bugün

has erkekleri "erkek gibi erkek"tir. adamın dibidir.
yerlisi adam gibi adamdır. Yörüktür.
ALLAHINA KADAR GIDERIZ.
o mutfakla, o damak zevkiyle nasıl duba gibi olmuyorlar anlamıyorum insanlarıdır. başka bir yerde maaş bıraktığın hesapla, orada en küçük dükkanda mahalle doyurursun. 2 liralık dönere masa donatıyor adamlar. yamulmuyorsam nihat ustaydı, düzeltin. orada yenmeden adanadan çıkmak yazık etmektir. çukurova üniversitesinin kızları da aşırı yardımcı sağolsunlar. her konuda.
kendilerine nereli oldukları sorusu sorulduğunda Allah'ın adamıyım lütfen bana bu soğuk espriyi yapmayın baştan diyim de diyen vatandaş.
Potansiyel tecavüzcü Sapık veya katil oluyolar.
Uzak durmak gerek.

Özgecan Aslan ı Öldüren adamın Adanalı olması bir tesadüf değil..
özellikle hayatında hiç adana'ya gelmemiş kişiler tarafından olumsuz eleştirilen ve televizyonlarda olduklarından farklı ya da kötü bir şekilde abartılarak gösterilen insanlardır.
not: özgecan'ın katili adanalı değildir. adanalıların potansiyel tecavüzcü, sapık ve katil olduklarını düşünenler bu acımasız cinayetten sonra adana halkının verdikleri tepkilerden bihaberlerdir.
Adanalilar sicak kanli olmalariyla ovunurler. Hawalar sicak dogru ama insanlari tanimak icin bir hafta trafiginde araba kullanin. Bozuk yollar saga sola soven dolmuscular. Sanki sehrin yarisi dolmuscu dersiniz. Ve cok ama cok pahali got gibi evler...
gerekirse adamın anasını siken iyi kalpli insanlardır.
gerçek adanalılar has adamlardır.
conolar adanalı değildir
kayseri niğde nevşehir çorum vs den göçüp gelmiş olanından uzak dur.
gönülleri ve cepleri zengindirler .
tekrardan deneyimlerimi yineleyerek söylüyorum ki,
adanalı ile gülcen eğlencen yemek yiyip içcen ama kesinlikle tartışmaya girmeyeceksin. özünde delikanlılardır lakin burnundan getirmeyi iyi biliyorlar.
görsel
adanalılar ikiye ayrılır. adanalılar ve kendini adanalı sana devşirme göçebeler. olayları çıkaran şehrin kalitesini düşüren büyük ölçüde bu şehre göç eden topluluktur. kendi yerlisi içinde de kalitesiz insanlar illaki mevcut lakin sıcaklar çok fena.

ülkenin en büyük hamamı.
Acilen Dünya'dan başka bir gezegene nakil olması gereken bir Irk.
Hayırdır kürve sıkıntı mı var?
iyi insanlardır. Tabi siz conosunu, adana merkez şeysini gördüyseniz başka.
Kaba kavgacı anlayışsız insanlardır. Conolardan bahsetmiyorum bile. Kaç yıldır adanada yaşıyorum gözlemimi söylüyorum.
mensup olduğum tarikat.

dipnot: kavgacı olarak adı çıkmıştır.halbuki bir sürü pamuk gibi insan var ama genel olarak sinirli olabilirler.
adamın dibiyizdir.
Svinger partileri yapan kişiler.

Yuh ulan yuhh.
görsel
...dan biri olarak (bkz: teflon).
öyle böyle değil çok acayip barzo insanlardır.

çok sıkı bi hemşehri milliyetçiliği yapar hanzolar.

hee bi de esrarkeş pislikler.
tehlikeli insanlarızdır genelde vesselam.