bugün

keşke öyle olsaydı.

saolsun ilk nick altı girdim de bana yürünmek için yazılmış. neyse kader, yapacak bişi yok.
(#44869196)

--spoiler--
Erkekler bele işte
--spoiler--

Tipik amcı.
(#44872983) no lu entrysinde türkçülere kafatasıcı demiş farkında olarak ya da olmayarak atatürk'e hakaret etmiş bir yazardır.

fikirdaşı: (bkz: the rise of darkness)
görsel
Eskinin metalcisi şimdinin de komünisti. Ben komünist değilim diyor ama insan yoldaşının konuşma tarzından komünist olduğunu anlamaz mı be… neyse, koştursun dursun, dikkat etsin ayağı kaymasın. Kaydırmak isteyen ibne çok çünkü. Nick başlığını açmak isterdim bro ama kısmet değilmiş artık napak..
(#44932484) derdimi anlayan yazar.

muhtemelen sana yakın bi yerlerde oldu bu olay. ben de atakumdayım, panorama evlerinde.
(#44934322) açıklık getirdi. güncelleyelim hemen konuyu ve kuranı.
Benimkisi de siyah napalım olmuşla ölmüşse çare yok.
dün özelden on 15 dakika arası sohbet ettiğimiz beni anında anlayan nadir yazarlardan biridir. yaşı çok genç olmasına rağmen beni sukutu hayale uğratmadı. sözlük hayatında başarılar diler cuhape ve sempatizanlarından uzak durmasını tavsiye ederim. frank mahlasının övgüsüne mazhar olmak her babayiğidin harcı değildir. evet..
Çakma Feridun Düzağaç. Eskiden azılı komünistmiş Severim kendisi o ayrı tabi, kankamdır. Yalnız bana hurdacı diyor metalci olduğum için o esnada bi sinirleniyorum da çaktırmıyorum işte.
inşallah erkektir dicem ama galiba erkek.
gerçek bir tespitisyen.

akıl dolu yazan biri. gerektiği gibi bir yazar.
Akıllıca yazıyor.
burada yazanların alayını çoluk çocuk sanıp aklınca tehdit eden zevat. neymiş komunistmiş benim ekşi sözlükle olan düşüncelerimi okumuş ekran görüntülerini aldım mahkemeye vericem demiş. (#45522990) beni mahkemeye ver kimseye eyvallahım yok benim yazımda mecaz var iflahınızı keseceğiz aklınızı alacağız sözleri tehdit değildir seçim galibiyetine yönelik sözlerdir. şimdi git adliyeye ver beni hadi durma burada ip nomda belli sizin gibi tiplere boyun mu eğeceğiz lan. şuna bak aklıca çocuk korkutuyor.
kızların sıçmadığı konusunda anlaştığımız bilgili bir yazar abi .
Bir yazar.

görsel
'adventist' lerden

Nikini çözdüm...
günün ilk açık oylayanı teşekkür ederim.

nick altını okuyordum bu yüzden geciktim.
Sözünü sakınmayan değerli bir abi. Severim.
(#45619481) şu giriyle kaç kadına mesaj verdiğini acil açıklaması gereken yazar.
çözümleyemediğim bir meriçimsi sanırım.
oha lan gömdünüz iki dakkada.
bence iyi biri, koştursun dursun sözlükte.
Bu entrysiyle yetmez ama evetçi olduğu şüphesi uyandırmıştır:
(#45862309)
şu yazdığını ispata davet ettiğim zevat (#45864940)

ispat edersen hesabı silip gitmeyen namettir edemezsen sen hesabını silip gitmezsen namertsin.
sözlüğümüzün hristiyan protestan yazarıdır.
bazı konular dışında çoğunlukla fikirlerine katıldığım değerli yazardır.
valla ben kız sanıyordum, artık teyze.
Uzun entry girmekten hoşlanan, sevdiğimiz bir yazardır.

buda benden beter ortalığı fena kaynatıyor.
Güldürüyor yazdıkları. Devam olsun.

In the name of father, son and the holly spirit.
yazarlarla ilgili analiz kasarken şeşi beş gören zevat.

1 buda oğlumuz mahmut nikli zevat yarrağımın başı yazdı bende beddua ettim helal etmiyorumm dedim özele geldi özür diledi ama hakkını helal et demedi. ? et dese ederdim üstüne dalga geçer gibi cümlelr kurdu allaha havale ettim inşallah evlenir 2 çocukla kocası bunu boşar dımdızlak ortada kalır. helallik almak zordur gönül işidir.

