bugün

latince bir sozcuk olup, turkce'ye "yildizli bir gecede gokyuzune bakmaktan vazgecmek." olarak cevrilebilir.
nice yeni 14 ocak'lara diyor hemen bir dilim pasta ve kola ikram ediyoruz

- efendim kola kalmadı
- nasıl kalmadı lan !!??
- şey...
- hemen gidip aldırın
- hemen efendim

salon;

- bu nasıl organizasyon kaaardeşiim !!!
komik insan, insaniyet sahibi insan.
bana pisikolag önermeyi teklif eden ayrıca sadistmisin diye soru soran başarılı ayzar.
gulmekten karnina giren kocaman agrilardan beni sorumlu tutan*, beni yapmamam gereken telefon gorusmelerini yapmaya iten* ve telefonumun kendisinde bulundugu yazar kankem.* *
kentucky'den ve 51. bolge'den selamlar yollamış alınamamış yazar.
(bkz: seni hinzir seni)
yeni anlıyorum vallahi. ilahi.
beni benden iyi anlayan, beni cumlelere sokabilen, kocaman yuregiyle bana cok sey ogreten ve gozyasimi gulucuge cevirebilen tek dostum. bir cok kisi girer yasantina ve gitmez sanirsin, sonra bir gun ceker gider ya hani... hani kimseden emin olamazsin ya bazen, iste ben o'ndan eminim hep, hep dostum kalicak benim, hep canim kalicak.* * * *
gothic_evil :
aaa saat 12 olmuş
gothic_evil :
laaağn ben daha matlab minitab spss bakcaaam,
madrilena :
ya hala burda misın sen
madrilena :
kos git yuru
gothic_evil :
bırak lan beniiii
madrilena :
dus yakamdan gothicc
gothic_evil :
ahahhaha
gothic_evil :
şimdi de böyle mi oldu lan
gothic_evil :
peki bağğğyan
gothic_evil :
sorarım bunu size 2 gün sonra zirvede
gothic_evil :
"canlı ayar" vereceğim size
madrilena :
gelmiom zirveye neyim
madrilena :
bi sen bi redwine
madrilena :
ne ayarci insanlarsiniz ya
madrilena :
bu korkuyla yasanmaz
madrilena :
takmislar bi ayar
madrilena :
biraz gezegenin adami olun kardesiimm
gothic_evil :
HAHHAHAHAHHAHA
gothic_evil :
BU ENTRY OLARAK GiRiLMELi
madrilena :
ahahaha
madrilena :
bak ya
madrilena :
firsatci da ayni zamanda

tanım : tespitlerine hayrÂn olunası.
zorba ile iletişim kurma gafletine düşmüş yazardır. * *
zirvenin gondol kısmının sonuna yetişebilmeme rağmen, ayrılırken elimi sıkma inceliğini göstermiş hanımefendi yazar. eskişehir' e yine bekleriz efendim.
Mendilci cocuk hakkında zor da olsa ortak bir nokta buldugum arkadasım * tabi bu onun ne kadar iyi niyetli bir insan oldugunu anlamama neden oldu, iyi ki tanımısın denilesi yazar.
kutsal emanetlerin birinci kısmı. fazla sohbet edemedik ama sıcakkanlıgını anlamak zor degildi. kendisinin de dedigi gibi yedigimiz içtigimiz ayrı gitmedi saolsun. isminin çok güzel de bir anlamı var onu da ogrendik. netice itibari memnun oldum efendim.
sıcaklığı ile trende hoş sohbetler yaptığımız, gözlerinin içi her daim gülsün insanı. pek bi sevimli şahsiyet, ben seni korumuyacaktım da ya ne olacağıdı insanı.*
taksi de daha da bi içli dışlı olduğum * * ankara da kesinlikle görüşeceğim yazar. iyi ki tanıdık seni de. *
ulu ankara güruhu taze yazarlarından, her daim gülümser. hep gülümsemesi dileğiyle.
çok muhabbet edemediğim *ama gene de tanıyabildiğim sıcak insan. bir sonraki zirvede bu eksiğimi gidereceğimden emin olduğum, kültürlü, hoşsohbet insanı.
hayallerini gercekleştirmesine az kaldı yazarı. * * az daha dayanacak ,dişini sıkacak. biter bu okul. sonrasi allah kerim. * * * *
Bu arkadasımız saolsun benı planlar da o kadar desteklemıstırki, o kadar gaza gelmısımdırki sımdıden yaz tatiline cıkmak uzereyim. Yol arkadası olması yuksek ihtimal ankara tayfası uyesidir kendileri.
minnettarım yazarıdır...
kendisinin bana bir reality show olarak truman show düzenlediğini düşünmekten alamadım kendimi. beni takip etmeden * bunu nasıl yapıyor anlamakta güçlük çekiyorum.
insanları tanıma ve anlama yetisi çok gelişmiş ya da bu yetisini çok iyi geliştirmiş mükemmel bir arkadaştır.
insanlara olan tavsiyeleri gerçekten düşünülecek cinstendir. kanımca kendisini dinleyiniz.
bana inandığı için de ayrıca minnettar kaldığımı, geçen bir buçuk yılda onun gibi bir insan tanıyamadığımı belirtmek isterim. *
süper bir tren yolculuğunda tanımak kısmet oldu yazarımızı. ben fazlasıyla yorgundum ama yine de herşey için teşekkür edeceğim yazar arkadaşım. iyiki tanışmışız iyiki eskişehire gitmişiz.
her derdime bir cevabi olan dostum. dogru yada yanlis cevaplar. kimin umrumda? benim iyi hissetmeme sebep oluyor.*
fazla konuşamasak ta sıcakkanlılığı ve samimiliği ile hiç yabancılık çekmediğine inandığım, bütün zirvelere beklediğimiz, adını da çok beğendiğimi ifade edemeden geçemeyeceğim yazar.
beni ani manevralarla büyük bir krizden koruyan kardeşim *. sağolsun, kronik fransız gittiğim zirvede beni yalnız bırakmamıştır kendisi. bu borçlarımı nasıl ödeyeceğim dediğim, her zirvede tekrar görmek istediğim güzel kişi.
en sonunda tanıştık, yaşasın yazarı. yüz yüze görüşmenin insanın damağında ayrı bir tat bıraktığı insan. "bundan sonra bütün zirvelere gel olar mı" kişisi.
okulu mezunlarının çok büyük oranlarda türkiye'nin en ünlü insanları olduğu gerçeğinden yola çıkarak hayatımda tanıştığım sayılı ünlü insanlardan olduğuna karar verdiğim sevimli kişilik.
zirvede yan yana oturduktan sonra içki içmenin ne demek olduğunu (içki icme raconu) butun ankaralı sozluk camıasına gosterdıgımız seker ınsan. muzık sesının daha az oldugu bır ortamda, paylasımımız kesın daha fazla olurdu. pıjamayla zırveye gelmemı mazur gormus, ılk kez tanısmamıza ragmen önyargıyla yaklasmamıstır. *