bugün

24.04.1991 doğumlu, 1.87 boyunda, beşiktaş altyapısında forma giyen, geleceğin yıldız adaylarından olan futbolcu. kendisini, manchester city daha önceden denemek için kampına davet etmiştir ve transfer etmek için önümüzdeki günlerde beşiktaş ile görüşmeye gelecektir. bu genç yıldız, geçen yıl genç takımda 48 gole imzasını attı ve beyaz carew lakabıyla anılmaktadır.
kendisi tophane semtinde oturan, orada muhtarın sahası diye bilinen küçük halı sahada keşfedilmiştir.
bu akşam türkiye-gürcistan maçında 4 gol atarak, beşiktaşlıların ve türk futbolunun yüzünü güldürmüş gol makinasıdır.
http://www.youtube.com/watch?v=ISGhDPFrylQ
nobrenin yoklugunda a takımda şans bulabilecek yeni yetme ancak basarılı ve ümit vaadeden forvet. şansı ve bahtı açık olsun
allah vergisi mtühiş bir fiziği olan yetenekli futbolcu adayıdır. adayıdır diyorum futbolcu olup olmaması tamamen şımarıp şımarmamasına bağlıdır. umarım bu yetenek yok olup gitmez. bu çocuk bir avrupa takımının alt yapısında olsaydı yeni henry geliyor derdim ama türkiye'de biraz şüpheliyim.
fiziği ve oyun stiliyle luca toni'yi andırmaktadır. milli takımı hakan şükür sendromundan kurtaracak kapasitesi vardır.
16 yaşaltı milli takımının en dikkat çekici ismi. paslarıyla onu besleyen diğer dikkat çeken isim için; (bkz: tunay torun)
(bkz: batugol)
daha şimdiden, herkes tarafından çok dikkatli seyredilmemesine rağmen yere göre sığdırılmamasına bakacak olursak, kendisini oldukça zor günler bekleyen gencecik çocuk.

daha bu yaşta, pohpohlanma derecesi buysa, 2 seneye deli olur çıkar zavallım. gelişimini tamamlayıp, önemli maçlarda tecrübe edinebilecek mertebeye gelene kadar sessizlikle takip etmekte fayda var.
yaşıtlarına göre inanılmaz bir fiziğe sahip genç futbolcu. umarım beşiktaş'ın yutdışı kampında yanından ayrılmadığı ibrahim üzülmez'in "şımarırsan inek güdersin" tavsiyelerini dinler de silinip gitmez, uzun yıllar milli takıma hizmet eder.
daha 16 yaşında, şampiyonlar ligi önelemesinde sheriff takımı karşısında oyuna giren genç oyuncu. böylece daha küçücükken avrupa'da resmi bir maçla takımına merhaba dedi. gerçi, ertuğrul sağlam'ın bu hareketinden biraz kahramanlık olasılığına dair kokular geliyor. olsun yine de heyecan verici. en azından biz fmseverler için.
cok genc, cok yetenekli bir futbolcudur. eger erken forum tutup simarmaz ise besiktas'a uzun yillar hizmet edebilecek kapasiteye sahiptir.
99 numaralı formayı giyen futbolcu.
a takıma alındığı için beni biraz korkutmuş futbolcu. yanında bobo ile beraber ligin tozunu attıracak potansiyel vardır. bizi* üzmese bari.
feci derecede bir tarafları kalkmış futbolcudur. avusturya kampında bir gazeteciyi azarlamıştır. oynadığı maçlarda ise sürekli rakiple didişmesi, her kaçan pozisyondan sonra artistçe küfür etmesi şimdilik göze batmamaktadır. ancak çalışmak yerine ilhan mansız abisi olmak isterse yıldızlar diyarından parlamadan kayar.
beşiktaşıma 3 puan kazandırmış genç yetenektir.*
ilk lig golünü 90+5 de gaziantepspor'a atan ligin en genç oyuncusu.
postmodern emre belozoglu.
karakartal formasıyla adından sıkça bahsettirecek olan genç golcü.
turkcell süperlig tarihinde gol atan en genç oyuncu ünvanını eline geçiren yetenekli ve şanslı velet.
25 agustos 2007 gaziantepspor besiktas maci'nda girdiği dakikadan itibaren oldukça etkisiz kalmasına rağmen, attığı golle maçı kurtaran adamdır. kendisine asist yapan futbolcu için; (bkz: ibrahim akın)

edit: kafasına gelen topları dağlara taşlara doğru pas vermesini olumlu kabul ediyorsanız eksileyin anuna goyim. pişecek mi? evet pişecek...
galatasaraylıyım ama hem ertuğrul sağlam hem de batuhan karadeniz ile gurur duyuyorum. ertuğrul hoca ile gurur duyuyorum çünkü 0-0 giden bir maçta 16 yaşında bir çocuğu sahaya sokabiliyor. aynı rafael benitez tarzı bir rotasyon uygulayabiliyor.

batuhan ile gurur duyuyorum çünkü 16 yaşında bir velet olarak daha bıyıkları yeni terlemişken ayakları titremeden beşiktaş formasıyla sahaya çıkıp takımını kurtarabiliyor.

helal olsun çocuk sana.
yaşı ve az olan tecrübesi ile deplasman maçlarında oynamaması gereken genç yetenek... 25 agustos 2007 gaziantepspor besiktas maci'nda attığı gol ve takıma üç puanı getirmesi aldatıcı olabilir zira daha çok genç ve verilen sorumluluk oldukça büyük... sadece inönü'de ki maçlarda oynaması gün için daha verimli olacaktır... ve kupa maçlarında zayıf rakiplere karşı ilk onbir de başlaması tecrübe açısından daha verimli olacaktır...
sevincten havalara ziplatan cocuk. simdilik 16 yasinda cok yetenekli kartalimizdir. ilerleyen gunlerde daha cok sevindirmesi dilenmektedir.
(bkz: ailecek izliyoruz efendim)
bir galatasaraylı olarak, keşke bu 90+5 deki gol inönü'de atılsaydı da o zaman kapalıda olabilecekleri ve batuhan'ın o sevincini inönü'nün çimlerinde görebilseydik dediğim oyuncudur.