bugün

24.04.1991 doğumlu, 1.87 boyunda, beşiktaş altyapısında forma giyen, geleceğin yıldız adaylarından olan futbolcu. kendisini, manchester city daha önceden denemek için kampına davet etmiştir ve transfer etmek için önümüzdeki günlerde beşiktaş ile görüşmeye gelecektir. bu genç yıldız, geçen yıl genç takımda 48 gole imzasını attı ve beyaz carew lakabıyla anılmaktadır.
kendisi tophane semtinde oturan, orada muhtarın sahası diye bilinen küçük halı sahada keşfedilmiştir.
bu akşam türkiye-gürcistan maçında 4 gol atarak, beşiktaşlıların ve türk futbolunun yüzünü güldürmüş gol makinasıdır.
http://www.youtube.com/watch?v=ISGhDPFrylQ
nobrenin yoklugunda a takımda şans bulabilecek yeni yetme ancak basarılı ve ümit vaadeden forvet. şansı ve bahtı açık olsun
allah vergisi mtühiş bir fiziği olan yetenekli futbolcu adayıdır. adayıdır diyorum futbolcu olup olmaması tamamen şımarıp şımarmamasına bağlıdır. umarım bu yetenek yok olup gitmez. bu çocuk bir avrupa takımının alt yapısında olsaydı yeni henry geliyor derdim ama türkiye'de biraz şüpheliyim.
fiziği ve oyun stiliyle luca toni'yi andırmaktadır. milli takımı hakan şükür sendromundan kurtaracak kapasitesi vardır.
16 yaşaltı milli takımının en dikkat çekici ismi. paslarıyla onu besleyen diğer dikkat çeken isim için; (bkz: tunay torun)
(bkz: batugol)
daha şimdiden, herkes tarafından çok dikkatli seyredilmemesine rağmen yere göre sığdırılmamasına bakacak olursak, kendisini oldukça zor günler bekleyen gencecik çocuk.

daha bu yaşta, pohpohlanma derecesi buysa, 2 seneye deli olur çıkar zavallım. gelişimini tamamlayıp, önemli maçlarda tecrübe edinebilecek mertebeye gelene kadar sessizlikle takip etmekte fayda var.
yaşıtlarına göre inanılmaz bir fiziğe sahip genç futbolcu. umarım beşiktaş'ın yutdışı kampında yanından ayrılmadığı ibrahim üzülmez'in "şımarırsan inek güdersin" tavsiyelerini dinler de silinip gitmez, uzun yıllar milli takıma hizmet eder.

batuhan karadeniz Başlığındaki Önemli Entry'ler

Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.