bugün

sevgililer günü sebebiyle tüm uçuşların en az 2 saat rötar yaptığı gün.

birileri sevgilisini öpmeye gidiyor diye, ben gitmem gereken yere gidemiyorum, küçücük bir havalimanında bir kafede sıkıntıdan yemediğim içmediğim şey kalmadı, zaten sinirliyim, bir de garsonların içeceğimi pat diye önüme koyup gitmelerine, diğer müşterilerin masamdaki fazla sandalyeleri umarsızca çekip almalarına deli oluyorum. üstelik rötar süresi tekrar değişmezse uçuşa 1 saat 15 dakika var ve bilgisayarımın şarjı 43 dakika sonra bitecek.

mağdurum.
bugün 14 Şubat "Dünya Öykü Günü " lan
öykü okumaya üşenenler için dünyanın en kısa öyküsü ernest hemingway 'den geliyor,

for sale: baby shoes, never worn / satılık: bebek ayakkabısı, hiç giyilmemiş

şimdi dağılın.
sevgilimden ayrıldığım gün. Evet arkadaşlar işte böyle.
sevgilisi olmayanların çok rahat geçireceği gün.
14 subatta sevgilinizle yaptiginiz en ilginc sey nedir diye sorsalar verecegim yanit, eskisehirden sevdicegimle bursaya gelip uludag universitesiyle davalik olacagim dilekceyi mahkemeye vermek derim.

Turk milleti adina lehime sonuclandi. 200 lira da para aldim universiteden. Vizelere 5 gun kala ders sectim.

Tanim: 2 yil oncesinde universiteme dava actigim gundur.
(bkz: eksik bir şey mi var)
(bkz: önümüzdeki tarihlere bakıcağız)
(bkz: bahreyn devrimi)
çoğu insan için sadece perşembe günüdür. başka da bir özelliği yoktur.
bu soğuklarda sevgililer için kapımın önüne bir tas gül bıraktığım gündür.
erkeklerin ellerinde gül taşıdıkları gündenler bir gün daha.
'one billion rising - bir milyar ayaklanıyor' kampanyasının tekabül ettiği gündür.
dandik sevgililer gününe bir başka anlam katmıştır.
duygular saçmalık. sevgi saçmalık. yaşarız ve ölürüz. Bunun dışındaki herşey hayal. Bunlar edilgin hatunların duygular ve hassasiyetiyle ilgili saçmalıkları. Sadece uydurulmuş, taraflı, duygusal zırvalıklar. Ruh yok. Sadece kararlar, hastalıklar ve ölüm var. ( 14 şubat yorumum.)
sikkim gibi bir gün.
önüme gelene ve bilumum çiftlere "sevgililer günü hindistan da kutlayanı dövüyorlarmışşşşş" geyiğini yaptım durdum.