bugün

görsel
Aynen bu.
yorgun ve fazlasıyla dinlenmeye muhtaç.
Gurur lan.
beşiktaşk.
hiç tanımadığım birinin özlemini çekiyorum.
hüzünlü...

Çünkü hiç kimse kalmadı ekmeği, şarabı bölüşecek
hiç kimse, fillerin yaralarına gözyaşı dökecek.
yatakta uyku getirir umuduyla pc nin parlak ekranına bakıp belimin daha az ağrıdığına sevinmekteyim.
ne hissetmem gerektiğini bilmiyorum.
Eski sevgilim 17 saat önce ölmüş. Hemde saçma sapan bi mevzuda kalbinden bıçaklanmış. ilk defa böyle hissediyorum. insan inanamıyor. Bir fatihayı çok görmeyin lütfen.
Seksin adını aşk koydular.
Yatmanın, kalkmanın adını aşk koydular.
Canları çekmeyince aşkım bitti oldu.
Yorgun. Beden yorgunluğu değil benimki ruhum yorgun ruhum.
Being “Single” is My Decision!
Artık siktir ediyorsun her şeyi, önemsediğin şeyler azalıyor git gide.
geçen yine mandalina kabuğu koklarken ağlıyorum...
hüzün kokuyor sanki bütün mandalina kabukları. şimdi bunları da diğerleri gibi çıtır çıtır sobada yakmak vardı. zavallı mandalina kabukları, ateşin suretini görmeden kayboluyorlar.

belki de tomris uyar'ın dediği gibi; ''şeytan diyor, çek kapıyı ya da ne bileyim evdeki bütün patlıcanları kızart gitsin.''
4 saatte börek, sütlaç, kakaolu kurabiye, mercimek köftesi yapıp mutfağı toplamış olmanın verdiği haklı gururu yaşıyorum. ama bacaklarımı hissetmiyorum.
Sevilcek bir kız çıksada gerçekten sevsek. Bıktık yalan,sahte yapmacık sevgilerden gözlerine baktığında fedakarlıkları göreceğimiz aşklar olmasını dileriz.
Mezun olduğum icin pişman olmaya başlıyordum artık kesinlikle oldum adam akıllı maaş verilmiyor bu ne arkadaş...!
başım ağrıyor, telefona çok bakmaktan olduğunu biliyorum ama telefonu bırakınca da sığınacağım bir yer bilmiyorum.
evleneceğim kişi dediğim kişinin umursamazlıklarını çekiyorum son 1 haftadır. istemiyor musun bu ilişkiyi söyle diyorum; istemesem seninle olmazdım diyor. ancak bu süreçte ne bir güzel söz ne bir umursama belirtisi göremiyorum. ona karşı yanlış yaptığım bir şey de yok, evlilik konusu açıldı hemen ciddiye binsin istiyor, ancak evlilik için para ayarlamak o kadar kısa bir süre içerisinde mümkün değil. 4 aylık bir birlikteliğimiz var, 1 yıl bekleyelim bu yıl da ciddiye bindirelim işi dedim, söz falan olur evlilik için biraz beklememiz gerekir dedim. bundan dolayı mı bu tavırlar bilmiyorum, gerçi hem evlilik isteyip hem umursamayan birinin sevgisi nasıl olabilir ki ? bende saldım şuan bende umursamıyorum. her şey olacağı yere varır, umurumda olmaz. şu an ne hissedeceğimi bende bilmiyorum açıkçası
Bitsin artık bu çile
giderek artıyor yalnızlığım.
Şişkinlik. Demin biraz kısır yedim de.
Boğaz ağrısı, kalpte karla karışık yağmur. Zihinde kuvvetli fırtına.
Ne kadar değerli olduğumu fark ettim. insanlara ödün vermeden de sevilebileciğimi düşünmeye başladığımdan beri tarifsiz bir huzur ve sükun içindeyim.
Bir bi rahatlik alala.