bugün

entry'ler (53)

kek

bol kalori kaynağı olan tatlısı ve tuzlusu da bulanan çay saatinin vazgeçilmezi.

sözlük yazarlarının telefonuna gelen son sms

bla bla bla mağazalarında yeni sezon ürünlerde %50 ye varan indirim fırsatı başlamıştır. mağazalarımıza bekliyoruz.

türk halkının domates tutkusu

sabahları üzerine halis mulis zeytinyağı eklenerek yenen hormonsuz domatesin yerini hiç birşey tutamaz.

sevgiliden ayrılmak için söylenen son söz

hoşçakal.

namus bacak arasındadır diyen kız

eğer öyle olsaydı günümüzde namuslu kız diye bir kavram heralde olmazdı.

diş çektirmek

diş çektirmek artık eskisi gibi acı vermese de, söz konusu durum iç burkucudur yerine diş yaptırmak da ateş pahası. o yüzden siz siz olun dişlerinize iyi bakın derim ben.

güveçte kuru fasülye

yanınada pirinç pilavı ve ayran hatta turşu. yemede yanında yat.

eski sevgilinin yıllar sonra atacağı ilk sms

gereksiz bir vaka, zaten adından da belli eski sevgili, eskimiş bir kere boşverin yeni sevgili atsın bol bol sms.

üşenilen basit şeyler

işten eve geç gelip, ertesi sabahta erken kalkıyorsan zar zor banyo yapmak.

rasim ozan kütahyalı

sevimsizlik abidesi.

1978 1986 arası doğan efsanevi nesil

başından yakalamışım bu efsanevi nesli. teknoloji sıfıra yakın sokak çocuklarıydık o yıllarda mutluyduk. dostluk vardı. şimdi ki nesillere anlatabileceğimiz hikayelerimiz vardı. zamane çocukların hiçbir zaman yaşayamayacağı günlerdi.

sabah uyanınca iştahsız olmak

benim için geçerli olmayan bir durum. sabahları iştahı olmayan kahvaltıyı sadece kahveyle geçiştiren insanlara her zaman hayranım.

aileyle oturan hatunun evinde kalmak

adrenalinin çok yüksek olduğu bir durumdur. böyle bir duruma mecbur olsan bile en son başvuracağın bir durum olmalıdır. gayet risklidir.

remington

çarşamba akşamları saat 20.10 da Alem fm de Cevdet Canelle Canlı programının sponsoru, program çok başarılı ve program da hediye olarak verilen saç maşası süper.

günün tek cümlelik özeti

yorgunum.

kızlara en çok yakışan oje rengi

french manikür.

ilişkilerdeki en büyük problem

sanal alem.

sigortalı olmayanlara ayda 213 tl ödeme dayatması

dün konu ile ilgili kaymakamlıkta kuyruktaydım. sabah 7.30 da gitmeme rağmen 225. sıradaydım ve 7.30 dan akşam 16:50 ye kadar ki sürede kuyrukta yaşanan olayları, kavgaları, tartışmaları gözlemledim. memleketimin insan manzaraları. gene milletimize eziyet ve fuzuli işler... bu işler online bilgisayardan yapılsa ve insanlar artık bu eziyete maruz kalmasa, biz de ülke olarak çağa ayak uydursak ne güzel olurdu. ama hala bizim ülkemizde hayal...

birazdangelirim

beni sözlükte tek karşılayan yazar. teşekkür ederim kendisine.

facebook ve twitter hesabı olmayan insan

benim benim. ne facebook ne de twitter kullanıyorum. ayrıcalık mı yoksa eksiklik mi bilemiyorum ama böyle çok mutluyum. gerçek hayatta ki dostlarım bana fazlasıyla yetiyor ve onlarla yüzyüze konuşmayı tercih ediyorum.