bugün

henüz başlığı açılmamış olduğundan muhtemelen sözlükteki tek neferi olarak benim bulunduğum nesildir. Ben de zaten ocak doğumluyum kendimi 94lü sayayım bari.

Edit: evet sokakta aksam ezanına kadar oynamayı bilmiş son nesildir. Metin2 lerin, lolLerin bağımlısı olmamıştır. gözlerim yaşardı.

Ne çok 95li varmış yahu. Gelin gardaşlarım, gelin bacılarım.
doksanlılardan sonraki en efsanevi nesildir.sokak neslinin son halkasını sbs'nin ilk kurbanlarını oluştururlar.geleceğin ceo'larını bu nesil oluşturur.
dillere destan olacak nesildir. ben de üyelerinden biriyim. bu başlığı görmek hoşuma gitmiştir.
duman arabası denildiğinde bütün efsaneliği yerle yeksan olacak olan nesildir.
95'li nesil kurban nesildir. ilklerin de neslidir. Neslimle gurur duyuyorum.
Her seyin sonunu goren nesildir. Egitim sisteminde denek olarak kullanilmalariyla meshur olmuslardir.
içinde bulunduğum Efsanevi olmayan rezil bi nesildir. instagram, facebook, twitter gibi sosyal ağlarda egolarını tatmin etmekle uğraşırlar. Popüler kültürün esiri olmuş nesildir.
tayyibi hayatlarının %76sında yaşamış olan nesildir.
Efsane olmayan nesil.
neden efsane oldukları anlaşılamamış nesildir.

ülen bunların daha götlerinde ki bok kurumamıştır. teyy teyy teyy...
(#6306256)
Ah ulan 1 yılla gacırdık.
85 liler donunda sallar. Nesil.
birçok kez duyduğum kadarıyla kızları "uzay" olan nesildir. ha bana sorarsan çok da bi numaraları yoktur.
Henuz adam degillerdir.
(bkz: windows 95)
Yasin buyuk olmasi size avantaj saglamaz. Onemli olan IQ seviyeniz.
efsane falan olmayan nesildir. ve bu 95'li yazarlar kesinlikle kıyamet alametidir azizim.. daha dün annesinin kollarında uyurken, çiçekli bahçesinin yollarında köpek kovalarken şimdi gelmişler sözlüğe yazı yaz(am)ıyorlar. ne kadar ilginç.
-Looney Tunes tasoları yerine , kıçı kırık pokemon tasolarıyla oynamışlardır. Atari değil, internet kafe neslidir.
-Futbol'da ruud gullit, zinedine zidane, davor suker, ronaldo, batistuta, bebeto, dunga, romario, deschamps, thuram gibi isimlerden yoksun büyümüşlerdir.
-Basketbol'da Michael Jordan efsanesini izleyememişlerdir.
-Bakkal'da çekilişe katılarak kazık yememişlerdir.
- vs.

Efsaneliğinin nereden geldiği anlaşılamayan nesil...
ne yapıp da efsane oldukları merak edilen nesildir.
Üyesi olduğum nesildir efsane değil bence cenabet nesil olarak tarihe adımızı altın harflerle yazdırdık meb in kobayı olduk bildiğin.
Birçoğu twitterda takipçi peşindedir. Bu zamana göre efsane takipçiye göre belli olur. 90ları görseler böyle konuşmazlardı.
daha efsane olmasına uzum zamanı olan nesildir.
çoğunun justin bieber, one direction hayranı olduğu su götürmez gerçektir efsane olmalarının sebebi budur.
Son kez mahalle maçı yapmış, akşama kadar sokakta oynamış nesillerdendir. iyi bir çocukluk geçirmişler, şimdiki çocuklara acıyorlardır.