1. ?.
    Brawn Gp'nin yeni bir zaferiyle daha sonuçlanması muhtemel yarıştır. Kullandıkları difüzör tüm takımların ilerisinde olduğu için ve diğer takımların itirazına rağmen herhangi bir aksi karar alınana kadar bütün yarışlarda favoridir bu takım.
    2 ... johan cruijff
  2. ?.
    yarışın ferrari ve williams arasında geçmesi olasıdır.
    ... corazon
  3. ?.
    raikkonen 'in sıçtığı yarışma olacaktır efendim. niye mi? ilk 2 sektöre babalar gibi gelip son 110 metrede 7. vitesten 2. vitese geçirirken arabasını çok problem yaşıyor.
    ... sopartacus
  4. ?.
    raikkonen'den ısrarla podyum beklenen yarıştır.
    ... ote yandaki melun kalem
  5. ?.
    nico rosberg'den atak beklediğim gp.
    ... yendik mi lan
  6. ?.
    an itibariyle başlamasına 5 saat 18 dakika kalmış, heyecanla beklenen 2009 sezonunun ikinci yarışıdır.
    1 ... der meister
  7. ?.
    yağmurun şiddetini bi azaltıp bi arttırmasıyla pilotların bi intermediate bi yoğun yağış lastiğine geçmek zorunda kaldığı yarış. şu anda da güvenlik aracı girdi zaten. button rahatlıkla 1. götürüyor, geri kalanlar ise bir yere çarpmamaya çalışıyorlar o derece.
    1 ... notrinova
  8. ?.
    Yağmurdan ötürü yarış harikulade bir hal almıştır. Öyle ki, Trt'nin ses bağlantısı bile koptu, kulağımız okay karacan'da.

Edit: An itibariyle, yarış durduruldu...
    1 ... johan cruijff
  9. ?.
    kırmızı bayrak sallanmış, yarış durdurulmuştur. ek olarak fisichella, kovalainen, buemi, kubica ve vettel yarış dışı kalmıştır.
    1 ... notrinova
  10. ?.
    insanların beklentilerinin ve isteklerinin çok çok ötesindeki bir yoğunlukta yağan yağmurla berbat olan yarış. 10 yıldan fazladır formula 1 izliyorum ama böyle yağmur yağdığını görmedim diyebilirim. Raikkonen start düzlüğüne gelmeye çalışırkan arabasının yarısı resmen su altındaydı.
    5 ... lynx