1. 1.
  leman sam'ın iki kızından biri, metin tekin'in eski eşi ve çocuğunun annesidir. çok güzel gözleri ve çok güzel bir sesi vardır. tv dizilerinde oyunculuk yapar. bir ara nejat işler'le de aynı evde yaşamıştır.
  9 -1 ... veritaserum
 2. 2.
  hatta 12 yaşındayken okul gazetesi için taraftarı olduğu beşiktaş'ın sarı fırtınasıyla röportaj yapar ve ilk o vesileyle tanışırlar.röpörtaj bitiminde metin tekine ''biz buradan çıkınca bir şeyler yemeye gideceğiz,siz de gelir misiniz?'' der,metin de ''büyüdüğünde'' diye şaka yapar.fakat hayatın şakası daha büyük olmalı ki büyüdüğünde yemeğe çıkmakla kalmayıp evlenmişlerdir üstüne üstlük.
  24 -1 ... veritaserum
 3. 3.
  hayallerimdeki kadın modeli, aynı zamanda söz yazarı olan şevval hanım annesinin söylediği gül güzeli adlı şarkıyı yazmıştır. on parmağında onbir mağrifet var olması ile kendine hayran bırakmaktadır.
  6 -1 ... dr rocco amca
 4. 4.
  kazım a yaptığı düetlerle daha da çok sevdiğim kadın
  5 ... pandora
 5. 5.
  hem sesi, hem kendisi guzel mukemmel sahsiyet, oyunculugunu da gulbeyaz adlı dizide ispatlamıstır
  1 -1 ... dopdop
 6. 6.
  gelevera deresinde Kazım Koyuncu ile yaptığı düet harika olan sesi buğulu hüzünlü bayan.
  3 ... lumpiya
 7. 7.
  gözleri harika olan şarkıcı,yorumcu
  -2 ... armi
 8. 8.
  bu ara tv8 de sanatla 30 dakika adlı elit bir program yapmakta,avrupada ve türkiyede aynı anda bir albüm çıkarmak üzeredir
  ... dr rocco amca
 9. 9.
  ve evet, çok güzeldir.
  1 -1 ... bahdeniz
 10. 10.
  Şevval Sam 11.11.1973 yılında istanbul'da dünyaya geldi.ilköğretimini Hasan Ali Yücel ilköğretim okulunda okuyan Sam liseyi ISOV YAPI MESLEK LiSESi'nde bitirdi.Üniversite'yı Marmara Ünv.Güzel sanatlar Fak.Grafik bölümünde okuyan Sam Şu anda çok başarılı bir oyuncudur...Ve de çok sevilen Leman Sam'ın küçük kızıdır.
  2 -1 ... dr rocco amca
 11. şevval sam Başlığındaki Önemli Entry'ler