bugün

telegol ün şamar oğlanı. başlayıp bitirebildiği cümle az sayıdadır. hiçbir tezini ispatlayamamasına rağmen hep teoriler atar ortaya.
Samet aybaba'nın gazeteci kardeşi. Her şeye muhalefet yapabilme yeteneğine sahiptir. Serhat ulueren gibi sinsi bir spor yazarı*için bulunmaz kaftan. Bütün telegol programlarında ziya şengül ile tartışıp her seferinde ziya şengül'ün*laflarını kesip sonrada tamam abi buyur sen konuş şeklinde sıkılmadan cevap veren arsız adam.
star tv ye telegol programina getirttigi için hepimizin tesekkür borçlu olmasina sebep olan futbol yorumcusu(!)
saka gibi insan..bazen gerçek mi yoksa reyting alsin diye mi yapiyor insani düsündürüyor..bi insan bu kadar bos bu kadar mantiksiz bu kadar gereksiz bu kadar alakasiz konusamaz..oraya besiktasi savunmasi için koyulmasi gereken son insan.."degistirin su adami yaa..ayiptir, yaziktir, günahtir..besiktasa yaziktir! bi tane adam gibi bir besiktasli koyun adam akilli konussun" dedirten insan.artik ziya sengül ve gökmen özdenak hiç iplemiyor zaten adami..kendi basina takiliyo orda..
pazar sabahları bjk tv'de alen abiyle yaptığı programdaki rolü de, aynı telegolde olduğu gibi konu mankeni seviyesini geçmeyen spor yazarı.
çok komik bir adam, yerlere yatırıyor gülmekten bizi, allah razı olsun.*
(bkz: kımıl zararlısı)
insanı beşiktaşlılığından utandıran, her fırsatta abisini beşiktaşa öneren spor şeysi. adnan polatın açtığı galatasaraya yardım kampanyasına taraflı tarafsız herkesin destek vermesi gerektiğini söyleyip, programın ortasında cebinden 100 ytl çıkarmış ve diğer yorumculardan da 100er lira isteme yüzsüzlüğünü göstermiş moron modeli. tabi ayarı yemiştir ziya şengülden.
televizyon programlarının en ezik beşiktaş yorumcusu... attığı ipe sapa gelmez iddialar ve sacma sapan cıkısmalarıyla, bir nevi telegol programına mizah(!) unsuru katarak seyirciyi ayakta tutan spor yazarı. televizyonda dogru durust beşiktaş yorumcusu yok mu dedirten yorumculardan...

digeri icin (bkz: kazım kanat)

seref ve onur duyulan beşiktaş yorumcusu icin (bkz: sinan engin)
bu geceki programda ayar alıcak bi yeri kalmadığı görülmüştür.
türk televizyon tarihinin en bomba futbol yorumcularınandır . sadece ziya şengül ü sinir etmek için orada oldugu düşünülmektedir. ama ne olursa kahkahalarla tv başında kalmamıza neden olduundan sevilir
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.