bugün

mutfağımıza almak istediğim ürünlerden biridir. pratik şekilde akşam yemek yapmak işime gelir. şu sıralar internette rastladığım fabcio airfryer dikkatimi çekti geniş iç hacmiyle falan estetik durur mutfakta. bilemedim.
xiaomi var evde soru varsa alırım.
Yağsız fritöz.
beyaz yaka olmanın gereği olarak görülen dyson ve robot süpürge ile birlikte kutsal üçlüyü oluşturan ürün.
Kanserojen diyorlar. Yağsız olarak bir yemeği aniden şoklatarak pişiriyor. Bilemiyorum sağlıksız gibi.
elektrik fiyatları yüzünden almanın el yakacağı alet.
Ben fırınımdan memnunum. Aynı şeyleri fırınında yapıyorum fuzuli masraf benim icin. Günümüzde popüler olan ürünlere karşı hep bir mesafeliyim.
görsel
fırından derhal uzaklaştıran teknolojik alet. iki kişiyseniz, xiaomi'nin en küçüğü işinizi görecektir. patates kızartması için çıtırlık beklemeyin ama et ve tatlı için hızlı pişirici.
yakında almayı düşündüğüm mutfak aleti.
bu sıralar evde yemek yapasım var gibi. En kolay yolu da airfryer gibi gözüküyor.

Philips mi, xiaomi mi, kullananlardan bi feedback alabilir miyim?
Cosori kardes. Hem ucuz hem iyi. Pilips kurutuyor.
Cosori’de ikili ısıtma olanı var (ki, o kadar para vermem gibi) bir de normali var. Normali iş görür mü?
Normali görür ya. 2600 TL. Ön ısıtma yapıp öyle pişirme yapıyorsun. Akşam eve gelinde atarsın tavuğu eti 25 dakikada pişirir.
Hay allah razı olsun ya! Böyle net tavsiye almak gibisi yok. sözlüğü böyle şeyler için kullanalım.
Olm bu adam daha donunu bulamadı bundan fikir alınır mı amk.
Çin malı Birtane al gitsin, zaten dyson bile artık çinde üretiliyor.
Donuma şarkı bile yazıldı sende kudurrr kıskanç.
2023'ün moda sokuşturması olarak gördüğüm bir ürün, yanılırım veya yanılmam, bilemiyorum..

2022 modeli de dyson hava temizleyicisiydi sanırım.. alan arkadaşlarım öyle diyor.
ya kırkta yılda sözlüğü faydalı bir şey için kullanıyoruz, hemen bi nifak tohumu! Toxicliğin beden bulmuş hali, sen kendi işine bak!
Kullandım lakin eve almadım ve almamakta da diretiyorum. Evimde iki fırın bir mikrodalga var ondan hiç gerek duymadım. Bana sanki şişirme geliyor bilemedim.
Yalnız ya da iki kişi yaşıyorsanız almak mantıklı. Tefal ya da xiaomi kullanan arkadaşlarım memnun. Philips bilmiyorum.
Smokinde yakışır ya bana bu boy bu omuz ya maşallah.
tam mahalle karısı ağızları. “Seni kocama siktiririm” diyecek birazdan. Ben daha fazla yüz göz olamıycam. Tşkr.
Ev hanımı olarak tüm markaları inceleyip f/p olarak cosori yi beğenmiştim. Amazonda 2600 dü en son. Tercih size kalmış. Cosori ve diğer markaları karşılaştıran videolar YouTube de mevcut. Videolar izleyip karar verebilirsiniz. Alacaksanız wifi bağlantısı olan modeli tercih edin arada 100 lira fark var.Sen niye almadın derseniz ankastre setim var eşime acıdım *