bugün

an itibariyle hissedilen duygular.bir huzursuzum,yalnızım,mutsuz bile değil amaçsızım sözlük.
açlık ve çişi varlılık.
bitmesini istemedigim anlardan birini yasiyorum sevgilim yanimda ve hic gitmesin.
12 buçuk trilyon bana çıksa işi nasıl bırakırım? Patrona hangi lafı sokmalıyım? En çok nasıl göt olur? Tarzı soruların kafada dolaştığı tam bir balık burcu erkeği gecesi.
bir dizinin bir bölümünün yeni bölüme kadar defalarca gece gündüz yayınlanmasından bıkılma hissi.
(bkz: yeter amk)
(bkz: soğuk)
soğuğun sırtımda ellerini gezdirmesi...
(bkz: yer çekimi)
swh
Schubert in serenade' ı gibidir.

nereye dokunup varılacağı belirsiz,
korkulan her düşüncenin haklılığına yarım salise kalmış, bilinir,

ancak donuksundur.

http://www.youtube.com/watch?v=PXis0PtqdXw
hiçbir bok hissetmiyorum sözlük... ne iyiyim ne de kötü. yalnızca bomboş.

ne yapmak gerek?
Kendimi sıradan çinko karbon pil gibi hissediyorum.
Yine aynı şeyler sözlük.
Hep sil baştan.
kaldım. 
Kaybetmenin verdiği yalnızlık.
eksik ve hiç tamamlanamayacakmış gibi hissediyorum.
Heyecan ve beklenti.
haykırarak söylüyorum bu kafa artık kaldırmıyor
Doğum günümün son dakikaları olduğu için biraz garip.
Kocaman bir boşluk. Öyle büyük ki galaxsimizde ki bütün gezegenleri içine çekebilecek kadar büyük.
bir ölü kadar yalnızım sözlük. insan yoksunluğu değil bu. bu varolan insanların yokmuş gibi olmaları. bu bir duygusal yalnızlık. bu bir orhan veli, attila ilhan yalnızlığını üstüne giymek gibi bir şey. bu kötü. çok kötü bu.
Acil ders calismam gerekiyor ve buradan cikamiyorum.
Hayvan damlarının ücra köşesinde bütün tezeklerin kürenip havuz gibi toplandığı bir kısım olur. Heh tam onun ortasında tam kıyıya yanaşmışım çıkıyorum derken bir traktör daha geliyor o sulu o pis tezekten ve yine derinleşiyor. Tam çıkacağım derken bir traktör daha...
Damarlarımda kam değilde tuz ruhu dolaşıyor sanki. Sırtından vurulmuşluğun büyük acısı olsa gerek.
insanlar bi hata da bi anda silmeyi nasıl beceriyorlar.

Ya da ben bunu neden yapamıyorum.
Veya hissedebiliyor muyuz ki artık akıp giden anı?