entry'ler (21)

hemşirelik neden 4 sene

2 senelik olanı da var 4 senelik olanı da. ikisine de hemşire diyorlar. Teknık farkı illa ki vardır ancak hepsinin 4 sene olması mantıklı.

istanbul u bir kelime ile anlatmak

istanbul avm' dir. Bedava hiçbirşey yok malesef.

7 yaşındaki kıza zorla bok yediren üvey anne

O kadın orospu çocugunun önde gideni şerefsiz. insan olmayan pislik.

hem seks hem temizlik esnasında söylenebilecekler

Şunu yerine koyayım da etraf kirlenmesin. Zorlama oldu ama ince düşünenler için yer belli.

para ile yaşam kalitesi arasındaki bağlantı

Amortisman eskimez.

mazot 40 lira

Makro dengeler in daha da artacak.

sözlük moderasyonunun yaptığı büyük şerefsizlik

Modlardan biri benım manitaya yürümüştü ve gayette almıştı. Sözlük yazarlarının mesajlarına bakmamış olamaz sanırım.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Eskiden tek kadınla olmaya ve sadakatle birlikteliğe önem verirdim. " aha senın karı bu hatun, o senın dostun, arkadaşın, sevgilin ve karşılıklı birbirinizin orospususunuz" derdim. bu ciddi modda ilişkiler uzun sürese de bitti. Giden hatun başına ortalama 2.5 yıl.

Sonra bir ciddi daha denedım. Kız paikolojık deli çıktı. Bıraksam kız benı kesecek. Bildiğin hatundan korktugum için verdim kıza.

Bir şekilde kurtuldum ama arada rahatlamak için yapmadığım çapkınlıgı yaptım. 4 ayda
9 kadınla berbaber oldum. Hepsi sıkıntılı tiplerdi.

O modda geçince orta sayılacak bir süre yalnız kalmayı tercih ettim.

Şimdi ise bir tane 24' lük hatunla manitayım.kız sessiz allahtan. Yanına spontane 30'luk eklendi. Etti ıkı hatun.

ikisiyle de uzlaştığımız noktalar var. Kafalar rahat. işin tuhaf yanı 3. Denk gelırse hayır demem sanırım.

Hayat bize gelenle takıl, zevkine bak moddosunu öğretti sanırım.

fiyat koymayan esnaf

Çok fena sikecektir. Köylü kurnazı çakal esnaf tanımı bunlardan çıkıyor.

günaydın sözlük

Günaydın gençler.

günaydın sözlük

Günaydınlar uludag sözlük ailesi ve okuyanları.

cuma namazına gitmeye izin vermeyen patron

insanların dini ve sağlıkla ilgili ihtiyaçlarına saygı duyulmalıdır. Çalışanın diye kölen değil ya.

bir sözlük erkeğini aşık edip terketmek

Borderline sözlük kızının yapma ihtimali olan hede.

birinin sizden vazgeçtiğini anlamak

Son bir kez denenir, geri dönmeyeceğini anlaşılırsa herkes kendi hayatına bakar.

mete gazoz

Şu kriz ortamında yüzümüzü güldüren insan.

danimarka da kuranı kerimi rendeleyen iranlı kadın

Baskının getirdiği sonuç dinsiz ve öfkelı insanların var olmasını sağlar.

ah almak

Sanırım üç evvelki lızın ahını aldım. iki evvelki tam bşr manyaktı ve epey çektirdi. Kötülük etmek istemedım.

eski sevgili

iki üç gündür aklıma gelıyor. Psikolojısı epey bozulmuştu. Manitalarına benı aratıyordu. Canına falan kıymış olmasın, hiç aklıma yokken aklıma düştü. inşallah toparlamıştır.

zengin koca arayan 34 yaşında kaşar kadın

30 yaşımdayken 35' lik ablayla beraber olmuştum. Bir ara kendisi " evlensem altın isterim" dedi. O an içimden epey güldüm.

alanyada çiftleşen çift

Edep denilen şey var. Tahmınım turistler ancak bu kişilere yasal işlem için karakola davet edilmelidirler. Ülkemizde para in herşeye hoşgörü olmamalı.