bugün

entry'ler (808)

simge barankoğlu

ağzına kürekle vurulası kişiler listesi yapılsa kafaya oynayacak kişidir. evet o lafı söylerken.

doğum gününü kimsenin hatırlamaması

harikulade bir olay. ben bile unutuyorum la doğum günümü. insan doğdu diye niye kutlama ister ki. matah bir iş mi yani doğmuş olmak.

vajina ve penis hakkında bilinmeyen 10 gerçek

ürküten bilgiler içerir. Daha ilk maddeden kırılma çıktı. Bunu dedikten sonra ben nasıl kullanayım artık onu aq.

kim o sorusunu benim diye cevaplayan insan

sesimden tanı amk tribindeki haklı yoldaştır. Ya ne olacağıdı?

recep tayyip erdoğan hayatını kaybetti

paralel azrail'in suçlanmasına neden olacaktır.

beni affet

hazal filiz küçükköse için ara sıra takılıp kalınan dizi. Bu o dizi miydi lan. Benzer bi star dizisi işte. Hazal çog hoş.

roberto mancini

Geldiği günden beri juventus'u elemek haricinde bir katkı yapmayan teknik direktör. Onda da iki maçta şans yardım etti. Hem yabancı hocaların başarısızlığı hem de kendisinin italyan olması nedeniyle zaten başarıdan yana umudum yoktu. Bakalım daha neler göreceğiz.

yazarların pes oynarken aldığı takımlar

Rakibe göredir. Rakip büyük takım alınca mecbur büyük takım alırım. Genelde tercihim güçsüz takımlar. Yakın arkadaşlarla oynarken kuralımız barca ve real başta olmak üzere liglerin güçlü takımlarını almamak.

bir yazar olmak

(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)

pes in fifa dan daha zevkli olduğu gerçeği

pes 2011 için katıldığım görüş. Diğer pes sürümlerini beğenmiyorum. Topun adamın ayağına yapışıkmış gibi sürülmesi hiç zevk vermiyor. Adamların dönüşleri, top alışları, her şey gerçeğe uygun pes 2011'de ve oynaması daha zevkli. Pas konusunda da daha gerçekçi bulurum. Fifa'dan o tadı alamayanlardanım.

recep tayyip erdoğan ı neden sevmiyorsunuz

9.) beynimi henüz aldırmadığım için.

twitter

fotoğrafların direkt gösteriliyor olması can sıkan platform. şuna bi ayar falan koysalar bari de otu boku görmesek. ya adamın biri çıkıp cinsel uzvunu gösterirse ne olacak? kim düzeltecek insanların psikolojisini?

victoria azarenka

sharapova'nın yokluğunda desteklenen. Lakin Erken elendi turnuvadan.

ben de özledim

sera tokdemir'in performansını merak ettiren dizi. Ilk iki bölüm oynamayacak sanırım. Kendisini önceden severdim de zaten. Umarım ayak uydurabilir.

sözlük yazarlarının ad soyad harfleri

a.s.

Assiktir diye okunur.

pro evolution soccer 2014

xp'de çalışıp çalışmayacağını merak ettiğim oyun. Sistem gereksinimlerinde xp görünüyor lakin 'systemrequirementslab.com' ile tarattım uyumsuz diyor.

14 yaşında gebelik testi yaptıran kız

ilişkide prezervatif kullanılmasına önem vermesi gereken kızdır.

pro evolution soccer 2013

(bkz: onun ben amk)

bsg oyunu. Benim derdim arkadaşlarla oynayınca yenmek yenememek değil. Ara pası dayayınca hemen pozisyon olmasın amk. Birisiyle oynayınca tek sorun o. Ama ben En çok pc'ye karşı oynarım. savunma yapmak için kırk takla atmamalıyım. Pres yapıp ıkına ıkına rakibi sıkıştırıyorsun. iğne deliğinden boşluk buluyor topu gönderiyor. Bi kere de topa gelişigüzel vurmuyor ibneler. Herkes barcelona bayern mi bu kadar rahat çıkarıyor savunmadan topu. Uzun vurdukları bütün topları santraforları alıyor zaten. Karambolde kalan top bir kere bile benim önüme düşmüyor. Sürekli rakipte kalıyor. Become a legend haricinde maç yapmam bi daha.

31 çektikten sonra gusül almaya giderken ölmek

(bkz: murphy yasaları)

çekmediğin dertlerin çilek almaması

(bkz: oo ulama)