1. 626.
    doktor kontrolünde 1 yıldır alıyorum.yan etki filan bende olmadı.söylenen hiçbirşeyede kulak asmadım.deli derler dalga geçerler boşverin kardeşim.sıkıntı varsa kullanın.
    2 ... mrbmehmetlg
    #37960953 :)
  2. 625.
    Hiç bir benim bünyeye bi bok yapmamaktadır. O kadar etkili olduğu söylenen ativan bile bende sadece bi yarım saat küçük uyku modu yaptı . Onda da uyutmadı bile .
    -1 ... mizansenfalan
    #37960696 :)
  3. 624.
    Bu ilaca ben de doktor kontrolünde başladım 1.5 yıl önce kadar. O günden bu zamana gerçekten çok daha iyi duruma geldim.
    Fakat ben biraz ağır durumda olduğum için epey yüksek dozda verdiler. Haliyle bu durum bende bağımlılık benzeri bir şeye sebep oldu. Yoksunluk diyorlar sanırım. Mesela sadece bugün birkaç saatliğine içmem gecikti ve ta başımın en tepesine kadar çınlamalar oldu ani olarak hep.
    Ciddi anlamda odaklanma sorunu yaşadım ve yürürken baş dönmesine benzer yalpalamalar oldu. Üstüne bir de ağır bir baş ağrısı.
    ilacı içtim ve 30 dk kadar sonra rahatladım. Şu an gayet iyiyim.
    1 ... ytterbium
    #37960649 :)
  4. 623.
    yasal uyuşturucudur. hemen yasaklanmalıdır. evet.
    ... evrenin disinda olan yazar
    #37960635 :)
  5. 622.
    la havle vela kuvvete,illa billahil aliyyülazim.
    1 -1 ... kafa koparanus
    #37960295 :)
  6. 621.
    uzun süreli kullanımlarda kasları zayıflatır. vücut direncini düşürür. tecrübelerime dayanarak söylüyorum.
    3 ... pandalizm
    #37960246 :)
  7. 620.
    Geciktirici olarak da kullanılabilir.
    2 ... spurs
    #37959876 :)
  8. 619.
    yasal uyuşturucu olarak da adlandırabileceğimiz ilaç.
    ... poncirella
    #37959814 :)
  9. 618.
    Doktor tavsiyesiyle kullanmaya başladığımdır. Bazen cidden dibin dibini görüp oradan tek başına çıkmanız mümkün olmuyor... bazı insanlar oradan sizi çıkartmaya çalışırken bazıları daha derine itmeye çalışıyor. Tabi benim uyuyabilmemi ve stres düzeyini azaltmama yardımcı oldu ama fiziksel aktivitenin daha çok faydası var gibi.
    Beyniniz sizi uyardığı zaman doktora gidip kullanmanız tavsiyedir.
    4 ... rakivebalik
    #37959612 :)
  10. 617.
    gerçekten ihtiyaç duyanların doktor kontrolünde kullanması gerektiğini düşünüyorum.
    ilaç sayesinde hayata bağlanan, ayağa kalkan çok insan var. kendinizi doktora bırakın, sağda solda okuduğunuz yalan bilgilere aldanıp ilacınızı kullanmamazlık yapmayın.
    he bi de, "antidepresan yerine spor yap sağlıklı beslen emin ol düzeleceksin" diyenlerden koşarak uzaklaşın.
    tedavi olun.
    15 ... j1739 1438b
    #37959550 :)