bugün

entry'ler (125)

dükkan burger

perşembe gecesi saat 20.00 itibariyle önünden geçtiğim cadde şubesinde; millet ayakta tıkınmaya çalışıyodu... ne diyelim hayırlı olsun, denemek lazım sanırım.

beşiktaş a kupayı fenerbahçe nin hediye etmesi

(bkz: tutunacakları tek dal sanırım)

mustafa denizli

-rüştü'nün sakatlandığı haberi geldi, kılımı bile kıpırdatmadım, geçmiş olsun dedim , bitti...
Bu cümlesiyle asından yedeğine, malzemeci süreyyadan tercüman ardaya kadar, herkese sonsuz güvendiğini gösteren, takımımı dirilten, seneye de prensip anlaşmasına vardığımız hocamız...

aşk

(bkz: BeşiktAŞK)

bir kupa ile tüm kusurları görmezden gelmek

yine " hiç bişeyden mutlu olmayan, herşeye çamur atan insan" tribine girmenin göstergesidir. Bari bu akşam bırakın ya !!!

herkese nasip olmaz beşiktaşlılık

Kupanın şerefine yaptırılan tişörtlerin ön yüzündeki sloganımız.....

diğer versiyonu (bkz: Bir gün herkes Beşiktaşlı olmasın , bırakın o ayrıcalık bize kalsın !!!)

sözlükteki beşiktaşlı yazarlar

buyrun biziz ??

iyi günde de , kötü günde de buradayız !!!!

sayfalar dolusu anlatıma bedel tek dize

"ölümle yaşamı ayıran çizgi Siyahla - Beyazı ayıramaz ki..."

77

(bkz: ahmed Hassan)

tümer metin

Sağ kolundaki " Only God Can Judge Me" dövmesi severdik, anarşistti bizim gibi, hırslıydı... Artık bizim için o isimde biri yok...klubün duvarlarındaki resimleri bırakın, kahve kupalarının üstündeki futbolcu isimlerinde bile yok! "Only CASH Can Judge Me" : adamın hayat felsefesi.

en kutsal meslek

kesinlikle amigoluk
(bkz: alen abi papa olsanaa !)

baba kız ilişkisi

tanıdığım ilk erkek, beni terketmeyecek olan erkek. annemin kıskançlıklarına sebep olan ilişki. tüm huylarını aldığım, sevgilim yada eşimin ona benzemesini istediğim adam. babalar sevgilerini pek belli etmez ama kızlar bilir ki onlar babalarının herşeyleridir.

kek yapmasini bilen kabiliyetli erkek

(bkz: ıssız adam)

ali eren beşerler

en son gördüğümde feneryolundaki Bmw galerisinin önünde yanından geçen kızlara hava atmakla meşguldü kendisi.

en rahatsiz edici sarki

rimi rimi ley tabiki de.

6 ekim 2008 beşiktas hacettepe maçı

sevgili takımımın mutlak 3 puanla bitirmesini istediğim maç. ama eğer yenersek sonradan atılacak manşetleri düşündüğümde afakanlar basıyo beni!! Beşiktaş taraftarının gönlünü aldı! yada Sağlam güven tazeledi! tamam iyi hoş da, ben nası unutucam elendiğimizi!! biri bana söylesin yahu!

desibel rekoru

ayrıca (bkz: kartal gol gol gol!)

27 eylül 2008 istanbul b b beşiktaş maçı

gökhan zan iyidir hoştur savaşır canını dişine takar , ama olmuyo işte olmuyo be cam adam ya!!! antep maçında gayet iyi oynayan toraman varken niye hiç maç oynamamış bir gökhan'ı sokuyosun oyuna hocam ??? sonunda gol orucumuzu bozmuşuz, herkes kınalarını hazırlasın!! iğneyi kendimize batırdıktan sonra dış faktörlere gelelim!! o hakem bozuntusu için söyleyecek hiçbir lafım yok , kelimeler kifayetsiz kalıyo!! dev ekranı kapattırması ve 'kusura bakmayın' lafı, zaten bişeyleri örtbas etmeye çalıştığını gösteriyo....bu oyunları tekrar tekrar yaşamak istemiyorum, lütfen yaşamak istemiyorumm!!! yeter ulan!!

carsikapanmasin com

an itibariyle 19142 kişiyiz...

sağa sola the only god judge me yazmak

Beşiktaş taraftarı olarak "o" diye andığımız şahıs tümer metin'in kolundada bu dövmeden vardır..ama asıl gerçeği herkes bilir: Only Cash Can Judge You!