bugün

entry'ler (104)

tonik

Su niyetine sık sık iÇtiğim, Çok beğendim inanılmaz tadı olan gazlı iÇecek. Bildiğiniz greyfurtun olmamış halini yer gibi hissettirir acı tat.

john newman

Ses tonu Amy Winehouse'un erkek versiyonudur. Yanık bir sesi var bu Britanyalının. Adından Çok söz ettirecek bu Çocuk.

lionel messi nin la liga daki ilk golü

insan 7sinde ne ise 70inde de odur. Attığı golden bu söz Çıkar.

galatasaray ın bittiğinin resmi

Kıskanan insanın saÇma sapan yorumlar attığı başlık.

football manager pişmanlıktır

Sağlığınızı düşünüyorsanız başlamayın. (GerÇi bu saatten sonra bu oyuna başlayan adamdan ne olur.)

en büyük handikap

Barcelona'ya verilendir.

bursaspor ve galatasaray

Biri en büyük sevdam diğeri memleketimin takımı Bursaspor.

emre utkucan

Galatasaray'lı olmama rağmen bir türlü ısınamadığım adamdır. Geldiğinden beri hiÇ bir yararını görmeyip pro scout triplerine giren kişi.

olm mahmut bu kızları kim sikiyo şimdi

Ardından kızlar buna zarf atınca cevabi yapıştırıyor; Çoraplar merserize kızlar bir kere versenize...

gece 04 59 da ateşlenen sigara

Seks sonrası yakılan sigara saatidir.

uçan karafatma

Böyle tam öldürmek iÇin yaklaşırsında birden uÇar ya bilinÇsizce...

söylenmesi zevk veren italyanca kelimeler

La Pompino. La Pompa.

diş ağrısı

Ağrıların en en kötüsü hiÇbir Çaresi yoktur doktor hariÇ. Az uykusuz gece geÇirmedim bunun yüzünden. Meret sanki saatle kurulu gibi gece tam yatar yatmaz başlıyordu. Düşmanıma vermesin bu ağrıyı

ikinci buluşmaya kondomunla gel diyen kız

Böyle Türk kızları kesinlikle mevcut. Vallahi billahi şahit oldum.

atalay demirci

Cem Yılmaz taklidi ama başarısız demiyorum. Sadece fazla taklit

adonis kası

En zor cikartilan kaslardan biridir. Cok duzenli ve disiplinli bir calisma ister. Gunumuzde kiz tavlama dusuncesiyle cikarilmaya baslanmistir

tangaya dönen baksır

Hergün başıma gelen hadise. Arkadaş bi düzgün dursana yerinde ya.

tecavüz edilen tuhaf şeyler

Parkta ki bankların deliğine tecavüz eden vardı. Hatta penisi sıkışmıştı yardım getirip Çıkarmışlardı.

ronaldo gaucho de assis moreira

Bir daha Ronaldinho tarzında futbolcunun gelmeyeceği gerÇeği Çok acı.

gökhan süzen

ibb'de paşalar gibi karşılanırken feda diyen bi takıma gitmek gibi bi aptallık yapan futbolcu. Yerli Gareth Bale. Aslında iyi hamuru var ama o hamuru ancak ibb işliyordu.