1. 680.
    Antidepresanlarla insanlık maymuna çevrilmiş durumda.

Cankardeşler, kendinize iyi bakın...

Kendinizi pislikten koruyun...
    1 -1 ... otostopcununintergalacticrehbe
  2. 679.
    Özlediğim ilaçlardır.
    ... kimseyi cekemeyen adam
  3. 678.
    Aylarca kullandım ve 1-2 gün bile zor işe yaradı. Pek işe yaradığını düşünmüyorum. Serotonin için kullandım hiç de mutlu olmadım, 1-2 kere falan rüyadaymış hissi yaşadım ve aptal bir mutluluk vardı başka da olmadı.

Edit: Arkadaşlar tedavi için kullanın, kullanacaksınız ama insanı iyi hissettirmiyor sadece, tedavi de yardımcı oluyor ama sıkıntılarınızı yok etmiyor, nadiren azaltıyor.
    1 -3 ... ride the lightning
  4. 677.
    Bir insanı öldüren ilaçlardır bence şüphesiz. Antidepresan'ın içinde bulundurduğu kimyasallar'ı kimse bilmediği için masum masum içiyorlar. Oysaki karaciğere ve böbreğinize verilen hasarın maddi hesabı yoktur.
    1 -4 ... iiiblacktoothiii
  5. 676.
    Onlar da olmasa nasıl ayakta duracaktık?
    2 ... atakankan91
  6. 675.
    kenevir yazmış sanırım.
    antidepresan
    2 -1 ... enguruu
  7. 674.
    Antipsikotiğin yanında olsa olsa tatlandırıcı olur.
    ... ride the lightning
  8. 673.
    Bunu kullanan insanlara doktorlar denek gözüyle bakıyor. Çünkü bunun etkisinin kanıtlanması en az 50 yıl alıyor. 50 yıl sonra göreceğiz bakalım neymiş bu zıkkımlar.
    1 -3 ... cok zekiyim
  9. 672.
    insanların gereksiz yere kullanması yüzünden gerçekten hastalığı olanlar için de gereksiz, keyfi bir şeymiş gibi olarak görülen ilaçlar. bazı yan etkileri olabilir ancak hastalıkların verdiği zararlar ilaçların vücuda olan zararlarından çok daha fazladır emin olabilirsiniz. ayrıca kullanıyorsanız karaciğer enzimlerinizi düzenli olarak kontrol ettirmenizde fayda var. başıma geldi çünkü oradan biliyorum.
    ... alku
  10. 671.
    psikiyatri amaçlı kullanılan tüm ilaçlara halk arasında antidepresan adı veriliyor. bu ilaçlar, öncelikle depresyonun tedavisi için kullanılan bir ilaçtı. bugün ise birçok psikiyatrik rahatsızlıklarda kullanılıyor. kaygı bozuklukları, depresyon, panik atak, takıntı hastalığı, uyku problemleri, sosyal fobi ve daha pek çok psikiyatrik vakalarda hekimler tarafından hastalara öneriliyor. antidepresanlar aslında şeker ve tansiyon ilaçlarından çok farklı değildir. bu ilaçlarla ilgili en önemli husus, tanıdık veya arkadaş tavsiyeleriyle kullanılmaması gerektiğidir.

bazı insanlar kimi zaman bir tane antidepresan içip iyi olduklarını zannederler. bu tamamen bir yanılgıdır. oldukça yaygın kullanılan antidepresan ilaçlar, diğer bütün ilaçlar gibi yan etki yapabilir. herhangi bir yan etki görüldüğünde zaman geçirmeden doktora gidilmeli ve yardım istenmelidir. psikiyatrik rahatsızlıkların tedavi edilmesindeki en önemli şey işbirliği yapmaktır. dolayısıyla, herhangi bir sorun yaşandığında doktorlarla işbirliği yapmak gerekmektedir.
    ... cold coffee