bugün

entry'ler (275)

kadınların memelerinden süt çıktığı gerçeği

kadınların vajinasından çocuk çıktığı gerçeği kadar doğal bir gerçektir.

prens felipe

ispanya'nın yeni kralı.

mark selby

2014 dünya snooker şampiyonu. amasız mamasız bir şampiyonluk kazandı. finalde son iki yılın dünya şampiyonu o'sullivan'nı yendi. üstelik çeyrek ve yarı finali ikişer seansta bitiren bir o'sullivan'ı. böylece üçlü taçı yapan tarihteki 9. snookercı oldu.

caner eler

yılın spor yazarı ödülünü almış bilgili zat-ı muhterem.

çırılçıplak banyo yapmak

melekler oramızı buramızı görmesin diye yapılmaması gerektiği söylenen eylem. iyi hoş da banyodan çıkınca o ıslak çamaşırı çıkarmacakmıyız. o zaman görmeyecekler mi? ya da tuvalet işi nasıl olacak.

said hatipoğlu

(bkz: beşik uleması)

bugünkü ak parti mitingi her müslümana farzdır

islamı bilmeyen kişi beyanı. hayır sonra islam karşıtları bunların söylediklerini ciddiye alıyor, gerçek islam sanıyor, ısıtıp ısıtıp koyuyorlar önümüze.

havva nın adem in kaburgasından yaratılması

tevrat'ta geçen yaradılış hikayesidir.

kimi raikkönen

20. zaferini kazanarak mika hakkinen'le durumu eşitleyen fin pilot. rahat lider götürdüğü her yarış sonunda yaptığı gibi gene yarışın en hızlı turunu attı. adam normal değil.

insan taşlatan hoşgörü dini

islamiyet olduğu iddia edilen din. recm cezası islamiyetten çok önce ortaya çıkmış bir ceza yöntemi. islamiyette temel alınması gereken kurandır. kuranda yazmayan bir ceza yöntemini uygulamak ve bunun islamiyete uygun olduğunu kanıtlamak için de hemen hadis örnekleri verirler. üstelik bu hadislerin yüzde yüz doğru olduğunu söylerler. sonra bilmeyen müslümanlar bunu doğru kabul edip uygular, bilmeyen ataistler de bunlarla islamiyete laf atarlar.

köfte gibi kızarsın biber gibi patlasın

1982 yapımı gırgıriye filminde perran kutman'ın kendisini terk eden münir özkul için söylediği söz.

metin tekin

yeni bir oğlu olan sarı fırtına. oğluna rüzgar ismini koymuş.

kimi raikkönen

abu dhabi gp'sini 4 başlayıp kazanan lotus pilotu. 19. yarış galibiyetini almıştır. yarış sırasında sürekli kendisiyle konuşan mühendislere "beni yanlız bırakın" diyerek karakterine yakışır bir aya verdi.

ttnet

bildiğin yalancı şirket. taahhüt verdin dedi. yok ben vermedim uydurma dedim. aylar sonra affedersin ben bitarafımdan uydurmuşum şu eksik ödediğin faturanın fazlasını rica edeyim dedi. gelde cinnet geçirme.

kimi raikkönen

ara verdikten sonra nasıl geri dönüleceğini herkese gösteren pilot.

pau gasol

nadal'a maç sonunda çok içten sarılıp, öpen adam. anası babası böyle sarılmadı.

kimi raikkönen

ispanya'da da podyuma çıkan lotus pilotu. pilotlar şampiyonasında dördüncülüğe yükselmiştir.

kimi raikkönen

kaldığı yerden devam eden pilot. bahreyn'de ferrari'ye ne kaybettiklerini çok güzel gösterdi.

stephen hendry

2012 dünya snooker şampiyonasında, kariyerini 11. dünya şampiyonası kariyerinin de 3.147'sini yapan yaşayan efsane.

rıdvan dilmen

doğruya doğru, yanlışa yanlış diyen futbol adamı.