bugün

entry'ler (1703)

adınızın ispanyolcadaki karşılığı

Maria de las Nieves López López

tevbe.

gecenin şarkısı

mansionair - easier. kesinlikle.

https://www.youtube.com/watch?v=Ja9IUKElT5w

sevişmeden önce kadını zeytinyağıyla yağlamak

aydınlıların yapacağı eylem.

(bkz: dağlarından yağ ovalarından bal akar)

yatsam uyurum

harika bir şarkıdır. sigara üstüne sigara yaktırır.

sözlük yazarlarının itirafları

uzun zamandır bir ilişkim olmadı, olmuyor ve muhtemelen uzun bir süre olmayacak. fuckbuddylik denen müessese iliklerimize işlemiş, kimse bir ilişkinin sorumluluğunu almak istemiyor. hayır, dürüst olun canımı yiyin ama karşı cins baştan niyetini belli etmeye götü yemediği için yalanlarla, hissetmediği şeylerle sizi etkisi altına alıyor. diyeceksiniz ki salak mısın sen de hemen inanma. haklısınız. ama insanoğlu işte, bu kez farklı diyor. o da bana karşı bir şeyler hissediyor yoksa neden benimle çok sık vakit geçirmek istesin, çevremi neden merak etsin? daha önce başına gelmiş olabilir ama şüpheci olma diyor. işte ben o iç sesi sikeyim arkadaşlar. gerçekten sikeyim. birinden hoşlanmaktan, birini sevmekten korkar oldum. biri çıksın karşıma beni yanıltsın istiyorum. yok. hayır ben de tuttuğunu koparan, birader sen böyle davranıyorsun ama benim istediğim şey bu değil diyebilen biri değilim ki. bakıyorum durum öyle, ona göre davranıyorum. salaklık da cidden bende. ama hepsinden iğrendiğim gerçeğini değiştirmiyor bu. hepinizden iğreniyorum.

best rebellious

bir the away days parçası. ne zaman dinlesem sigara yakma ihtiyacı hissediyorum. öyle de enfes.

ikiye on kala

7 nisanda izmir biosta sahne alacak olan grup. Heyecanla bekliyoruz.

hayatını tek bir cümle ile anlat

görsel

kadınların ahlaksızlığı savunması

erkeklerin ahlaksızlığı savunmasıyla eşdeğerdir. bir kadınla sevişebilmek için binbir türlü takla atıp sonradan buralarda ahlak dersi veriyorsunuz. bu kadar da mide bulandırıcı olmayın lütfen.

güzel türk kızının avrupada vasat olması gerçeği

yakışıklı türk erkeklerinin avrupada vasat bile olamaması durumuyla eşdeğerdir.

lm izlemeyenlerin izlediği komedi dizicikleri

(bkz: işler güçler) büyük ihtimalle. kardeş payı bile tarafıma aynı tadı vermemiştir. işler güçler cidden güzeldi.

aydın lisesi

yeri çok güzel olan lisedir. biz cehennemin dibinde okucaz diye uğraşırken adamlar mis gibi okulda gününü gün eyliyordu.

verip de pişman olunan şeyler

değerdir.

bir kadını mutlu etmenin yolları

yalancı olmamanız kafi. henüz rastlanmadı ama olsun.

melis isimli kızların genel özellikleri

izmirli olmaları ve aşk acısı çekmeleri.

başkası adına utanmak

çocukluğum boyunca yaşadığım olay. küçükken o kadar çok yaşlı amcalar tarafından tacize uğradım ki onlar yerine ben utanırdım, suçu da kendimde arardım. şimdi düşünüyorum ki çocukluk işte o kadar temizsin ki böyle bir iğrençliği bile kendinde suç arayarak örtüyorsun. inş hepsi yanarak ölür.

zeytinli rock fest 2016

biletleri 120 liraya satışa çıkan festival. ama gitmeyecek miyiz, tabi ki gideceğiz. *

yarıçıplak giyinip bakıldığından şikayetçi olmak

çıplaklık anlayışı etek, şort giymek olan mal bünyeler yüzünden gerçekleşen hadise.

yarıçıplak dediğin kadının sadece bacağı görünüyor, onda da çorap var aq.

aşık olan kız verir mi

kesin verir.

çirkin bir kızla sevişmek zorunda kalmak

(bkz: sevişmek zorunda kalmak)

ilginç bir durum(muş).