bugün

hayatındaki basit sorunları çözemeyip çözümü vücudun kimyasını da bozmakta bulan avellerin en sevdiğidir.
bu tür kilo aldırıcıları hayatınızdan uzak tutun. bunun yerine psikolojik sorunlarınızın derinine inin, nedenini araştırın.
Yıllar evvel kullandığımdan dolayı, kullananı yüz metreden anladığım kimyevi ruh onarıcı.

Bazı vakaları yazışırken bile teşhis edebiliyorum.
Uzun süre kullanimi sonucu bıraktığınizda beyninizin bozulmuş oldugunu fark edeceginiz, uzak durulması gereken madde.
Bu yuzden de birakan insanlar bir sure sonra tekrar başlamak zorunda kalacaktir. Ne kadar direnseniz de mecbursunuzdur bazen.
(bkz: kendimden biliyorum).
Sigara gibi üzerinde uyarıca resimler ve yazılar olması gereken ilaç.tedavi etmez bağzı alerjık bünyelerde ciddi yan etkilere sebep olabilir.alkol kadar rahatlatmadığı halde bağzı bünyelerde rahatlattıgı idda edilmektedir.
çok tehlikeli bir madde. dr tarafından verilen ve epey kullanan bir yakınımı kalp krizinden kaybettik. o antidepresanları kullanmadan önce çok daha iyi idi. onlardan sonra hayaller görmeye başladı garip garip. çok çok çok mecbur kalmadıkça kullanılmamalı.

sevgili doktorlarimiz bana kızmasın. her gelene antidepresan dayamayin lütfen.
ilk kez kullanacaklar yan etkilerinden korkmasınlar. http://yanetkilerine.com/...-etkileri-ne-kadar-surer/ burada belirtildiği gibi yan etkiler geçicidir.
Önce çeyrek sonra Yarım Nihayetinde tam şeklinde başlanır.Yine Bu şekilde bırakılır.
Doktorlar veriyor , ben kullanmıyorum. Kendi kendime çözmeye çalışıyorum, olmuyor. Direniyorum.
6 ay lustral 100 mg kullandım (50 den başlamıştım)
sonra 3 ay bıraktım ve yine lustral kullanmaya başladım busefer direk 50 gr.
yaklaşık 5 aydır kullanıyorum 100 mg gibi etkisi olmasada yine de var.ilk kullandıgımda iktidarsızlık yapıyordu lakin şimdi yapmıyor.siklememezlik de master seviyeye çıkarttığıda bir gerçek.
etrafta abi kullanmayın yağğ ,ne derdin var sikdir et .diyen denyolar olabilir.onları siklemeyin.
kaygı bozukluğu için kullanılan ilaç. kaygı bozukluğu yaşayan insanlar sosyal ortamlarda gereğinden fazla gerilebilir, insanlarla iletişim kurmakta zorlanabilir, hatta ekmek alırken bile panik atak geçirebilir. bu problemi yaşamayan insanlar genelde antidepresan kullanan insanları yargılarlar. ne sorunun var ki neden kullanıyorsun diye hesap sorma hakkını kendilerinde bulurlar. oysa bu bir tedavi yöntemidir. doktor kontrolüyle kullanılmalıdır. antidepresan sorunu yüzde yüz çözmese de en azından kaygıyı azaltmaya yardımcı olur. antidepresan kullanırken gelen bu rahatlama avantaj olarak kullanılırsa ve korkuların üzerine gidilirse tedavi işe yarayabilir. ancak bu rahatlama hissi genelde bütün vücutta hissedilir ve uyku getirir. vücutta seretonin hormonu artar ve kişi hedeflerine ulaşmak konusunda üşenebilir. insanlar bunun farkında olmalı ve bu rahatlığı bütün gün evde yatarak değil sokağa çıkıp korkularıyla yüzleşerek kullanmalıdır.
Zamanlama, kullanımında önemli bir yere sahip olan ilaç. Düzenli olarak her sabah ve akşam, doktor kararınca verilen doz ile alınmalıdır. Düzenli kullanımda zihni temizler. Hastanın isteği de bu konuda önem taşır.
Çağımızın yasal uyuşturucusu diyebilirim. Doğru yönde kullanıldığını düşünmüyorum.Kendini aciz gören kendini kötü hisseden kendini yalnız hisseden veya ilgi çekmeye çalışan insanların elinden acilen alınmalı.
insanı sakinleştiren ve algılarını düşüren ilaç.

illaki faydası vardır ama artık çok kullanılmaya başlandı bence bu kadar rahat kullanımı iyi değil. Gösteriş olarak kullanan ve sorunlarından kaçmak için kullanan çok fazla.
kullanılması hava atma vesilesi haline gelen ilaçlardır.

genellikle zihinsel fonksiyonları baskılamak , hızlandırmak gibi amaçlarla reçete edilirler.

