1. 1.
  bu bir film. kurgudan ibaret. ama öyle olsa bile acı veriyor.
  3 ... louis cyphre
 2. 2.
  --spoiler--
  "tek bildiğim, sen benim hayalimsen, ben de senin hayalinim"

  "bir an tereddüt etse, aşk yok olacaktı"

  --spoiler--

  ihtiyaç duyduğunuzda mıdır aşk, yoksa size ihtiyaç duyanda mı ? sadece kadınlar için devamlı yanıbaşında olmak isteği ile yapılan bir seçim, erkekler için ise aniden ve kuvvetli bir şekilde içine düşülen tatlı bir sürpriz midir ?
  2 ... alas
 3. 3.
  türkçeye yeniden sev beni diye çevrilen film.

  birfilm dağıtımcılıgını üstlenmiştir. http://www.birfilm.com/afis.htm adresinden afişini isteyip alabilirsiniz. not : ben istedim hala gelmedi gelse hediye edecektim.
  1 ... peter pan
 4. 4.
  --spoiler--
  - ne oldu orda?
  - gencin biri işte..
  - seni tanıdığını mı sanmış?
  - hayır, beni sevdiğini sanmış..
  --spoiler--
  3 ... peter pan
 5. 5.
  christoffer boe nin 2003 yılında cektigi film. danimarka yapımıdır. turkceye yeniden sev beni adıyla cevrilmistir. simone ve aimee rollerini maria bonnevie ustlenmis basarıyla altından kalkmıstır. duslerde yasanan bir askın oykusu sloganıyla satmıslardı bana iyi ki satmıslar.

  "ben senin hayalinsem sen de benim hayalimsin"
  2 ... magius
 6. 6.
  sadece kurgudan ibaret, konu olarak oldukça zayıf bir film.
  1 -1 ... eqin
 7. 7.
  izledikten sonra aklınızdan bir türlü çıkmayan neden bu filme bu kadar taktım dedirten danimarka yapımı şaheser...
  film öylesine zekice kurgulanmış ki , size garip gelen , çözmekte zorlandığınız bölümlerin neden bu şekilde kurgulandığını anladığınızda daha önce yaşamadığınız bir duyguyu tattırıyor...
  ammie ve simone karakterlerinin aynı kişi olması (bkz: maria bonnevie), alex'in onlarla karşılaştığında bilinçli bir seçim olduğunu gözler önüne seriyor...
  1 ... white rabbit
 8. 8.
  cnbc e nin bir ara her ay ikişer defa yayınladığı bir filmdi, sanırım karışık bir film olduğundan olsa gerek, şahsen hala anlayabilmiş sayılmam.
  1 ... disco inferno
 9. 9.
  sadece bir film ama yine de acı veriyor... ile özetlenebilecek seyirlik film simone ve aimee'nin yansımaları harika sahnebir aşkı seçtiğinizde bir hayat seçiyorsunuz ve bir bakıyorsunuz terkettiğiniz aşkınızla girdiğiniz kapı artık yok
  keşke hayatta yeniden yapılansa keşke insanlar yeni bir hayat yaratmayana aşk diyemese ve kolay kolay bir aşktan diğerine geçme lüksü olmasa!
  2 ... teardrop
 10. 10.
  türkçe; "özünü değiştirmeden yeniden yapılanma", "yeniden inşa etme" anlamında olan kelime.
  2 ... mark levinson