1. 1.
  saclarin bakimi icin kullanilan bir tur dogal ilactir. bugun ogrendigim kadariyla sampuanin icine belirli bir miktarda karistirildiginda, ve düzenli olarak kullanildiginda birkac ay icinde sacin gürlesmesi gibi cok yararli sonuclari olabiliyormus.
  not:ben hemen uygulamaya koyuluyorum, birkac ay sonra sonuclari yazicam. sac dokulmesi gibi korkulari olan arkadaslara duyurulur. kendimi feda ediyorum. ya trt2 deki resim cizen amca gibi olucam ya da collina gibi olucam. hadi hayirlisi.
  2 ... lionheart
 2. 2.
  Neft yağı olarak da tanınır. Haricen romatizma ağrılarını giderici ve saçları besleyici olarak kullanılır.
  1 ... dusunenadam
 3. 3.
  saça parlaklık veren, gürleştiren aynı zaman da sampuanda bulunan kimyasal maddelerin saça daha az zarar vermesini sağlayan bitkisel ilaç.
  ... queenofthenight
 4. 4.
  çoğunlukla çevrenin gazina gelinip alinan, üzerinde yazanla saticinin söylediği çelişik saç bitirme şeysi.
  satici derki; sampuanin içerisine bir miktar damlatin iyice çalkalayin
  kullanışı derki; saç bakiminda kullanilir ve saç dökülmesine yardimci olur *. bir miktar suyun içerisine birkaç damla firiksiyon * yapılır. bu işlem uygun araliklarla tekrarlanir. * *
  ... batmanli batman
 5. 5.
  saç bakımında kullanılır. çam terebentin, badem yağı, hint yağı, zeytin yağı, susam yağı şeklinde karıştırılarak kuru saça uygulanır ve üç dört saat sonra iki şampuan yapılarak yıkanır. saçın yağının gitmemesi sebebi ile , beş altı şampuan yapılmaması tavsiye olunur.
  ... yagmurdamlasi
 6. 6.
  400 ml. şampuana 1 kapak eklenerek kullanılır. yalnız yıkarken köpüğünün omuzlara değmemesi gerekir bir süre sonra kıllanma olabilir, saçı kurutması halinde şampuana elma sirkesi eklenerek yumuşak saçlara kavuşursunuz. saç dökülmesinden yakınan arkadaşlara tavsiye edilir.
  ... akhyls
 7. 7.
  iyi hoş ama kokusu da haftalarca çıkmıyo mübareğin.
  ... peachy rouge
 8. 8.
  fazla koyulması durumunda saçta kepeke de yol açabilir.
  ... ardahan
 9. 9.
  iğrenç kokan muhteşem yağ.
  1 ... ivana
 10. 10.
  aktarlardan temin edilir. marka verip te reklam yapmak istemem ama bazı firmalar pamuk yağına esans katıp çam terebentin diye kaktırırlar. piyasa rekabeti bu olsa gerek.
  ... dusunenadam