1. 0.
  samuel barber ın muhteşem eseri. platoon da william defoe nun canlandırdığı sergeant elias vietcong lar tarafından taranırken çalar,ağlamamak zordur.
  4 ... disco inferno
 2. 1.
  Tiestonun en guzel şarkısı.Hakkaten yaylılar cok basarılı.
  ... hendrix
 3. 2.
  trance denen muzige "iyyy igrenc" diyenlerin bir kez dinlemesi ve paramparca olmasi gereken, doga ustu bir eser.
  3 ... laz pacino
 4. 3.
  samuel barber'ın yaylı sazlar orkestrası için yazdığı müthiş eserdir. dj tiesto çok başarılı bir remixini yapmıştır aynı zamanda. orjinali insanı başka yerlere taşıyan, fazlasıyla damar bir eserdir.
  1 ... shyer
 5. 4.
  tesisatlı*, içinde 8 kişi olan doğan görünümlü şahinde bangır bangır dinlendiğini gördükten sonra mezarına gömdüğüm tiesto parçası.
  1 ... muru4xi
 6. 5.
  daha şarkının ilk saniyesinden insanın ufak ufak ritim harektleri yapmasına neden olan *ilerleyen safhalarda ise artık kişin artık vücudunu kontrol edmemesine kadar * giden tiestonun inanılmaz remixi.
  1 ... ck_06
 7. 6.
  The Elephant Man, Platoon, Lorenzo's Oil, Scarface, Amelie, reconstruction gibi bir çok filmde soundtrack olarak kullanılmış, tüyleri diken diken eden 9:59 dklık şaheser. aynı zamanda samuel barber'in en bilinen eseridir.
  3 ... alas
 8. 7.
  alan...
  götüren...

  "ben trance dinlemiyorum, nefret ediyorum, ne anlıyosunuz o gümbürtüden" diyenlerin ve buna benzer şeyler düşünenlerin fikrini değiştirecek parçadır..
  1 ... timsah
 9. 8.
  tiesto'nun akıllara zarar parçası. dinlerken hiçbirşey içmemişte olsanız kendinizden geçersiniz. öyle ki yine bu parçayı dinlerken ağlayanı da eline koluna hakim olamadan dans edeni de gördüm. cidden akıllara zarar. elektronik müziğin mucizesi.
  -1 ... renovatio
 10. 9.
  gerçek trance. o melodilerin, akıcılığın olduğu şarkılardan biridir ki bunu en iyi yapanlar arasındadır tiesto. barber in eserinin her anını size dinlerken hissettirir. bulutların üstüne çıkarır. paul van dyk ın nothing but you sundan bile daha güzel bir tad bırakır aklınızda. gidilemeyen yere gitmek gibi.
  ... micro cuts