bugün

zaman gazetesi yazarlarından olan din bilgini.yayınlanmış çeşitli kitpaları vardır.
trabzonspor forması giyen almanya doğumlu kaleci.
Mevki : Kaleci
Forma Numarası : 77
Doğum Tarihi : 22.03.1978
Dogum Yeri : istanbul
Boy : 190 cm
Kilo : 82 kg
Sözleşme Başlangıç : 18.01.2006
Sözleşme Bitiş : 31.05.2009
Oynadığı Kulüpler : istanbul BB, Kocaelispor, Diyarbakırspor, istanbul BB
niyazi sayın'ın talebesi, dış görünüşüyle türkten çok yabancı izlenimi yaratan, neyzendir.

http://www.youtube.com/watch?v=mgpYaD2h_2A
yeni sezonda adanaspor forması giyecek tecrübeli kaleci.
sezon başında kocaelispora transfer olmasına rağmen kocaelispor lisans sorunu çıkaramayınca yarım sezonu boşa giden kalecidir.
ara transferde samsunspor'a geçmiştir ve iyi maçlar çıkarmaktadır.
geçtiğimiz sezon ara transferde samsunspor'a katılan ve olağanüstü maçlar çıkararak samsunspor'u zirveye taşıyan etkenlerden olan süper kaleci.
2 yıllık samsunspor macerası son bulmuştur. Geldiği gibi yine bir ara dönemde takımdan ayrılmıştır. Kaleci olmasına rağmen ara dönemde geldiği yıl ve simon zenke'nin gol kralı olup samsunspor'un süper lige çıktığı geçen yıl takımın en iyisi seçilmiştir. Süper ligde aynı performansı gösteremedi. Sıra dışı bir kalecidir.
Ara transfer döneminde samsunspor dan Elazığspor a transfer olan kaleci.
(bkz: ahmed şahin)
(bkz: ahmed şahin)
balıkesirspor'un panteri olan kaleci. evet.
balıkesirspor'un sözleşmesini feshettiği şuanda boşta olan kaleci. 35 yaşındaki bu tecrübeli abimizin hala alt ligler seviyesinde iyi iş yapabileceğini düşünüyorum.
5 yıl önceki köşe yazısı nedeniyle gözaltına alınıp aynı günde ifadesi alınıp salınan 79 yaşındaki din alimi.
kendimi bildim bileli kaleci bu adam. saçları at kuyruklu öyle karizmatik bir tip şimdide osmanlıspor'da oynuyormuş.
ulan bu adamın numarası nedir ben hala çözemedim.
istanbul büyükşehir belediyespor'dan beri takip ediyorum bu herifi.
her yıl banko süperlig'de, o olmadı 1.ligin çıkmaya aday takımlarından birinde.

derin bağlantıları olmalı.
Balıkesirspor'da yaptığı iddia şikesinin ardından "neden yaptın" diye soranlara "kiramı ödeyemedim" cevabını vermiştir. Balıkesir'de hala dalga konusudur bu olay.
38 yaşında kendisine 1.ligten klüp bulmayı başarabilen kaleci. Enayi Karabük e satmıştır kendisini. Yetenekli adam.
38 yaşında olmasına rağmen süper lig seviyesinde bir kalecidir kendisi.karabük için iyi bir transfer olmuş.
http://www.youtube.com/watch?v=mXXFbB8dmVo

bir zamanların ünlü makamlı eseri güzel okuyan türk sanat müziği sanatçısı.

unutulmuştur.

şimdilerde ilahi söyleyip ney çalmaktadır kendisi.

youtube'un bu huyunu seviyorum.

güzel sesleri tarihin içinden çekip çıkartabiliyorsunuz.
bu salağı kaleci diye oynatan ve ya alan futbol adamını sikiyim. önünden geçen adama müdahale etmemek ne demektir ya.
Hala futbol oynamasiyla beni şaşırtmış yaşını bile hatirlamadigim at kuyruklu kaleci.

2004 yılında Bayrampaşa çetin emeç stadında istanbul büyükşehir beldiyespor un bir rakibiyle yaptığı maçta kaledeydi. Üzerinden o kadar zaman geçti ki ne rakibi ne skoru hatırlamiyorum şimdi.
görsel
acıbadem üniversitesi rektörüdür. Üroloji uzmanıdır.