entry'ler (167)

anın görüntüsü

görsel

ilginç bir bakış açısı.

berrak tüzünataç

fi dizisinde canlandırdığı karakter o kadar yakışmış ki eskiden hiç güzel bulamadığım hatta itici bulduğum halde şuan gerçekten güzel görünüyor gözüme. Kanım kaynadı.

yazarların en sevdiği abur cubur

Cipstir. Görünce bile o kadar çok canım çekiyor ki almadan duramıyorum.

yakışıklı erkeklerin penislerinin küçük olması

Böyle bir genelleme yapmak için kaç yakışıklı erkeği yakından tanıdığı merak konusudur.

waffle vs künefe

Künefe ağırdır her zaman yenilmez. Waffle ise her zaman gideri olan bir tatlıdır. Ikisini de çok severim orası ayrı tabii.

sözlük yazarlarının itirafları

Hayat bazen yorar tüm güzelliklerine rağmen. Bazen herşeyin saçma geldiği bir noktada buluyorum kendimi. Hiçbir şey gerçek değil gibi. Aşklar, sevgiler, dostluklar, samimiyetler. Böyle anlarda ne yapsam bilemiyorum. Çok derin düşünürken buluyorum kendimi.

insanın en çok kendini dinlemeye ihtiyacı var bence. Ben ne yapıyorum doğru yerde miyim ne için çabalıyorum amacım ne hatta ben kimim gibi soruları bile unutuyoruz çoğu zaman. Hayatta herşeyin aptalca geldiği bu anlarda kendimi dinliyorum. Zor oluyor kendimle konuşmak. Bir şeyleri kendime itiraf edebilmek...

sözlük yazarlarının en son ağladığı zaman

Hala aglamaktayim. Yeşilçam insanı gerçekten ağlatıyor. Ne filmdi ağlamaktan helak oldum. 2017'ye bomba gibi bir başlangıç...

birine saplanıp kalmak

(bkz: allah başka dert vermesin)

uzak mesafe ilişkisi

zordur. bir insana güvenmeyi onu sevmeyi özlemeyi öğretir. aslında olay mesafe değil kişiler. bazen kilometrelerce uzaktaki birine dibindekinden daha çok güvenirsin.

eş seçerken dikkat edilecek hususlar

saymakla bitmez herhalde. en önemlileri sadakat ve anlayıştır bence. belki de aşık olup tüm aranan özellikler unutulur ama sadakat ve anlayış hep olmalıdır, şarttır.

ösym şekerleri yenmeli mi

hala varsa mavi olanın tadı çok kötüydü onu yemeyin bence.

bomboş geçen günlerim beni çok yoruyor. tatil yeni başladı ama sıkılmaya başladım bile. bir an önce kendime film izlemekten başka ciddi bir hobi bulmalıyyım

70 yaşındaki haline bir şey söyle

umarım geçmişi tebessüm ederek hatırlıyorsundur umarım mutlusundur.

game of thrones

eski bölümlerdeki tadı vermemeye başlayan dizi. umarım bir an önce eskisi kadar heyecanlandırmaya keyif vermeye devam eder.

sevgilinizin sakızını çiğner misiniz anketi

sevgilimden yani sevdiğim insandan iğrenmem böyle küçük bir şeyde. çiğnerim.

kedi

sevmediğim hatta biraz korktuğum hayvanlardır. güzel anılarım yok kendileriyle.

hayal kurup mutlu olmak

yaşamın bir parçasıdır. herkes küçük ya da büyük hayal kurar. kimi bu hayallere tutunur kimi için ise anlık mutluluktur.

Yarın sınavım olduğu için kaç gecedir uyumadan çalışıyorum. Yarın kurtulacağım nihayet. Bu gece de ayaktaydım. Artık o kitapları görmek bile istemiyorum. Çok yoruldum.

nasılsın diye mesaj atan eski sevgili

Özlüyordur belki de.

kadınların yönetilmekten hoşlanmaları

Çoğunluk için doğrudur. Seviyoruz abartılmadan hayatımıza müdahale edilmesini.