bugün

akıllara red alert 2 deki for mother russia repliğini getirmiştir.
sözlüğe ilk geldiğinde yazdıkları ilgimi çekmiş ve takibe almış ancak yazmaya devam ettikçe kalbinin kötülüğü ortaya çıkmış ve donuz listesine tepeden girmiş olan trolldür.

insanların yani biz muhaliflerin topluca ölmesini daha fenası devlet eli ile öldürülmemizi dilediği bir entirisini gördükten sonra kendisi adına üzüldüm zira özel mesajlarda gayet aklı başında birisi gibi gözüküyordu ancak iş sözlüğe yazmaya gelince işte durum ortada. yazık gerçekten yazık. moderatörlerimizin nasıl da ayakta uyuyor olduklarına dair acı bir tecrübedir kendisi..
atamıza yazdığı o şeyler mutlaka görülecek dediğim yazarımsı.
http://m.uludagsozluk.com/e/33882773/

Skseler öyle bir gidersin ki... Koşa koşa hemde.
Kemalistleri kudurtan yazar. Ben burada atatürkün annesine hakaret etmedim atatürkün şahsına hakaret etmedim düşünce özgürlüğü diye birşey var. gizli kapaklı başlıklar altında cumhurbaşkanına demediğiniz küfür yok bunları yüzünüze vurmaya gerek yok sanırım.
O şimdi ampul.
Göt yalamayi sevmediği için sözlükte pek sevilmeyen yazar. Bizdense kardeşimizdir. Bizden değilse öldürün gitsin sistemi. Kendilerine olunca düşünce özgürlüğü oluyor ama.
Genelde Atatürk düşmanlığıyla cinsel sapkınlığın bir arada bulunduğunu kanıtlayan örneklerden biridir.
Maalesef (bkz: ablayla konuşurken istemsizce erekte olmak) entrysinin capsini alamadan silip kaçmış.
görsel
Atatürkü sevmediği için dışlanan yazar. Sevmiyorum zorla değil ya. Hakaret etmiyorum birsey demiyorum sadece sevmiyorum. benim değil sizin ataniz. Bu kadar basit.
trollüğü meslek haline getirmiş erdoğan aşığı enteresan arkadaştır. kendisi hakkındaki ilk ve tek yazım 18 gün önce gene nick altına girdiğim entiri olduğu halde benim nick altıma "arkamdan konuşuyor" yazması hakikatten enteresan bir ruh hali içerisinde olduğunu gösteriyor.

zaten o entiride yazdım mesajda farklı entiride farklı yazıyormuş atamızdan nefret eden ve hakaret eden muhaliflerin polis eli ile öldürülmesini isteyen birisi ile mantıklı bir insan neden muhabbete devam ederki. Birde sırf bana salladı diye artılayanlar var bu arkadaştan zerre farkları yok *
Evlat olsa sevilmez.
Baba türkiye nin karısı.
mumsöndü başlığına yazdın madem entry niye siliyorsun ?
bir adet ezik.
tüm ahlaıksızca ve sapıkca başlıkları canlandırıp kaçan.
yok küfür etmeyeceğim amk.

edit: birde beğeniyor mazoşist.
o artık çaylak.
Mod olsam silkelerdim, aklını başına alsın.
çok rahat bir şekilde kuvvetli bi' ılıklık aurası sezilebilen yazar.
http://vignette4.wikia.no...f/revision/20150122163416

biraz daha sabır sonrası selamet inşaallah. keşke direkt elimizde yetki olsa hiç beklemeden kurtulabilsek böyle tiplerden ancak mühür olmadığı için mühür sahibini beklemek zorunda kalıyorsun. sanırım bu sefer temelli gönderirler en azından öyle umuyoruz..
Kendine iş bul.
vasat bir troll.
Bütün sülalesine ağız dolusu küfür edilen yazar bozuntusu.
çaylak olma yolunda emin adımlarla ilerleyen bir yazar.

(EDiT : NiTEKiM OLMUŞ BiLE...)
(bkz: siktir git).
trollük yapayım derken orçoluk yapan sığır. bir aşağılama sıfatı olarak anne rusya.
iğrenç bir yazar. Yarrakla kafayı bozmuş.
Aşağılık yaratık.