bugün

herhangi ufak bir olay yüzünden bile rahatlıkla adam öldürebilecek vatandaşlarımızdır.
sıcaklar bitene kadar bizi idare edin beyler. ne yaparsak bi zahmet hoş görün.
herhangi bir kişinin kendilerini sevmemesini yarrağının başına dahi takmayacak rahatlıkta bir topluluktur!
bayıldığım insanlardır.
adanalıdırlar. net.
benim için sebepsiz bir şekilde hep +1 puanları vardır. nedense bir sempatim var.
Çok pis kokar fakir olanları.
(bkz: Adanalıyık allahın adamıyık)
yerlisi on numara insandır,

evet kavgacıdır, evet allah'a da dine de muhammed'e de küfür eder, bu bir realitedir.
Genellikle MHP li olurlar, erkekleri yakışıklıdır kızları da güzel olur.
tanıdığım tek adanalıyı tarif edeyim.

kolunda mustafa kemal atatürk dövmesi vardır,
ülkücü takılır sosyal alemde. turan sayfası filan beğenir,milliyetçi geçinir,
ama ilginç olan en yakın arkadaşı hdp li bir kürttür.**
tehlikelidirler.çakaldırlar.çevrenizde bir tane varsa bela başınızdan eksik olmaz.askerlik süresi içerisinde bir tane imam adanalı vardı.imam olduğu halde ben öyle orospu çocuğu göremedim.
bir adanalı olarak gayet sakin insanlarız efenim. tabi bize karışılmadıkça.
yer çekiminden münezzehtirler. isterlerse 2. kattan aşağı uçarlar.
10 NUMARA 5 YILDIZ SAKINIZ DIR. CANIMIZI SIKMAYIN LAN AMK.
Değişik adamlar. Bakarsın dışarıdan maraz ali kılıklı mafyatik takılır gider konuşursun sana freud'dan , shopenhauer'den bahseder.
Kafa insanlardır . sıkıcı değillerdir hiç .
Ben daha düzgününü görmedim açık ve net söyleyim kız arkadaşım vardı adanalı çok dengesiz davrandı, üniversite de vardı adanalılar abi adamların adanalı olduğunu tahmin ediyorsun bir süre sonra ırkçı değilim ama bu bölgesel olarak yaşayış biçiminden mi kaynaklı neden bilmiyorum da cidden normal olmuyorlar normal takılanı bana daha denk gelmedi, adanalıyım ben deyimce de artık kafam da bir soru işareti oluşacak. (bkz: ırkçı mı oluyoruz ne aq)
kendini bir şey sanan tipler laf atmadıktan sonra sorun yok. iyi insanlarız.
TURK EDEBIYATINDAN NAZIM HIKMETI CIKAR GERIYE CUKUROVA KALIR. MEMLEKET ENTEleKTUELDIR. YILMAZ GUNAYINDEN ABIDIN DINOSUNA KADAR YASAR KEMALLERINE KADAR BU TOPRAGIN SICAGINDA KAVRULMUSTUR.
Adanalilar ve antepliler ne iciyorlarsa bunlarda bir seyler eksik ya da fazla.
yerlisi adam gibi adamdırlar.

sondadan göç almış kekolar bozuyor biraz.
Gayet de normal, samimi, enerjisi yüksek, et sever insanlardır.
Cehennem sıcaklarından havanın serinlemesiyle bi kaç gündür kurtulmuşlardır.
genelde çok samimi insanlardır.
Türk edebiyatına önemli sanatçıları katmış şehirdir. insan yapısına gelince farklı uluslardan olmasa da farklı şehirlerden insanların bulunduğu kozmopolit bir yapıya sahiptir. Asıl Adanalı olanlar gerçekten iyi insanlardır.
güncel Önemli Başlıklar