bugün

entry'ler (99)

kıro

bir bankta oturmuş her önüne gelen kıza pişt diyip sonrada her pişt diyene bakarmısın diyen yüce insan .

gothic

Genellikle Bursada arabşükrü civarında elinde gitari ve yanında üç beş sap ile gezen artist artist dolaşıp hayatı sallamayan tipler ve sonunda önüne gelen gene üç beş krodan dayak yiyen masum köylüler.

bursaspor

beşiktaş ın pilot takımı

bursa daki garip yer isimleri

atın kıçı( tam yer ismi sayılmaz ama on numara buluşma yeridir)

bilçin tak

iibf nin en kaliteli sayılabilecek hocalarındandır. derste sürekli güncel konulardan örnekler verir ve dersi sıkıcılıktan çıkarır. işletmede dersine girmekten sıkılınmayacak ender hocalardanddır.

futbolu çok seven kız

iddaa oynayan kız modeli

futbol sevmeyen erkek

sınav geceleri yapılan toplanmalarda suspus oturup sadece ders çalışacak olan ,muhabbete katılmayacak olan erkek modeli.

yıldırım demirören

sergen den sonra tümer ide yollayarak kafaları yememize neden olan adam!!!
(bkz: yeter artık)

35 pasin ardindan gol yemek

(bkz: atı alan üsküdarı geçti)

uludag sozluk bursa hali saha zirvesi 2

geçen maç çok zevkliydi düşünmeden hemen adımı yazdırdım. o hadar heyecanlanmısımdır ki ertesi gün lessınavına gireceğimi bile bugün idrak edebilmişimdir. sanırım bu maça gelmem benim için kötü olacaktır deyip katılamayacağımı üzülerek belirtmem gereken zirvedir. ama ne olursa olsun bjk takımının bu maçı alacağına inanmaktayım.

otopark mafyası

uludağ üniversitesinde de oldugunu düşündüğüm mafya.okula girerken öğrencilerden 1 ytl alınması bunun göstergesidir.arkadaş o adamlar zaten okula yüzlerce ytl harç veriyor. bilmem kaç ytl ,yok bandrol parası, cart parası curt parası alıyorlar. bide üstüne kalkıp adamlardan okula giriş için para alıyorlar.işte bu otopark mafyasının tam olarak karsılıgıdır bence.

uludağ üniversitesi 2006 bahar şenlikleri

bu seneki şenliklerin en güzel dakikalarınıcem köksal-joe lynn turnerkonserinde yaşadığım şenliklerdir.

11 mayıs deli uludağ konseri

(bkz: ösym götümü ye)

lunaparkta gondol uzerinde sevisen cift

takdir edilmesi gereken çifttir.

türkiye süper ligi

eski adı türkiye 1. ligi olan . türkiyenin profesyonel futbol liglerindeki son aşamasıdır. (bkz: turkcell süper lig)

son 5 hafta butun maclari kazanmak

özellikle (bkz: türkiye süper lig) inde son haftalarda düşme potasındaki takımların göstermiş oldukları inanılmaz performans. eger bütün haftalara yaysalar ligi rekor puanla şampiyon olarak bitirmesi muhtemel takımlardır.

itiraf ediyorum ekşi yazarı olmak istiyorum

(bkz: yolun açık olsun) çok güzel açıklanmış orada

pasaklı kadın

çirkin kadın yoktur,pasaklı kadın vardır..

devamsızlık

okullarda öğrencilerin sahip oldukları bir haktır.

paslanmak

sözlüğe yazacak şey bulamamak