bugün

entry'ler (753)

dövme yaptırmak

35 yaşında ilk kez ayın 9'unda yaptırmak üzere randevu aldığım. armband tattoo yaptırıcam. 5 bin yetele imiş. afedersin kariyerini sikeyim.

escortların anal yapmama sebebi

yaparlar ama ekstra ücrete tabidir diye biliyorum. yapmışlığın var mı? yok. duyuyoruz ama.

boğazda üç tane yalısı olan sözlük yazarı

8 sene sonra yanınızdayım.

evlilerin karaktersiz olması

bi insanın bell bir anda mutluluk arayışında "ben ve içinde bulunduğum tüm dünya" noktasından "ben ve karım vs içinde bulunduğum kalan tüm dünya" noktasına geçmeye karar vermesi neresinden bakarsan bak büyük şerefsizlik en hafif tabirle.

yari meleğim diye çağırmak

ceylanım derdik en son.

dinleyin ulan develer

https://www.youtube.com/watch?v=NJ3ZWH7SRII

üstteki yazarın burcunu tahmin etmek

oğlak diyorum.

sting ile ilgili bir anım

omzuna alıp güreştirseymişsin.

bir kızı etkilemek için yapılabilecekler

kadınlara yönelik herhangi bir tutumunuzla gram alakası olmayan şeylerdir. kendinize yönelik tutumunuza bi bakar kadınlar, o iyiyse sizden köppek gibi etkilenmeye başlarlar. ardı ardına. tersine de kendine yönelik tutumun olumsuz olsun, modun düşük olsun, kendini sevme/inanma en kral şekilde davranın suratınıza tükürmezler.

o yüzden kendine iyi davranmak olabilir.

üstteki yazarla ne yapmak isterdin

bafilemek.

istenen şeyi dillendirince gerçekleşmemesi

katıldığım tespit. hiç şaşmadı.

biseksüel erkekler

adam gibi adamdır. insan ayırmıyordur.

hayattan zevk alamamak

hayat süprizlerle dolu derlerya. yalanlarına sokim onların.

feminizme destek veren erkek

dikkatimden kaçmıyor genelde çok skişemeyen erkekler oluyor bunlar. haliyle ortada varoluşunun en temel amacını yerine getirme yolunda çabalayan, üremek için çok ama çok dolaylı bir yolu seçen bir adam söz konusu oluyor.

bir diğer ortak özellikleri de genelde sosyalizm destekçisi olmaları bu kitlenin. adam aslında vahşi kapitalizme, serbest piyasaya ne ekonomik ne skiş anlamında uyum sağlayamamış. istiyor ki kadın-erkek arası ilişkiler sağlıklı bir şekilde kurulsun, skiş camiasındaki toplam kadın sayısında artış sağlansın, böylelikle o da o kadar da rekabetçi olmadan pazardan payını alabilsin. tüm bu feminizm destekleyen erkek goygoyunun ardındaki kök neden ne yazık ki budur.

gel gör ki reis, sen hazreti isa'mısın mk. toplasan 30 sene ömrün kalmış, onu da bu insanlığı adam etmeye adaman mantıklı mı sence. sen böyle feminik vakaya destek vericem derken vakitin heba ederken bi takım ayılar kafaya basmalı masmalı. gel tez elden vazgeç bu sevdadan beyim.

fazla nazik erkeklerin itici olması

amsalak tuzağı, düşmeyin.

entry yüzünden ifade vermek

kendimi saçma sapan bi entrymden dolayı ifade verirken bulmak isterdim. ama öyle siyasi konu falan değil. ne bileyim entryimin birini 52 yaşlarında, kısa saçlı, iki kedisiyle kadıköy'de yaşayan, hafif toplu ve en önemlisi feminik bi avukat abla denk gelip alınsın, cinsiyetçilik iddiasıyla hakkımda şikayette bulunsun, bi sabah eve tebligat geldiğinde buna önce canım çok sıkılsın sonra süreç ilerledikçe durumdan keyf almaya başlasam. ne bileyim gidip adliye'de savcıya ifadelerimin asla ama asla cinsiyetçilik olarak addedilemeyeceğini tamamen aihm içtihatlarında benzer olaylar ifade özgürlüğü kapsamında ele alınmış olduğunu, bildiğim kadarıyla türkiye'nin de hala avrupa hukukunu anayasa mahkemesinden bile ötede en kök hukuk sistemi olarak kabul ettiğini falan anlatsam. böyle bi anım olsun isterdim mesela.

kemer deki mekandaki 8800 tl lik adisyon

kardeş tükanı içmişler, 8800 bedava buna.

kimden nefret ediyorsun

akbabalarımdan nefret ediyorum. ama emanetler, bakıcaz.

aysun kayacı nın son hali

lan ne güzeli, ne seksisi ya, şu fotoya bakınca böyle nasıl düşünebilir bi insan. ilk aklıma gelen düşünce "bi tongaya düşsen 5 sene sonra hayatını uğruna heba ettiğin manzara" düşüncesi oldu.

kimse gerçek değil

(bkz: the presentation of self in everyday life)
(bkz: erving goffman)

insanlar, farklı ortamlarda farkı rolleri, davranış kalıplarını benimsiyorlar. goffman'a göre insanlar her bir sosyal çevrede, kendilerinden beklendiğini düşündükleri role uygun olacak şekilde rolleniyorlar. hali ile bi kişilik inşasından mutlak anlamda bahsetmek mümkün değil.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.