bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 671.
  içme o zaman salak.
  2 -2 ... bi cisim yaklasiyor efendim
 2. 669.
  Prospektüslerini okusanız hepsinin yan etkisinde intiharla ilgili bir durum vardır. Güya tedavi ediyor. Hoş kullandığımız ağrı kesicilerin de öldürme riski var. Ama yine de antidepresan kullanmayın yanında terapi alınmadığında size pek de bir etki etmeyecektir. ilmini bilen anlatsın. Yok mu ulan bu sözlükte psikolog?
  2 -2 ... hamile taklidi yapan panda
 3. 668.
  Anksiyete bozukluğu için kullandığım ve pek bi faydasını görmediğim ilaç. Bu benim kişisel görüşüm tabi.
  -1 ... fyabse
 4. 667.
  Cinsel hayatı olumsuz etkiliyor. Geç boşalma, boşalırken de yaşanan tatmin azlığı insanın canını sıkıyor. Bunun dışında hiçbir şikayetim yok ama bu durum sinirlerimi yıpratıyor bazen.
  ... bi cisim yaklasiyor efendim
 5. 666.
  hayatı götünden yaşıyorsun, bi elini tenine koyup burdayım iyi miyim neyin peşindeyim düşünmüyorsun. nereye çekilirse giden, ne denirse inanan ve sadece yuvarlanıyoruz kadar hayata dahil oluyorsun.

  sonra boş bi çabayla, adaptasyonunu sağlamak için haplar, şuruplar hormonlarının ayarını yapıyorsun.

  bunun kumandası bedenin dahilinde. hani, tamamen mesele senin kontrolünde. yetki sende. buna rağmen çözümü dışardan umuyorsun? acıyın, ağlayın, müthiş hızlı, acımasız ve zalim dünyayı kabullenemeyen minik kalpli taşra kelebeklerini hayata tutundurun.

  ne var biliyo musun? bu hayata ait değilsen, yenisini kurarsın. mutlu değilsen seni yerlerde sürükleyen, avuçlarını yakan parcalayan o ipleri bırakırsın.
  -1 ... corbadaksinekkanadi
 6. 665.
  http://www.haberiyakala.c...uhalefet-chp-h57794.haber
  ... ismet1994
 7. 664.
  türkiye'de yaklaşık 26 milyon insanın kullandığı hap.
  -1 ... ismet1994
 8. 663.
  Şu başlıgın altında bile girilen ne kadar çok cahil oldugunu ortaya koyuyor. Yapmayın, etmeyin bir uzmandan yardım alın.
  1 ... rockonbaby
 9. 662.
  Sadece depresyonda kullanılmaz. Onlarca hastalıkta antidepresanlar da kullanılır. Şunu depresyon bağlayıp durmayın.
  ... bi cisim yaklasiyor efendim
 10. 661.
  Doktor kontrolünde kullanılması gereken ilaç. Her üzüntüde, depresyonda veya kaygıda kullanmaya calısmayın. eğer mümkünse egzersiz gibi doğal yöntemleri deneyin.
  ... ogzd