bugün

entry'ler (1235)

aşık olunan kişiyi unutmak için geçen lanet süreç

32 yaşındaki adama "ben böyle bir acıyı ömrü hayatımca çekmedim" dedirtir. Geçmiyor mına koyduğum.

vazgeçmek mi umut etmek mi

sanırım vazgeçmek.
hayvan gibi sevdim, öyle böyle değil ama. yalan yok o da sevdi, belki de benim kadar, bilemem. yürütemedik, olmadı. günlerce uyuyamadım, yeri geldi ağladım, sabahlara kadar sokaklarda yürüdüm,bir an olsun aklımdan çıkmadı. belki dedim, belki geri döner, bir mesaj atar, yapamıyorum sensiz der, daha önce olduğu gibi. yapmadı, dönmedi geri. belki döner umudu için için kemirdi, bitirdi beni. anladım ki geri döner umuduyla beklemek ayrılıktan daha beter, daha sinsi bi acı. vazgeçtim bende, dönmesin dedim, gelmesin artık,böylesi daha acı ama kısık ateşte yıllarca pişmekten daha iyidir.

bir kadın için gözyaşlarını döken erkek

Benim lan o.
Ağladım,akşamları yolda yürürken ağladım, odamda tavanı izlerken ağladım, mesajlarına baktım ağladım. Aglaniyor yani, sevince oluyor. Dışardan bakınca ne kadar sağlam durursanız durun, karakteriniz ne kadar dominant olursa olsun, sevdiginiz, aşık olduğunuz kadının artık hayatınızda olmayacağı gerçeği sizin beton gibi görünen imajınızı yerle bir ediyor, jöle kıvamına geliyorsunuz. O yüzden aşk duyguların en güçlüsü ya zaten. Aglayın olum, yalnızken, tek başınızayken ağlayın. Korkmayın erkekliğinize bir bok olmaz.

aşık olmak

dünyanın en güzel duygusu, ama;
ayrılık yaşayınca dünyanın en büyük acısına dönüşür. nefes alamazsın, uyku uyuyamazsın, yemek yiyemezsin. bir an olsun aklından çıkmaz,nereye baksan yüzünü görürsün. kafanı toplamak için tatile gidersin, beraber yaptığınız tatiller aklına gelir tatili yarım bırakır dönersin. arkadaşlarınla oturup sohbet edersin ama sohbet esnasında duyduğun tek şey uğultudur, anlamazsın ne konuştuklarını. bedenen oradasın ama ruhen değil.
hani derler ya çivi çiviyi söker, nah söker. birine aşıksan bakamazsın başkasına,dokunamazsın. tutamazsın başkasının elini. öyle kolay kolay da geçmez hani. ciğerini söker insanın,ruhunu, bedenini bitirir. 2 ayda 15 kilo verirsin.
nereden mi biliyorum? bir arkadaşımın başına geldi de, yersen!

ben bu yazıyı tanrı ya yazdım

Geri dönsün.

aşık olunan kişiyle kırlarda koşmak

Geri dönse ateşlerin içine koşmaya razıyım.

kadın kılığına giren ışid militanları

(bkz: testesteronun dibe vurduğu anlar)

tuğrul türkeş in kabine dışı kalması

(bkz: yalnız kurt)
Şaka şaka, davasına ihanet edenden elma kurdu bile olmaz.

kütlesi olmayan ışığın momentumu olması

Tam "sözlükte seviyenin aniden yükselmesi" bakınızı verecektim elimde patladı.
Tanım: israil oyunuymuş!

anın görüntüsü

görsel
Ders arası.

sözlük yazarlarının itirafları

Artık görüşmeyelim dediğinde nasıl istersen öyle olsun dedim,ikimiz içinde en iyi bu dedim, dedim ama ciğerim söküldü lan,nefesim kesildi. Ayaklarım buz gibi oldu,fil oturdu göğsüme fil,koca bir fil. iki ay olacak nerdeyse, o fil hâlâ aynı yerde. Sen yoksun...

sözlük erkeklerinin fotoğrafları

görsel
Hulk'a gider yaparken, sonra bi ışık göründü...

kadının karşısında ağlayan erkek

Benim lan o,yanında olmasa da ardından oldu.

eski sevgilinin bayram mesajı göndermesi

Bugün başıma gelen hadise.
2 hafta önce ayrildik, son mesajı oldukça ağırdı, bana ait herşeyi sil diyen insan neden mesaj atar ki. Ne oldu, neden yazdı bilmiyorum ama insan bi garip oluyor işte.

aşk acısı

Çekilmez gelen his.
Yok aga yok geçmez bu illet, mide krampları,uykusuzluk,baş ağrisiyla kombo oluşturur. Başkasıyla beraber olacağı,size dokunduğu gibi dokunacağı,size baktığı gibi bakacağı aklınıza gelir dünyanız yakılır, nefes alamazsınız.

beymen deki 450 liralık kibrit kutusu

(bkz: Neron un Roma yı yaktığı kibrit gelmiştir)

karını paylaşmanın çok da kötü birşey olmaması

https://kucuksirinmutlulu...ess.com/2012/03/dlrwl.jpg

silvan da ölen 3 teröristin öldürülme anları

insanların ölümünden keyf alanları görmemizi sağlayan video kaydı. O insanlardan biride benim! Nasıl çakıyor gözünü sevdiğimin müdürü sevgi pıtırcıklarına. içim bir hoş oldu, oyş!
(bkz: counter terrorist win)

rus uçağının sınır ihlali yaptığının kanıtı

Kanıta gerek olmayan olay. Büyütmeyin gençler, yıllardır Ruslara vuruyoruz sıkıntı olmuyor, sınırda vurunca mı problem olacak!

1 kasım 2015 türkiye erken genel seçimi

Celladına aşık bir millet olduğumuzu ispatlayan seçim.
O değilde Uruguay' a son otobüs kaçta la?