mağlup olarak bizi üzmüş türk cs go takımı.

uncharted 4 a thief s end

e3 2015 de izlediğimiz oynanış videosunda karakterimizin ak-47 silahıyla tararken silahın ipinin sallanması gibi ayrıntılar çok hoş olmuş, araba ile kaçma sahnesinde sürüş dinamiğini beğenmediğimi söyleyebilirim fakat kaçış sırasında girilen ara yollar, meydanlar oyuncuya açık dünya hissini uyandırıyor. bunların dışında her uncharted oyununda olduğu gibi yine salak salak büyü, sihir, lanet üzerine bi hikayesi olduğunu tahmin ediyorum. farklı jenerasyonlar birbirinin kopyası oyunlar...

fetullah hocanın kumarbaz elemanı

yapma yaa acaba bu haberi duyunca neden hiç şaşırmadım allah allah çok garip bak, hani bunlar hizmet ilim irfan adamıydı

ukala paralelci yurt abisi

lise zamanlarımda paralel yurdundan atılmışken senin işin çok zor üniversitede hiç bi yurda almazlar seni, iş hayatında da sıkıntı çekeceksin. diyen şerrrefsiz vatan haini piç kurusudur. o gün bana o şekilde bi cümle kuran insan bugün devletten köşe bucak kaçıyor

özet: fuck you feto

edit: evet arkadaşlar beklenen oldu ve çapulcu arkadaşlar bir araya gelip eksilemeye başladı.

rüyada aşık olmak

az önce uyandım ve rüyamda hiç tanımadığım sarışın biriyle baya baya sevgili olduk hatta babasıyla falan tanıştırdı. o zalımın kızı bana o kadar duygu yüklü sözler söyledi ki etkisinden hala çıkamadım. Uyandığım da adeta aldatılmış gibi hissettim, keşke elimden tutsaydı da hiç uyanma deseydi. onun gibisini bulabileceğimi hiç sanmıyorum. oooofff oooofff resmen hayal ürünü bir varlığa aşık oldum.

not: eğer o kız bir gün karşıma çıkarsa buraya yazacağım.

tanım: çok trajikomik olaydır.

amd nin 300 serisi tutmazsa batacak olması

2015 yılının haziran ayında gerçekleşecek olaydır. eğer nvidia tarafı pascal ile 300 ü silerse amd yeni sahibini arıyor olacak. en son verilere göre pazarın %80 i nvidia nın elinde. hadi bakalım hayırlısı. inşallah kullanicinin kazandığı bir mücadele olur.

logitech g230

oldukça kullanışlı bir headset.

konsol vs pc

senelerdir tartışılan bu saçma konuya artık son veriyorum:

Mutlaka herkesde en dandikdende olsa 1 tane pc olacak tamam mı ? bu şart bi kere yani bugun kalkipda kimse pc yi yok sayamaz. pc de yaptiginiz bi cok seyi ps de de yaparsiniz ama bu bambaşka bi konu

ikinci eğer oyun oynayacaksan da pc nin yaninda konsol a-la-cak-sın. bu kadar basit işte dağılın bakiim.

özel mesaj almak isteyen yazarlar

22 yaşındaki beyfendiye yani bana mesajlarınızı bekliyorumdur.

youtube kanal sahipleri

Mesaj atmalarını istedigim kimseler.

youtube kanal sahipleri

bir diğer ismiyle youtube da devamlı olarak içerik üretip para kazanan yani youtuber kimselerdir.

konsol bilgisayar

Konsol boyutunda üretilen oyun amaçlı yeni bilgisayarlardır. bir çok parçası laptop için uyumlu olan parçalardandır.

uludağ sözlük sevgili arıyorum hattı

halen açık olan hattır.

uludağ sözlük sevgili arıyorum hattı

bu başlık altında 7/24 açık olan hattır.
Nice sözlük yazarlarını izdivaça erdiren hattır aynı zamanda.

mesaj bekliyorum diyen yazar

22 yaşında kendi halinde öğrenci bir bey yani benimdir.

edit: hala mesaj gelmedi :(