bugün

(bkz: petrol ofisi)
(bkz: shell)
(bkz: türk petrol)
(bkz: bp)
firmalarını 4 büyükler olarak kabul eden, kendisini 5. büyük olarak piyasaya süren petrol firması.
ahmet çakar'ın reklamında oynamasıyla 5.'liği kaybedecek olan firma.
5inci olma hedefini gözümüze sokarken, "yahu ilk 4 hangileri" sorusunu akıllara getirip kendi reklamından çok diğerlerinin reklamını yapan; sonra saymaya başladığımda Bp, shell,petrol ofisi, opet, total şeklinde kafamda şekillenen dolayısıyla ilk 5e girmesi pek mümkün olmayan akaryakıt firması.
(bkz: kısmet değilmiş)
ilk 5 muhabbetini çözemediğim benzinci...
sanki memlekette akaryakıt sanayii'nin top 20 bi durumu falan var.
ilk reklamlarından futbol takımı kuruyorlar sandık oysa adamlar petrol sanayinde ilk 5ten söz ediyorlarmış. sağolsun ahmet çakar hocamız açıklamasıyla bizi aydınlattı.
koskoca galatasaray camiasını ezeli rakibi fenerbahçe karşısında, milyonların gözü önünde aşağılayarak hangi akla ve mantığa hizmet ettiği anlaşılamayan şirket.
galatasaray'ın bir reklam yüzünden dava açtığı şirket..
ürün pazarlamanın en etkili yolu olan reklamı eline yüzüne bulaştıran şirket. 25 milyona yakın insanın antipatisini kazanarak mı rant elde edecekler merak ediyorum.
(bkz: ALPET TOROJET)
"kim koyarsa koysun" sozuyle; bircok cimbomluyu benzinlige girerken, alpet mi degilmi diye bakmasini saglayan sirket.
petrol bayisi actigimda tercih edecegim ilk sirket olacaktir. cok hos görünen petrollere sahiptir. görsellik acisindan bir numaradir bence. bu avantajin ister istemez müsteri sayisina yansiyacagina inaniyorum.
reklam filmlerinde milli duyguları sömüren şirket.
tüm zamanların en gıcık reklamlarına sahip şirket.
Reklamdaki beşiktaşlı kızıl miniğin işte herşeyden önce ben vardım ulan! gibilerinden burnunu havaya dikmesi ve alt dudağını ısırması beni benden almıştır.
ahmet çakar a bir bikini giydirmeleri halinde sürekli kendilerinden akaryakıt alacağıma dair iddia ya girebileceğim akaryakıt istasyonu. şaka bir yana bugüne bugün bir kere dahi yollarda görmediğim ve dolayısı ile hiçbir akaryakıt alışverişi yapmadığım şirket. hala benim ilk 5 ime giremedi.

(bkz: arbeit macht frei)
türk futbolu'nun içindeki isimleri reklamlarında oynatarak, futbol üzerinden reklam yapan şirket.

(bkz: fatih terim li alpet reklamı)
(bkz: mehmet aurelio lu alpet reklamı)
(bkz: ali şen li alpet reklamı)
(bkz: ahmet çakar lı alpet reklamı)
(bkz: otobüs temalı alpet reklamı)

hepsini izlemek için;
http://www.alpet.com.tr/reklam.aspx

(bkz: abdürrahim albayrak lı alpet reklamı)

bunu izlemek için;
http://www.alpet.com.tr/
son reklamında da pascal nouma'yı oynatmıştır.
kadinlarin müdavimi olduğu alpet..

(bkz: petiniz bittiyse alpet) *
bildim bileli saha müdür pozisyonu için personel arayan akaryakıt dağıtım şirketi.
görsel
güncel Önemli Başlıklar