bugün

rezildir ve paçavradır.
Türkiye'nin en çok okunan gazetesidir.
bu gazeteyi okuyan kısım yok olsa güzel ülkem aniden çağ atlar, son 50 senede yaşayamadığımız kalkınmayı 5 senede misliyle yaşarız.

adamlar gazete kurmuş, malum kesim zaten bize oy veriyor, bari biraz da taşak geçelim şunlarla diye, bunlar hala okumaya ve bunların yaptığı her habere inanmaya devam ediyor. adamlar kuzey kore tipi hükumet yanlısı, muhalif herkesi düşman gösteren bir habercilik anlayışına sahip ve bizim elemanlar onca gazeteyi görmezden gelip sırf kendi görüşleriyle uyuşuyor diye bunu alıp her yazana inanıyor. hükumeti öven bir gazete istiyorlar, adamlar da nabza göre şerbet veriyor. ben gazetenin yöneticilerine de kızamıyorum açıkçası. adamlar göte göt diyor, gerizekalı okuruna anladığı dilden, taşak geçer gibi haber sunuyor.
Aralarına bir şey girse de , spacelik duruma gelseler.
(bkz: ak it)
(bkz: beyaz it)
Kendi arşivini silen gazete. Pardon paçavra.
Ak-it.
Neye şaşırıyorsunuz ki?
çomarların haber medyasıdır. Ben böyle türklüğü, halkı ezen başka bir medya görmedim. Türkiye'nin kurucusu atatürk'e yapmadıkları saygısızlık kalmadı. Rezil, pislik ötesi medya!
CNN Türk'ün ana haber spikeri Nevşin Mengü, Yeni Akit'in Müjdat Gezen'i hedef alan haberlerine ilişin "Söz konusu yayın kuruluşuna karşı ben de dava kazandım. Kağıt üzerinde iflas etmiş görünüyorlar, bir şey yapılamıyor" paylaşımında bulundu.

Şerefsizliğin yeni kılıfı bu sanırım. iflas etti gibi gösterip istediğin şeyleri dile getirebilme.
arada internette denk geldiğim midemi bulandıran haber sitesi. bir de bunlar utanmadan böyle haberler nasıl yapıyorlar anlamıyorum nasıl böyle yorumluyorlar bu kadar çomar olmamalı insanlar.
Bunların binaları bir ara kundaklanıyordu, yarım mı kaldı?
Taraflı olduğunu açıkça ifade eden nadir ve şövenist tutumlara sahip medya ürünü.
Sanirim gazeteye vendetta dadandi amk.
Tuvalet kağıdı.
(bkz: çukur)
sonu it ile biten hastalıklardan biri.
öldürmez ancak beyin ölümüne yol açar.
4 yaşında çocuk "adı üzerinde nedir? diye sorsa direkt akit örneğini verirsin, o bile anlar.
Gerçek manası hecelerde gizli olan gazete ve tv grubu.
Mide bulandırıcıdır
görsel

https://m.yeniakit.com.tr...o-yuvasi-oldu-446741.html
tek derdi uludağ sözlük olmuş.

ulan milletin twitterda facede küfür etmediği dini,siyasi değer kalmıyor..

gidin onları yakalatin.

#sozlugumekarisma..
Baştakileri sevmeyenleri ''fetöcü'' ilan eden, değişik bir habercilik oluşumu falan.
(bkz: Faruk Arslan)

Bu eleman tam komedi. işi gücü yok, yalayacağım diye neler neler karalıyor. Sanırım sözlükte yazar bu arada. Troll olabilir. Hırsını da alamamış garibim, paçavrada yazıyor.

Yazık.
Bu arada, aktroll mayışı kaç gayme? Akit’te daha fazlaysa oraya geçsin bizimkiler.
Ben de çıkmış mıyım ya bu seferrr.
Adamlar herşeyimizi ifşalamış çok iyi ya dhkdhdjsjs ama sizi bir kez daha kınıyorum ben de o kadar yazdım çizdim beni niye yazmıyosunuz bu arada adam dediysem lafın gelişi.
senin gündemini de yaşadığın kafayı da sikeyim gazetesi.

amk oğulları halk fakirleşiyor fakirliğin dibini yaşıyoruz. adamlar sikinin keyfinde. din anlayışınızı sikeyim sizin amk yobaz orospu çocukları.

edit: eksile eksile beynini siktiğimin çomarı.
Bir gazete ve topluluk kendini ancak bu kadar iyi tanımlayabilirdi.