genel olarak bilinenleri SSRI - seçici serotonin gerialım inhibitörüdür.

salgılanan serotonin (mutluluk hormonu)'in vücutta serbeste gezinmesini sağlar.

tarafımca ativan + cedrina + rexapin + efexor 4lüsü ile kombo yaptığım ilaç grubudur.

bu ilaçlardan kaçınmanın en kolay yolu ,

-düzenli sosyal hayat , zevk alacağınız bir hobi ve konuşabileceğiniz yakın bir arkadaştır.

yalnızlık , boşluk gibi konular genellikle depresyonun kucağına düşmeye sebep olan temel etkenlerdir.

bana gelecek olursak reçete edilme sebebi ,

sağ şeritteki ilerleyen araç sürücülerini taciz etmek , otoparka girerken 80km hız ile duvara çarpmaya teşebbüs etmek(babamın el frenini çekmesi ile ucundan dönülmüş eylem) , trafikteki diğer araç sürücülerini küfür el hareketi yaparak tahrik etmek sureti ile kendini öldürtmeye çalışmak ,haftanın en az 5 günü gecede 5 bira + 50 lik rakı ve 4 paket sigara içerek alkol/nikotin zehirlenmesine ulaşmaya çalışmak.

uyku düzeninin bozulması , yalnız yaşadığım halde evin içinde konuşan insan sesleri duymak.

normal olmadığımın farkındayım ama hangimiz normaliz ki.
Terapi eşliğinde, doktor talimatıyla uzun ve düzenli kullanılırsa faydası dokunacak ilaç tipi.
Ne derdin olabilirmiş. 18 19 yaşlarında halada neredeyse hergün görüştüğüm arkadaşım var oda kullanıyordu. 8 yaşındayken kardeşini 11 yaşındayken annesini kaybetti. Babası yetimhanede verdi 18 yaşına geldiğinde yetimhaneden attılar. Hayatı çalışmakla geçti çoğu günler aç kaldı. 18 19 yaşında ne derdi varmışta kullanıyormuş ama değil mi. Olum herkesi kendiniz gibi sanmayın millet dışarıda yaşam mücadelesi veriyor. Emin ol oda bu ilaçları kullanırken keyif almıyor.
Paxera ile 5 ayı doldurdum sayılır. Ne kattı ne eksiltti anlamak zor. Bir zaman sonra aldığınızı unutuyorsunuz zaten. Boş geliyor, bomboş.
Günümüz hayatının kaygısı yüzünden sıkça ihtiyaç duyulan ilaç.

insanların acılarıyla ya da kaldıramadıkları yüklerle dalga geçilmez. Zihin çabuk bulanan, zor arınan bir şeydir.
Kimin neden etkilendiğini ya da niye ilaç kullandığını sorgulayacak hadde sahip değiliz.

Umarım zihniniz hiç kirlenmez ve ihtiyaç duymazsınız. Zordur, cidden zor. ilacı alırsın bitirirsin belki iyileşirsin ama izleri kalır.
Hiçbir hastalığın kolay yolu yok.
uyuşturucu amk kullanmayın şunu. daktırlar arasında bile şaibeli tedavi edip etmediği
Gereksiz uyuşturucu. Kimseye tavsiye etmem. içinde kendine gelemiyor.
Doktorun iki yasındakı cocukların hamilelerin bile kullandıgını idda ettıgı ılac.(tabi yersek)öle bir ilacki okb anksiyete panik atak fobi mobi ne varsa silip atıyormus.cok kullanıslı ilac bılmem kac mg okb bılmem kac mg panık atakta ise yarıyormus.aklı zorlayınca sacma oldugunu kavradıgım ilac.yasal uyusturucu bıldıgın.sen acı cekiyorsun sureklı carpıncı goz kararması kol bacak can cıkması.bide bunu iciyorsun sen fezada astronot mubarek.tavsiye etmiyorum.suan psikiyatride okb panik atak vs vsnin tedavi caresi yok maalesef bunu kabullenmekte fayda var allah yardımcımız olsun.
spor salonuna yazılıp hayvan gibi terleyin. benzer bi etki yapıyor.
Eskiden de bunları yaşadım, o zamanlar nasıl atlattım derken antidepresan aldığımı hatırlayıp, tekrar başlama isteği uyandırıyor.

En kötü yanı da, iyileştiğinizi sanmanız. Asla bilemiyorsunuz sanırım.
ikinci entrim olacak ama cidden anlamıyorum; mümkün olabilecek her türlü kötü alışkanlığa zaafı olan birisi olarak ben buna bugüne kadar nasıl bulaşmadım, şaşkınlıkla takdir ediyorum kendimi. niye bu kadar yaygın lan. keyfsiz olmak o kadar mı katlanılamaz birşey. bekleyince geçiyor anasını satim. kullanmayın şu bokları.
güncel Önemli Başlıklar