bugün

üşüyorum üstüme bi kazak giyeyim..

üşüyorum; yalnızlıktan üşüyorum, tek başıma olduğum için üşüyorum.

kazağımı giydim.. gerçekten ısınmayı bekliyorum...
bekliyorum...
bekliyorum...
Acıkan karnım ve gelen uykum.
Özlem...
Hapşırığım içime kaçtı iyi değilim.
neden hala çaylaklık mertebesindeyim şeklinde düşüncelere daldığım garip durum.
aşık oldum üç sene ardından. bu gece netleştim evet . sanırım yarın da işyerine gidip bunu ona söylicem.
yetememezlik sözlük. ne yaparsan yap yetmeme, yazıklar olsun be ben daha napayım diyip alıp başımı gitmek varken ben hala biz nerelerden kalkmadık bi gün dağılacaksak bile orası burası değil diyorum. bu yüzden mi kaybediyorum acaba bassam yoluma gitsem daha mı mutlu olurdum evet evet bu da soru mu tabii ki daha mutlu olurdum. bu başlığa da bu entry uygun oldu mu bilemedim fakat sonuçta sözlükte tek saçmalayan ben değilim nasılsa. edebimle acı çekiyorum şurada olur olur hanginiz geçmediniz ki bu yollardan.
çişim geldi.
gerçekten insanlık ölmüş be . bugün arkadaşımın yanına gittim , annesi hastalanmış . gittim işte eve , oturduk , elini öptüm teyzenin , çok mutlu oldu . neyse teyze oğlum , canım kıymalı pide çekti . gidip alsan da beraberce yesek , dedi . arkadaşım olacak kalleş ( artık değil ) ne pidesi benim işim başımdan aşkın diyerek , mutfağa gitti . ulan içim bir değişik oldu be , bı düşündüm, annem burda olsaydı benden bir şey isteseydi , aynısını yapar mıydım acaba ? hayır be o kadar şahsiyetsiz , karaktersiz olamazdım herhalde. arkadaşıma ses etmeden lokantaya gittim . sucuklu , kıymalı , kaşarlı her türlüsünden pide yaptırdım , götürdüm teyzeme . bı mutlu oldu bı mutlu oldu , annemi gördüm onda be. içim acıdı , ama sahte gülümsememi kaybedemedim . evden çıkarken o şahsiyetsize de benle arkadaşlığını kesmesini söyledim . eve geldim şuan bunları yazarken bile 1 2 damla yaş akıyor gözlerimden . ama birilerine anlatmam lazımdı . teşekkür ederim...
isveç vatandaşlık başvurusu nasıl yapılıyor acaba?
Özlem. Ruhumu yakıp kül eden, kemiklerime kadar işleyen bir özlem.
Belirsiz bir bekleyiş.
kısa yoldan zengin olmam lazım.
hissizlik.
Yalnızım! Bir ölü kadar... Sesim var , duyan yok!
(bkz: hüzün), (bkz: keder), (bkz: öfke), (bkz: yalnızlık).
parasızlığa rağmen yola çıkma isteği.
işim yok seçiciyim. Param yok harcayamıyorum. Kalp yarasıda var biraz. Son derecede sağlıklıyım ama bununda değerini herkes gibi bilmiyorum. Karmaşalar içinde tipik Türk genciyim.
görsel
Sanki bir daha içten hiç gülemiyecekmişim gibi, içimde ki boşluk yavaş yavaş bedenimi de içine alacakmış gibi, sanki bir daha hiç aşık olamayacakmışım gibi, bırakmak için çok çabaladığım sigaraya tekrardan başlayacakmışım gibi, gibi...
görsel
Op
çaresizlik.. gerisini sen düşün artık sözlük.
şuan sadece orduya gidip emreyle buluşmak isterdim.
Ne hissettiğimi hissedemiyorum.
Sonum kabul edebileceğim bir şekilde olsun. Sonum hayırlı olsun, kahpece olmasın.
güncel Önemli Başlıklar