bugün

Bir buçuk yıldır evliyim anamdan emdigim süt burnumdan geldi, eşim olacak kadın daha evliliğin 2 ayından itibaren bana hükmetmeye çalıştı, ev hayatını her şeyini kendi ailesine anlattı,
şehrin merkezinde ev alıp adına koymamı istedi,

benim durumum olmadığı için evi terk etmeler ve kavgalar başladı, sürekli olarak beni ailesiyle abileriyle tehdit etti, gelip seni öyle bir döverler ki o zaman görürsün diyordu, ya benim dediğimi yapacaksın ya da seni mahvederim diyordu, 89 kilodan 75 kiloya kadar düştüm.

kendi evimde TV kanalını açıp bir haber programı dahi izlemiyorum, kumandayı aldığım an, ana avrat şerefine namusuma kadar küfürler eder, her şeyiyle karışır, kendime gönül rahatlığıyla bir ayakkabı Nike alamıyorum, memur olduğum halde eski püskü kıyafetler ile ise gidiyorum,
Ayrıca her ay maaş kartını bana vereceksin hesap kitap işi bende olacak diye dikte eder, ya da her ay bana şahsi masrafım için 5 6 bin liraya hesabıma atacaksın der.. hangi erkek bunu yapabilir ki?

Ben bunları kabul etmediğim için kötü oluyorum, kendisi beni defalarca kez yaraladı saldırdı, kapıma jandarmalar geldi, hakaretler etti.

En sonunda 2 gün önce yine bos bir sebepten kavga çıktı ve gece saat 1 de benimle kavga etti. Ben sustukça tehditlerine devam etti, sabah olunca babasına gitti, babasını ailesini bana karşı yine doldurdu, sonra konuşmak için evlerine gittim, abisi çağırdı, babası bana saldırdi, dinlemeden etmeden kafama yumruklar vurdu, bende görüşeceğiz seninle dedim ve evden ayrıldım, git kralını çağır dedi bana babası, sonra hemen orayı terk edip darp raporu alıp eşimden ve babasından şikayetçi oldum, darp raporum elimde ..

Çok korkmuştular şikayet ettiğim için, biz aşiretiz deyip duruyordular ne oldu..

Velhasıl 5 aylık bir kızım var şimdi benim bu saatten sonra ne yapmam lazım, bu kadın benim hayatımı cehennem etti, beni darp eden bir kadına çocuğu verir mi mahkeme, sonuçta darp eden bir insan o. Ağzı bozuk ve ayarsız,

Ayrıca babası ve abileri artık beni tehdit edebilirler mi? Uzaklaştırma aldım hepsinin adına ..

Diyorum ki iyi devlet var, iyiki mahkeme var ..

Allah için desteklerinizi bekliyorum.
Serin hikaye... Swh...

Şayet doğru ise alın size aile kurumu trajikomediniz...

Aile de aile diye yırtınan heterolara kappakk olsun. Alın size aile kurumu..
Hikaye değil hepsi gerçek maalesef.
Entry doğru mu? goy goy mu? bilemem lakin türkiye de başta ailelerle evlenirsiniz evet. maalesef gerçek bu.
Hepsini tara aq.
Anlatilanlar korkunç bu şekilde bir hayat çok zor. Bunlari bir avukata danışmalısın. Ortami kötüyse, seninde güvenilir bakabilecek biri varsa sana da verebilir mahkeme. Küçük olduğu icin emiyorsa anneden ayirmazlar tahminen. Allah kolaylik versin.
Entry doğruysa bizimle değil, sadece 0 0 7 ile görüşmek gerekir. Tanımadığım bu kişiye neden kefilim:
- selam verdiğim herkes bu adamın kendisine yardımcı olduğunu söylüyor,
- avukatlar genellikle davayı karşı tarafa satıyor. Bu kişi ise varlıklı, buna tenezzül etmez.
- tecrübeli bir hukukçu olduğu izlenimine sahibim.

Burada problemler çok girift, bizim amatör tavsiyelerimizle bir yere varılmaz. Hatta, bir de sosyal medyada bu tarz paylaşımlar yaptığını çakozlarsa işi daha çok berbat edersin.
bende derdim var sanıyordum.

kadından dayak yemekte ne bileyim ya.

evleneceğin insanı çok iyi seçmen lazım böyle olaylar olmaması için.
Evladım kim dedi sana erkekle evlen diye.
Sözlük gerçekten gerizekalı dolu, çok net. Harbi herkesin kafası sıkıntılı.
inanmayanlar için bir şey diyemem inanmadın ve haklı olarak bi şey demiyosun.
Ama "aile dediğiniz kurum" "heterolar" ne alaka amk ne alaka heterolukla aptal herif? Homolar orospu çocuğu olamıyor mu?
Kadından dayak yemek şöyle böyle diyenler de gerçek olduğuna inandığı "stresten kilo verme" olayına karşı bunu söylüyor. "Kadından dayak yemek" nerenizle düşünüyorsunuz bilmem.
Şu darp raporunu Bi at hele buraya..
Seda ablaya çık tüm Türkiyenin önünde içinden geç.
Hadi. Allahin versin dediğim durum.
Hadi. Allahin versin dediğim durum.
Bu eskiden de kurgu severdi.
Yine serin kurgu. Geliştirmiş ama kendisini.
- Sen Aklına Goyduğun Herşeyi Başarırsın, Çünkü Senin inanılmaz Bir Gücün Var ve Sevkin de Varrr.
Hacım kendini dövdür darp raporu al. Abisini babasını şikayet et eşinide darp ettiren yazdır gitsin kurtul. Böyle insanların gözünün yaşına bakmaya aksın baktın olmuyor boşa gitsin. Aylık ver nafakasını ne hali varsa görsün babasının evinde. Kapı gibi darp raporun var ne verecekler bebişi. Psikolojik sıkıntıları var de mahkemede al yavrucağıda.
Yazdıklarım da tek bir kelime yalan varsa iki gözüm çıksın.
3 gün kadar önce eşinle yaşadığım sıkıntılarımı buraya yazdım, destek olan olmayan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.

