keşke öyle olsaydı.

saolsun ilk nick altı girdim de bana yürünmek için yazılmış. neyse kader, yapacak bişi yok.
(#44872983) no lu entrysinde türkçülere kafatasıcı demiş farkında olarak ya da olmayarak atatürk'e hakaret etmiş bir yazardır.

fikirdaşı: (bkz: the rise of darkness)
görsel
(#44932484) derdimi anlayan yazar.

muhtemelen sana yakın bi yerlerde oldu bu olay. ben de atakumdayım, panorama evlerinde.
(#44934322) açıklık getirdi. güncelleyelim hemen konuyu ve kuranı.
Benimkisi de siyah napalım olmuşla ölmüşse çare yok.
dün özelden on 15 dakika arası sohbet ettiğimiz beni anında anlayan nadir yazarlardan biridir. yaşı çok genç olmasına rağmen beni sukutu hayale uğratmadı. sözlük hayatında başarılar diler cuhape ve sempatizanlarından uzak durmasını tavsiye ederim. frank mahlasının övgüsüne mazhar olmak her babayiğidin harcı değildir. evet..
gerçek bir tespitisyen.

akıl dolu yazan biri. gerektiği gibi bir yazar.
Akıllıca yazıyor.
burada yazanların alayını çoluk çocuk sanıp aklınca tehdit eden zevat. neymiş komunistmiş benim ekşi sözlükle olan düşüncelerimi okumuş ekran görüntülerini aldım mahkemeye vericem demiş. (#45522990) beni mahkemeye ver kimseye eyvallahım yok benim yazımda mecaz var iflahınızı keseceğiz aklınızı alacağız sözleri tehdit değildir seçim galibiyetine yönelik sözlerdir. şimdi git adliyeye ver beni hadi durma burada ip nomda belli sizin gibi tiplere boyun mu eğeceğiz lan. şuna bak aklıca çocuk korkutuyor.
kızların sıçmadığı konusunda anlaştığımız bilgili bir yazar abi .
Bir yazar.

görsel
'adventist' lerden

Nikini çözdüm...
Sözünü sakınmayan değerli bir abi. Severim.
(#45619481) şu giriyle kaç kadına mesaj verdiğini acil açıklaması gereken yazar.
çözümleyemediğim bir meriçimsi sanırım.
oha lan gömdünüz iki dakkada.
bence iyi biri, koştursun dursun sözlükte.
şu yazdığını ispata davet ettiğim zevat (#45864940)

ispat edersen hesabı silip gitmeyen namettir edemezsen sen hesabını silip gitmezsen namertsin.
sözlüğümüzün hristiyan protestan yazarıdır.
bazı konular dışında çoğunlukla fikirlerine katıldığım değerli yazardır.
Uzun entry girmekten hoşlanan, sevdiğimiz bir yazardır.
Güldürüyor yazdıkları. Devam olsun.

In the name of father, son and the holly spirit.
yazarlarla ilgili analiz kasarken şeşi beş gören zevat.

1 buda oğlumuz mahmut nikli zevat yarrağımın başı yazdı bende beddua ettim helal etmiyorumm dedim özele geldi özür diledi ama hakkını helal et demedi. ? et dese ederdim üstüne dalga geçer gibi cümlelr kurdu allaha havale ettim inşallah evlenir 2 çocukla kocası bunu boşar dımdızlak ortada kalır. helallik almak zordur gönül işidir.

2 nik vermim gene bi kadın tanımam etmem mahama 10 başlık açtı neler neler yazdı karşılık gördü bunu yapan yeni aybaşı olmuş ergenlerden biri o kadar admdın madem neden gelip oraya kızım sen ne ayaksın demedin?

sende uzay muhtarı gibisin ne şiş yansın ne kebap mantığın var. senlede işim yok pislik yapmam gönderme yapmam dolaylıda olsa hakaretvari yazmam yazan kim olursa karşılığını görür.

4 mademsözüğün en karaktersiz yazarı benim bana görede sensin

5 pure purple violet le mevzuları bilmiyorsun her gece geliyor en az beş tane açık eksi veriyor yüz defa uyardım kızım eksi ver önemli değil ama gözümüze sokma uyarısı yaptım insan evladı oladığı için gene aynı olayı yapmaya devam etii. bi insana şuna kızıyorum veya rahatsız oluyorum yapma dediği an karşı tarafın yapmaması lazım yapan kişinin karakter sıkıntısı var demektir.

6 en sevmediğim insan modeli bi olayı anlamadan bodoslama hareket eden tiplerdir insan biraz sukut etmeli haddini bilmeli hele kadın kız ise iki kere düşünmeli sen ona buna yancılık yapacağıa olayları iyi etüt etseydin saçma sapan yazıya imza atmaz olayları tam bilmeden bodoslama yazmazdın.

7 yolun açık olsun benle işin olmasın yazını yaz beni tanımlama başığın tanımını yap birbirimizden uzak duralım frekanslarıız farklı sen frekansına yakın olan tiplerle muhatap ol benle değil.
Bu gecenin talihlisi*

(bkz: #45948282)
kendisi olması ona buna yalakalık yapmaması gereken zevat. attığın gifi iade edim sana.

görsel