bugün

favori radyo kanalımdır her gece dinlerim adem gitti mi cidden ya hiç fark etmedim hâla var diye biliyorum ben en azından serdar gökalp'i kazandı.
favori radyo kanalım.
dinlenebilir hiç bir programı olmayan, saçma sapan ve genellikle bilinmeyen şarkılar çalan, nihat sırdar show fm'e geçtiğinden beri iyice boka saran salak bir radyo kanalı.
o kadar salak bir reklamı kimle çalıştığını merak ettiğim radyo.
(bkz: en salak radyo kanalı)
nihat sırdar ın programının kaldırılması ve gündüz kuşağında çok sevdiğim habercileri yerine cüneyt özdemir diye bir zatın çıkıp telefonla bağlananları pışpışlayarak yaptığını sandığı programı görünce gözümden düşen, nihat sırdar ın show radyo da program yapmaya başladığını duyunca da, öğlen reklam manyağı yaptıkları bir ara dellenip oto teybimin hafızasından kaldırdığım radyo istasyonudur. kına gönderelim, alın da başınıza çalın, kendiniz söyleyin kendiniz dinleyin radyosudur artık.
gün itibari ile çukurova gurubunun elinden çıkıp, devletin eline geçmiş olan radyo kanalıdır. yayın içerikleri ve tarzı tamamen değişim göstermeye başlamıştır. bugün itibari ile nihat sırdar ve zeki kayahan coşkun 'un programlarına son verilmiştir. güzel bir gemicik olmuştur vesselam o da.
yarmaktadır.
Cengiz-kolin ve limak inşaat şirketlerinin olmuştur.
Alem fm'in yanı sıra alem dergisi, akşam gazetesi ve skytürk 360 tv'yi de almıştır bu inşaatçılar.
bu radyoyu dinlenir kılan 2 insan 1 hayvan*; nihat sırdar, zeki kayahan coşkun, sivrisinek.
nihat sırdar isimli sevecen programcısı ile yıllardır gönüllerde taht kurmuş radyo kanalı. (bkz: nihatla sivrisinek)
kaliteli bir radyo kanalıdır. ama akşam saatlerine doğru iyice arabeske bağlayıp bayıyor sevenlerini.
matrax'ı dinlediğim radyodur.
antalya merkezde frekansı 89.3 olan özellikle sabahları dinlemeye çalıştığım bir radyo istasyonudur.
(bkz: matrax)
Beni 2000'li yillarin basina oradan da ayi yogiye goturen radyo kanali.
Hafta içi her gece zeki kayahan coşkun'un matrax programı yaptığı radyo istasyonudur, ve radyocu o kadar rahattırki programı istediği saatte bitirebiliyor en erken 02 00 en geç 03 30 bu bakımdan dinlenebilecek bir program.
nihat sırdar ve zeki kayahan coşkun'dur bu radyo kanalını dinlenilir kılan.
bonbon funda gibi nasıl oldu da radyoculukta yıllarca tutunabildiğini sorguladığınız kişileri barındırsa da nihat sırdar, güçlü mete, candaş tolga ışık ve zeki kayahan coşkun ile gayet dinlenesi bir radyodur. zaten en kaliteli müzik-program yayını matrax ve kripto odası arasındaki yaklaşık 10-11 saatlik dilimdir.
müzikten fazla reklam yayınlasa da kayıtlı frekanslar içinde 1 numaradadır.
sırf nihat sırdar için bile dinlenebilir.
türkiye'deki en duyarlı radyolardan biridir. nihat sırdar güçlü mete candaş tolga sivrisinek gibi muhteşem radyoculara sahiptir.
çarşamba ve perşembe akşamları saat 20 ve 22 arası (bkz: cevdet canel) ile canlı programını takip ettiğim tek radyo kanalı. bu radyo da ilk defa canlı müzik programına rastladım ve oldukça kaliteli buldum.
an itibariyle konyadaki mısır patlama sesini dinleten radyo.
zeki kayahan coşkun'u barındıran radyo frekansıdır. güzel programları vardır fakat şarkılarından pek hazzetmem.
frekansı 89.2 olan radyodur. Ayrıca zeki kayahan coşkunun ve nihat sırdarın programları on numaradır.