bugün

yarak gibi bi şehir. Ne zaman gitsem ruhum daralır. Eskişehir buraya bin basar.
siyasi arenanın olduğu bir yer. bu durumdan şehir ve şehir halkıda etkilenmişti ve etkilenmektedir.
hak ettiği değeri hiç bir zaman bulamayan şehir.
cemal süreya,
turgut uyar,
ilhan berk..

bir zamanlar onların da orada olduğunu bildikçe bir kez daha değer kazanan kent, kentimiz.
en az 3 yıl daha orada olduğum. anılar taşsın istenen.
Bana istanbul'dan daha samimi gelendir.
bir kere gittim.sakaryada içerken behzat ç çekimleri vardı.bira içerek onları izledim.bana ankarayı sevdiren behzat ç dir.
insanı, iklimi ve hayatı soğuk şehir.
Açıklama: taraflı ve kayseriye göre konuşuyorum.
Ic anadolu bolgesinda bulunan. Turkiye cumhuriyeti baskentidir.
kasvetli, kravatlı, karamsar şehir.
nüfusu 2011 itibari ile 4,551 milyon olan, 3 dönemdir i.m.g. tarafından sömürülen, alt geçidi 70 günde bitti diye adına 70 gün alt geçidi verilen şehir.
iklimi batasıca, ayazı bitesice şehir.
türkiye'nin başkenti. *
diyarların en delikanlısıdır. nesini seviyorum ulan diye sorarsınız bu mendebur kentin, pek bir şey canlanmaz kafanızda lakin, sevginizden mahrum bırakmaya da kıyamazsınız. bir başkadır yani ankara.
Değişik şehir. Gitmek istiyorsun gidemiyorsun. Gidebilirsen gidince özlüyorsun.
haluk leventin güzel bir şarkısı. Türkçe dinlediğim ender şarkılardan.
başkent, insanı da kendi de buz gibi olan şehir. yine de bursa aşığı olan beni kendisine bağlamayı başardı o ayrı.
1 eylül 2013 00:00 olduğu anda götü başı dağıtan şehir. bir anda mevsim değişikliği gösteren nadir bir şehir.

ayrıca manzarası ile gönlümüze taht kurmuş şehir.

görsel
Havası soğuk insanları sıcak güzel memleketim.
Grisine aşık olduğum şehir. Artık nasıl seviyosunuz bu şehri diye sormayın lütfen.
yarın kavuşacağım nazlı yarim.
(bkz: geleneksel gri sehir zirvesi)
gözümde tüten şehir.
Haluk Levent'in ağlatan bi şarkına isim olan şehrimiz..sorun şehirlerde değil ben sulugozum.
havası on numara şehir amk yaz hariç.
an itibariyle kapalı olan havasıyla aklıma şu şarkıyı getiren şehir.

http://www.youtube.com/watch?v=iZSHpCXPjgo
hırka mevsimi başlayan şehir.
Eylül ile birlikte yazi geride birakan canim sehrimdir. Bugün yaniniza hirka vs. Almadan çikmayin.
türkiyenın en yasanabılır kentıdır denızı olmasa da rekreasyon alanları ayrı bı guzel olan gelısmıs kentdır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar