bugün

ak saçli kaleci.
yıllarca panathinaikos için oynamış, 35 yaşında panathinaikos'un ezeli rakibi olympiakos'a transfer olmuş ve panathinaikos holiganları tarafından ölüm tehditleri alan kaleci...
yıllardır aynı kaleci kazağını giyen kalecidir. o kadar ki üzerine yapışmış izlenimi vermektedir. ona denilecek tek söz:

- bi çıkar şunu be nolur!
en sevilen kaleci takdir edilesi ,güzel insan.
milli kalecimiz volkan demirel in geliştirilmiş modeli.allahtan yunanistanda oynuyor.
4 golü kalesinde gören şanssız yunanistan kalecisi. *
metrelerce uzaktan atılan topu, kol hizasından içeri alan 36 yaşındaki "tecrübeli" kaleci. tecrübeni sevsinler...
gözleri görmeyen kaleci.gülmeyin yazık lan * *
tumer metin in 2 ye boldugu yunanli kaleci..
görsel

(bkz: tipe bak çay demle)
"volkan dan daha malları" da varmış dediğimiz kaleci.
(bkz: süzgeç)
gökdeniz karadeniz'in sert şutundan dolayı kaleyi değil kendi yüzünü koruyan kaleci. "top'dan korkan yunanlı?" vay annasına..
kötü gününde olan kaleci ki tümer in attığı golde değil gökhan ünal ın attığı golde inanılmaz bir hatası vardı. gökhan ünal ın şutunda kalede yanlış yer tutmuş ve yanılmıştır. cepheden gelen tplarda çok başarılı olduğu doğrudur. ama kale arkasından izlendiği zaman da tümer in topa nasıl acayip bir falso verdiği iyi görülmüştür. (bkz: juninho pernambucano)

evet iyi kalecidir. kötü gününde olan iyi kaleci.
Karagounis'in soyunma odasında kafa, göz daldığı/dalacağı, ağızını, burnunu kırdığı/kıracağı kalecidir...
(bkz: kumbara)
kulislerde, maçtan sonra müslüman olacağı söylentileri dolaşan kaleci.
sevgi kelebeği, güzel insan.
tam bir ayyaş.. saatlerce içsen yine bu kadar morarmaz be göz altları..
nedeni bilinmeyen bir şekilde maça gelmemiş kaleci * *
24 mart 2007 yunanistan türkiye maçından sonra "ne var bunda, ben de türk'üm, atatürk ne mutlu türk olana dememiş ki, ne mutlu türk'üm diyene demiş, maçtan önce söyleyecektim, yapamadım" demiş ve otto rehhagel'in "otur sıfır" demesiyle ağlamış son adam. "kaleci olduğumu bilseydim ellerimi kullanırdım" diyerek yunanlıları şaşırtmıştır. yaşlılık nedeniyle maç içerisinde kısa süreli hafıza kaybı(90 dk. kadar) yaşamış ve halisülasyon nedeniyle kendini defans oyuncusu zannettiği de söylentiler arasında. şu anda atina sokaklarında 10. yıl marşını söylediği gelen bilgiler arasında, yersen.
en asil duyguların insanı.
http://www.nikopolidis.gr
yediği goller yüzünden türk halkı tarafından övülmekte olan ve övülecek kalecidir.
dayı kategorisine girecek kadar yaşlı insan. *