bugün

gece gece sıkılan ankaralı uuserlardan burda bizi bırakıp bir de nispet yapan arkadaşlarına * * nispet yapmak amaçlı işte biz burdayız, toplanıyoruz, kaynatıyoruz zirvesi.
not: katılmak isteyenler özelden dürtüversin bir zahmet.
ismine büyük fikir teatileriyle karar verilen zirvedir.
freedean'ın ayağının üstünde toplanacağımız zirvedir. altta kalanın canı çıksın.**
fikrin benden çıktığı ama güzel organizasyonun freedeana ait olduğu zirve. üstünde herkesin ayrı ayrı fikir beyan etmesi de ayrı bir tat katmıştır (tabi bir parça da karışıklık)*.
(bkz: kim)
(bkz: nerede)
(bkz: nasıl)
(bkz: ne zaman)
(bkz: neden)

tanım: yukarıdaki soruların hepsini birden sorduğumuz zirve şeysi.
şimdilik katılım listesi :
freedean
eberk
fırtına
sydera
aria galactica
mystery
suran

haydi genç uuserlar elleri göreyim.
edit: adı yazan herkesin geleceği zirve. *
istanbul galatadan telapati gucumun marifeti ile katilacagim zirvedir. ommmmm.....
(bkz: uuserlar ilk hedefiniz dost kitabevi ileri!)

"ikinci ve üçüncü hedefler süprüz" zirvesi, "daha önceki zirvelerden sabıkalı olanlar gözüm üstünüzde" zirvesi, hatta "saçınızı akşamdan yıkayın kardeşim" zirvesi, ve hatta "gelmeyen bizden değildir" zirvesi.

not: ocaktaki yemekler itina ile söndürülür
nickim yanlış girildiği için çok pis trip atıp gelmeyeceğim zirve. ariagalactia kim yahu? *
beş dakika içerisinde organizasyon olur mu ? olur valla zirvesi.
11 mart saat 13,00 de büyük dostun önünde herkeslerin beklendiği zirvedir. ordan sonra nereye gideceğimiz ise sürprizdir.
gelmeyeni tanımayacağım konuunda çok ciddi olduğum zirve. sonra kızılay'da, kampüste falan karşılaştığımızda "wey efendim bu aria niye beni görmedi", "wey efendim bu adamın gözlerinde bir problem mi var", "wey efendim dalgın bir gününde galiba" *"wey efendim bu aria küstü mü bize"... diye düşünmeyin zirvesi.

bizzat yoklama alacağım zirvedir ayriyetten.
kızılay'da veya tunalı'da olursa ismail a.q'nunda katılacağı zirvedir.
silentcry ve dahi beisa nın da katılımıyla şenlendiğimiz zirve. e tabi bir de 11 mart pazar günü 13,00 de dostta buluşuyoruz, kimseden bahane beklemiyoruz, olmuyor ama zirvesi.
vallahi çok fena gelmek isteyip de durumumun muğlak olmasıyla beraber terazinin gelemiyeceğim tarafı ağır gelen zirve. çünkü annem geldi. kimse bunu yemeği ocakta unuttum gibi bi bahane gibi algılamasın. size iyi eğlenceler ama belki de bi uğrayabilirim
gelen kişilere bir adet haci bekir lokumu hediye ediceğim zirve. korkmayin acin bakın patlamaz... aha patladi *
romolo' nun kendisini eskişehir' den ankara' ya ışınlayacağını düşündüğüm zirve. *
edit: zirvenin başladığını düşünerek yazmıştım, kimse kusura bakmasın.
11 ekim pazar saat 13,00 de dostun önünde toplaştıktan sonra leman da geyiğin dibine vuracağımız zirve olacaktır. herkesleri bekleriz..
ankaralı yazarların beyin timi bu haftasonu bizlerle olacağı için ankara güruhuna ait ezik zirve *.
beyin hücrelerini istanbula gönderen ankara güruhunun boşaltım hücrelerinin oluşan kaşıntıları gidermek amacı ile yaptıkları zirve *
istanbullu yazarlara bizden bir parça gönderdiğimiz için içimiz buruk ama yine de güzel geçecek bir zirve olacaktır. ha biz ankara da kimseyi beyin takımı ya da g*t takımı şeklinde bölmeyiz. eğer ki bir eziklik varsa o da "insanları bölmeye çalışanlardadır" deriz. çünkü biz ankara güruhu olarak bölünmek istesek de bölünemeyiz, çünkü bizim kalbimiz bir beynimiz bir...eh tabi anlayanlar varsa, yoksa da anlatırlar zaten istanbul gürhuna nasıl gerçek bir "takım" olunur.*
ayrıca da unutmadan, acil edit:
(bkz: laf ederken nereye gideceğini bilememek)
(bkz: insanları kategorize ederek kendini büyük göstermek)
saat 13.00da dost kitabevi önünde buluşulduktan sonra ver elini mısır* zirvesi.

duruma göre kalıcı hafıza kayıpları yaşayabileceğim zirvedir ayrıca.
""geleneksel uludag sozluk iciyoruz guzellesiyoruz zirvesi""
kıskananlar catlasın zirvesidir.
ayrıca istanbul zirvesinde bulunanlar, yani bizler, yani; gothic, redwinemania, purple, fewzi19ebegumeci, zabalayn, mulayim, karga...

tabi şaka bir yana, gonülden destekledigimiz zirvedir. tum arkadaslarımıza selam eder, gonlumuzun sizlerle oldugunu bildiririz.
--spoiler--
birinci geleneksel içiyoruz güzelleşiyoruz zirvesi
--spoiler--

--spoiler--
güldürmeyin lan yanağımdaki dikişler atacak
--spoiler--

çok pis dağıtılacak zirve...
ankara'nın beyinleri değil ankara'nın beyleri olarak katıldığımız geleneksel uludag sozluk iciyoruz guzellesiyoruz zirvesi'nde temsil edeceğimiz "ulu ankara güruhu*"nun düzenlediği, kalplerimizin onlarla olduğu zirvedir. düzenleyenin ellerine sağlık, inceden yirim, öyle böyle diil...