bugün

an itibariyle 4 kişi olmuş şubedir.
ligin en erken, veya en sorunsuz istanbul'da başlayacağının göstergesi, 4 kişilik şubedir. mulayim'in de aralarında bulunduğu güruh olduğunu belirtmekte fayda vardır. günün ilk ışıklarıyla birlikte katılımcı sayısının fırlaması beklenmekte, en azından dilenmektedir. yarın salı, erkenden uyumuştur insanlar, yoksa daha kaç kişi var. eheh. eheh..
kurallar ne olacak? sokak basketbolu mu? yoksa bildiğimiz salon sporu tadında mı? takımlar en az kaç kişi olacak söyleyebilirseniz ona göre çok daha iyi olacak gibi.
en hareketli, keyifli olacağa benzeyen şubedir.

kurallar basittir. 5'e 5 maç yapılabilecek kadar başvuru olursa fiba kurallarına sadık kalınıp, bildiğin basbaya basketbol maçı yapılacaktır. daha az katılım olması durumunda, tek pota 5 dakikalık 4 periyot olması muhtemel; bir şekilde yapılacaktır maçlar. lig henüz kuruluş aşamasında olduğundan bunların şimdilik önemi yoktur, hepsinin kararı sonradan alınacaktır.
maçların akşam olması halinde dahil olabileceğim lig.
an itibariyle 11 kişinin katılımıyla ümitlerimizi yeşertmiş şubedir.

çok fazla yazardan talep gelmezse, katılmak istemiş; başvuruda bulunmuş yazarların fikirleri doğrultusunda 3 kişilik takımlarla, toplam 18 kişinin katılımıyla bir turnuva düzenlenebilecektir. sadece 7 kişiye ihtiyacımız kaldı, eğer 3 kişiyle oynarız; hiçbirimiz de sakatlanmayız derseniz. en önemlisi, kaynaşacaksanız. heheyt.
bu şubeden çıkacak bir takım şu ana kadar,

* elbruz
* nevarki
* mulayim

olarak şekillenmiş gibi. lakin bir de oyun kurucuya ihtiyaç var. bence dream team gibi bir şey oldu bu. katılın yani. heves edin.
katılabilecegim şubedir.
katılmak isteyen yazarların bana mesaj atarak durumlarını bildirmesi halinde, şahsımın buralarda aghahowa gibi taklalar atmasına sebep olacak şubedir. 2 sene sonra dahil olabileceğim bölgedir.

hacı siz oynayacaksınız diye takla atıyorum burada, gelsem ne olur lan acaba?
katılmaya dünden razı olduğum şubedir.
yolun yarısı olan yaş ile katılmak istediğim organizasyondur. *
basketbol ligine yeterli ilgi gösterilmeyip bir organizasyon düzenlenmeyince, öksüz kalmış şubedir.

sanırım ben sebep oldum. fakat başında da sadece bir öneri sunduğumu, yarım metre boyumla sözlük zirvesi düzenleyemeyeceğimi söylemiştim zaten.
streetball takılan varsa katılmam gereken olay, grup her neyse.