2 nik vermim gene bi kadın tanımam etmem mahama 10 başlık açtı neler neler yazdı karşılık gördü bunu yapan yeni aybaşı olmuş ergenlerden biri o kadar admdın madem neden gelip oraya kızım sen ne ayaksın demedin?

sende uzay muhtarı gibisin ne şiş yansın ne kebap mantığın var. senlede işim yok pislik yapmam gönderme yapmam dolaylıda olsa hakaretvari yazmam yazan kim olursa karşılığını görür.

4 mademsözüğün en karaktersiz yazarı benim bana görede sensin

5 pure purple violet le mevzuları bilmiyorsun her gece geliyor en az beş tane açık eksi veriyor yüz defa uyardım kızım eksi ver önemli değil ama gözümüze sokma uyarısı yaptım insan evladı oladığı için gene aynı olayı yapmaya devam etii. bi insana şuna kızıyorum veya rahatsız oluyorum yapma dediği an karşı tarafın yapmaması lazım yapan kişinin karakter sıkıntısı var demektir.

6 en sevmediğim insan modeli bi olayı anlamadan bodoslama hareket eden tiplerdir insan biraz sukut etmeli haddini bilmeli hele kadın kız ise iki kere düşünmeli sen ona buna yancılık yapacağıa olayları iyi etüt etseydin saçma sapan yazıya imza atmaz olayları tam bilmeden bodoslama yazmazdın.

7 yolun açık olsun benle işin olmasın yazını yaz beni tanımlama başığın tanımını yap birbirimizden uzak duralım frekanslarıız farklı sen frekansına yakın olan tiplerle muhatap ol benle değil.
Bu gecenin talihlisi*

(bkz: #45948282)
kendisi olması ona buna yalakalık yapmaması gereken zevat. attığın gifi iade edim sana.

görsel
nicki yazana kadar geberdim amk. günün ilk açık oylayanı teşekkür ederim.

okumaya çalışırken sonunda yılan gibi tısladım.
(bkz: birader değil peder)

bana tavşangil familyasından olduğumu hatırlatmıştır. senin neyine amk 3 çocuk. adam haklı.
TROLLUK DENEDI RUHUNU TESLIM EDIYRODU AZ KALDI. ASAGFSA. BiZiM iŞLER DEĞiL O iŞLER YAZARCIM.

SAMIMI YAZIYOR.

OYNA. DEVAM.
gitar solonun aslında gitar darbuka düeti olduğunu bilen yuzır. ben çalarken tırrak tık filan vururum parmakla yazdı mesaj fasilitesinden.
hayırlı olsun amın varmış iyi sakladın bunca yıldır. örümcek bağlamamıştır inş. aradabi güneşlendir fitamin alsın kıymetlimisss.
Feridun Düzağaç dedik Özlem tekin çıktı. Vay be.
Kardeşim amı var ise amı var yani gidip amın varmış mı diyeceksiniz.

insanların amı insanları ilgilendiri.

(bkz: Nasıl sıvanır rehberi)
özlem tekin mi? durum bu kadar kötü ha. insan aleyna tilki çıkar. ayıp ayıp.
attigi candan ercetin linkiyle aksam aksam benide huzunlendiren yuvzir.
daha var mi oyle guzel linkler?
Sabahın ilk açık oylayanı teşekkür ederim.
(bkz: #46001486)
her gece kafa çekip bana küfürler eden zevat. ayık kafayla pislik yapmıyor gücünü alkolün etkisinden alıyor. nik altıma gitmiş saçmalamış durmuş komedi dans üçlüsünün dördüncüsü..
adamdır. putataparlarin suratına çarpar entryleri.
(#46001530)
(#46001486)

bu küfürler nedir ? bu zamana kadar sana sardım mı saran sen pislik yapan sen küfür eden gene sen. kaç yaşında gelmi tipsin ama kalıbının adamı değilsin olsan analara küfür etmezdin.
Ulan düdük frank, analara küfür edilmez diyorsun daha geçen anneme küfür ettin.

Pis mahlukat.
kimileri sövdüğü halde yazmadım ben hiç buraya... kimilerine burada cevap da vermedim.

demin hesabıma giremedim antin kuntin şifre istedi fl sonrası!
ilk kanı sen akıttın madem... ardını ben getiririm! sözlüğe de söz olsun!
olur da sözlüğe de giremezsem çaylak vs... adresi bellidir.

öyle bir durumda sözlüğe sözüm olsun...
yazın ankaraya kadar gidip bir amın oğluna acırsam...