bugün

allah için yardımcı olun

Bir buçuk yıldır evliyim anamdan emdigim süt burnumdan geldi, eşim olacak kadın daha evliliğin 2 ayından itibaren bana hükmetmeye çalıştı, ev hayatını her şeyini kendi ailesine anlattı,
şehrin merkezinde ev alıp adına koymamı istedi,

benim durumum olmadığı için evi terk etmeler ve kavgalar başladı, sürekli olarak beni ailesiyle abileriyle tehdit etti, gelip seni öyle bir döverler ki o zaman görürsün diyordu, ya benim dediğimi yapacaksın ya da seni mahvederim diyordu, 89 kilodan 75 kiloya kadar düştüm.

kendi evimde TV kanalını açıp bir haber programı dahi izlemiyorum, kumandayı aldığım an, ana avrat şerefine namusuma kadar küfürler eder, her şeyiyle karışır, kendime gönül rahatlığıyla bir ayakkabı Nike alamıyorum, memur olduğum halde eski püskü kıyafetler ile ise gidiyorum,
Ayrıca her ay maaş kartını bana vereceksin hesap kitap işi bende olacak diye dikte eder, ya da her ay bana şahsi masrafım için 5 6 bin liraya hesabıma atacaksın der.. hangi erkek bunu yapabilir ki?

Ben bunları kabul etmediğim için kötü oluyorum, kendisi beni defalarca kez yaraladı saldırdı, kapıma jandarmalar geldi, hakaretler etti.

En sonunda 2 gün önce yine bos bir sebepten kavga çıktı ve gece saat 1 de benimle kavga etti. Ben sustukça tehditlerine devam etti, sabah olunca babasına gitti, babasını ailesini bana karşı yine doldurdu, sonra konuşmak için evlerine gittim, abisi çağırdı, babası bana saldırdi, dinlemeden etmeden kafama yumruklar vurdu, bende görüşeceğiz seninle dedim ve evden ayrıldım, git kralını çağır dedi bana babası, sonra hemen orayı terk edip darp raporu alıp eşimden ve babasından şikayetçi oldum, darp raporum elimde ..

Çok korkmuştular şikayet ettiğim için, biz aşiretiz deyip duruyordular ne oldu..

Velhasıl 5 aylık bir kızım var şimdi benim bu saatten sonra ne yapmam lazım, bu kadın benim hayatımı cehennem etti, beni darp eden bir kadına çocuğu verir mi mahkeme, sonuçta darp eden bir insan o. Ağzı bozuk ve ayarsız,

Ayrıca babası ve abileri artık beni tehdit edebilirler mi? Uzaklaştırma aldım hepsinin adına ..

Diyorum ki iyi devlet var, iyiki mahkeme var ..

Allah için desteklerinizi bekliyorum.