1. 1.
  başa gelebilecek en tehlikeli olaydır. sevgiliden almanız durumunda hele ki haksızsanız eğer acısı sizden kat be kat çıkmaktadır.
  7 ... ve tanri kadini yaratti
 2. 2.
  ayrıldığınız sevgiliden aldığınız ahın 40 yıllık hatırı vardır. test edilip onaylanmıştır.*
  7 ... gregor incegor
 3. 3.
  (bkz: kul hakkı) *
  2 ... sosyalpenguen
 4. 4.
  ömrünün kalan zamanını huzur içinde geçirmek isteyen kişinin kaçması gereken durumdur. aksi halde ağzıyla kuş tutsa işi yaver gitmez.
  6 ... pinaa
 5. 5.
  mazlumdan alınmadığı sürece bi bok olmayan durum. ee ne demişler alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste. *
  3 ... wings for marie part 1
 6. 6.
  kesinlikle bedelinin ödendiğine defalarca tanık olduğum beddua almak. bir kez bile acısının çıkmadığı görülmemiştir. karşısındakine; maddi ya da duygusal zarar verenin mutlaka bundan vazgeçmesi gerektir. yapılanlar asla yapanın yanına kar kalmaz. acısı geç de olsa çıkar ve hayretlere düşürür.
  8 ... tepesersemi
 7. 7.
  eski kız arkadaşınızınkini aldıysanız eğer yeni kız arkadaşınızla veya gelecekteki yeni kız arkadaşlarınızla mutlu olamamanıza sebebiyet verecek olan durumdur.
  * *
  4 ... li rojhilate dile min
 8. 8.
  karşı tarafın acizliğineden faydalanarak yapıldığında "ah" geçerli olur. ve allah katında kul hakkı'na girildiğinden inananlar için en büyük günahtır ve helallik almanızı gerektirir. yok karşılıklı anlaşarak yapıldığında bir cacık olmaz hiç meraklanmayın.
  3 ... texas supporters club
 9. 9.
  en büyük ceza insana...
  ihanetin, ayrılığın ya da kalleşliğin bedelidir belki, belki; ah eden bilerek bile etmemiştir... etmemiştir ya , yaşanılanlar ortadadır, ah alan ahını çeker durur...
  3 ... kesekagidi
 10. 10.
  "ahım tenindir,yanına kalmaz..."
  3 ... cadıı