Lakin anlattıklarım da bir kelime yalan yok, varsa yalancının iki gözü çıksın. Eşim olacak kadın babasının evinde ve halen yengemin kendisiyle görüşmesiyle öğrendim ki, yalan yanlış konuşuyor ve babasının bana saldırmasıni inkar ediyorlar..

Ben evlerine gittim, onlar çağırdılar ve bana saldırdılar. Bu yapılan hainliktir ne olursa olsun.

insan birini evine çağırdığı zaman ona saldırmaz.

Aldığım darp raporu için bile belki de kendi kendine zarar vermiştir diyecek kadar gözü kara biri eşim..

Hem babasi bana saldıracak eline sopa alıp kafama boynuma burnuma yumruklar vuracak hemde eşim babasının vurmadığını iddaa edecek .

Yazıklar olsun böyle insanlara yazıklar olsun..

Artık dünyalar tatlısı kızımı bile Rabbime emanet ettim .. günü gelince alacağım..

Ama benden size tavsiye, lütfen benimle ilgili hasta ruhlu gibi ifadeler kullanmayın.. Rabbim şahit ne yaşadıysam sizlere onu anlattim ..
3 gün kadar önce eşinle yaşadığım sıkıntılarımı buraya yazdım, destek olan olmayan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.

Lakin anlattıklarım da bir kelime yalan yok, varsa yalancının iki gözü çıksın. Eşim olacak kadın babasının evinde ve halen yengemin kendisiyle görüşmesiyle öğrendim ki, yalan yanlış konuşuyor ve babasının bana saldırmasıni inkar ediyorlar..

Ben evlerine gittim, onlar çağırdılar ve bana saldırdılar. Bu yapılan hainliktir ne olursa olsun.

insan birini evine çağırdığı zaman ona saldırmaz.

Aldığım darp raporu için bile belki de kendi kendine zarar vermiştir diyecek kadar gözü kara biri eşim..

Hem babasi bana saldıracak eline sopa alıp kafama boynuma burnuma yumruklar vuracak hemde eşim babasının vurmadığını iddaa edecek .

Yazıklar olsun böyle insanlara yazıklar olsun..

Artık dünyalar tatlısı kızımı bile Rabbime emanet ettim .. günü gelince alacağım..

Ama benden size tavsiye, lütfen benimle ilgili hasta ruhlu gibi ifadeler kullanmayın.. Rabbim şahit ne yaşadıysam sizlere onu anlattim ..
Yaptığınız yardımları Allah için yapın, gösteriş için değil.
Keşke birlikte olduğunuz süre zarfında eşinin ses kayıtlarını alsaydın sayın yazar. Ettiği küfürleri, sana hayatı nasıl zindan ettiğini vs. Ne olursa olsun mahkeme bebeği sana vermez. Düzenli olarak nafakasını öder bu kadından kurtulursun ancak. Çocuğu ileride vermek ister mi? bilmiyorum. Sizin işiniz çok zor. Kadın seviyor olsaydı böyle davranmazdı.
Söylenenler yazılanlar şayet doğru ise evliliğin müddetince O aile seni rahat bırakmaz. Belli değil mi. Düzelmez onlar. Ümidini kes. Bir an evvel tası tarağı topla tozol. kaç kurtul. Canını kutar. Davanı aç boşan. Bir şey talep etme. Kurtulduğuna şükret bence. Dünya malı hırsı gözlerini bürümüş insanlar iflah olmaz. Düzelmez. Kendi kendini kandırma.

Bu tip insanlar var maalesef. Çirkefine denk gelmişsin. Yiyici tipler bunlar. Dinleri imanları paradır bunların. Beladır. Bulaşma. Uğraşma boşuna. Zarar edersin. istedikleri kadar yokuşa sürsünler zorlaştırsınlar, asla vazgeçme, boşan yoksa daha beter olursun. Gerekirse adresini gizle. Saklan. Kaybol ortadan. Yer altına in. Meydana çıkma. Şehir değiştir. izini kaybettir. iyi bir avukat bul. Paraya acıma. Ver vekâletini avukata, yüzlerini bile görme. Bitsin gitsin. Hiç olmamış gibi davran Bak işine. Kafaya takmaya bile değmez..
Hocam çok merak ediyorum evlenmeden önce nasıl bir insan olduğunu anlayamıyor musunuz ? Rol mü yapıyor kendini farklı biri gibi mi gösteriyor da evlendikten sonra asıl karakterine geçiyor. Lütfen tecrübe etmiş biri olarak bana bunu açıkla.
ya git boşan çok mu zor gerçekten neyin kafası bu buraya gelip yardım dileniyorsun burası ne esra erol mu?