https://www.medyatava.com...-iliskiye-girdiler_324223
oha sokağın ortasında. evinize gidin amk.
taş yağacak taş..

policeman kuvvetleri nerede imiş acaba.
Ben ömrümde böyle yüzsüzlük görmedim. Hayvanlar bile daha kuytu köşede hallediyor işlerini.
Bir gün ülkemizdeki dincilerle birleşip, sokak ortasında böyle yapan kansızların kafasını, gözünü patlatacağımız günü, sabırsızlıkla bekliyoruz.

işte o gün geldiğinde, sokak ortasında s*kişen o*spularını elimizden hiç kimse alamayacak..
Ev
Otel gibi yerler dururken mi?
Abla bu işi bilmiyo yalnız, eğilememiş.
Niye şaşırdınız bundan 5000 yıl önce işler böyle ilerliyordu.
uyuşturucuya hayır...
Yabancı olmaları muhtemel çiftlerdir, Türk olduklarını düşünmüyorum, Bu iş Sokak ortasındada yapılmaz, libodosu yüksek turistlerim.
(bkz: true bunu beğenmedi)
Akepe hükümeti döneminde gerçekleşmiştir.
O mekanın karşısında yaşanması çok muhtemel bir görüntü; mekanı aşırı sevsem de tamamen turistlerden oluşuyor, içeride türk yok denecek kadar az ve muhtemel alkol dışında pek çok şey tüketiliyor.
Akp döneminde gerçekleşmiştir. Moteller, pansiyonlar da aldı başını gitti. Millet artık sokakta işini görüyor.
Otel fiyatları acil düşmeli insanlar sokaklarda sevişiyorlar...
Otel fiyatlarına tepki olan reklam virali.
Adeta tekleşmişlerdir.
mhp'nin hükümet ortaklığı döneminde gerçekleşmiştir.
Bizide çağırsaydın grup yapardık karşimmmm.

Kucağıma gelebilseydi o karı keşke.

Çok kıskandım aşk olsun.
ülke iyice tımarhaneye döndü.
Alkolu çok kaçırmış turistler. Yapamadılar bile. O nasıl ciftleşmek.
Önce Bebek, şimdi de Alanya sırada neresi var Yozgat mı?
bu videoyu izleyen sevgili gençler.

çiftleşmek bu değil. lütfen bunu aklınızdan çıkarın...

çiftleşmek, seks yapmak, sikişmek değil bunun adı.

1-2-3 tıp... bu ne lan toplam 3 saniye... böyle erkekleri yok etmek lazım. tu allah belanı versin...
Edep denilen şey var. Tahmınım turistler ancak bu kişilere yasal işlem için karakola davet edilmelidirler. Ülkemizde para in herşeye hoşgörü olmamalı.
malum zihniyetli çağdaş demokrat zihniyetli tiplerden biridir. gerçekten çok yazık..