1. 1.
  baştan savma isteğini dile getiren en güzel kalıp. ne defol ne kaybol ne de gider misin tarzı kalıplar onun yerini tutabilir. iyi ki varsın siktir git.
  13 -2 ... son of the sun
 2. 2.
  bi abinin kardeşine karşı en çok kullandığı kelimedir. nispeten hafif bir küfür olduğu için aile içide de kullanılabilir.
  3 ... pergamon
 3. 3.
  çek git anlamında kullanılabilecek küfürdür ,ikinci söylenen küfürdür ,ilki ağzına sıçarım ,ikincsi siktir gittir yani bunlar hafif küfürlerdir.
  ... joker da
 4. 4.
  vurgusunu arttırmak için "r" lerine bastırmak gereken küfür. ben yapamıyorum gerçi ama olsun (bkz: r leri söyleyememek) zaten şöyle ağız tadıyla "yarrağım" da diyemedim ömür boyu.

  siktir git demenin en eğlenceli yolu; siktir git denecek kişiye, siktir git denecek hareketi yapmasının akabinde "sana içinde hem seks hem seyahat olan bi tavsiye veriyim mi?" demektir. elemanın evet demesinin akabinde gelen siktir git kadar güzel siktir git yoktur canımcıklarım.
  3 -1 ... aksak tirtil
 5. 5.
  türkçede hem sex hem seyahat içerikli eylem.
  14 ... ip atlayan gurbuz dana
 6. 6.
  (bkz: siktir git bi çay koy)
  1 -1 ... noti
 7. 7.
  ingilizcesi ''fuck off'' dur.
  ... belmondo
 8. 8.
  uzun süren bir sükunet dönemi akabinde, bardağı taşıran insanlara karşı büyük bir hiddetle kullanılması kaçınılmaz olan küfürdür. hem kendini rahatlatmak isteyen hem de karşı tarafta büyük hasar yaratmak istemeyen insanların başvurduğudur.

  "hepiniz siktirin gidin ulan hayatımdan. siktirin gidin."
  1 ... cemsbg
 9. 9.
  kibarligini her daim korumak isteyen sahislar icin alternatif sunulur: yürü git
  ... sabiha
 10. 10.
  dünyanın en rahatlatıcı söylemidir.
  "siktir git lan yavşak" şeklinde söylenirse tadından yenmez.
  ... ancuez