bugün

entry'ler (454)

sözlük yazarlarının itirafları

kafa iznini kafaya koymak gibi bi salaklık yapıp sözlükten 3 ay uzak kaldım.

türk alfabesinde eksikliği hissedilen harfler

delta harfi. olmalı. *

denizdvs

sözlük kalitesini düşüren yazarlardan biri.

domuz eti yiyince günaha gireceğine inanmak

bu yüzden, http://www.facebook.com/v...video.php?v=1218925107951

güzel bir kıza bakan ateist

düşün işte o güzel kızın ataları maymun diyerek morali bozulabilir. * *

sözlük yazarlarının artık umudunu kestiği şeyler

bir uzay geometri sorusunu çözebilmek.

intihar

bu hayata kendi ellerimizle son vermemiz. diğer hayatımıza kötü bir şekilde geçmemiz.

ölüm olmasa olabilecekler

dinazorlarla ejderhalarla nesli tükenmeyen yaratıklarla yaşamak zorunda kalırdık. işin kötüsü çıkmaza girince intihar etmek gibi bir seçenek de yok. *

türev

integral'in tersi. türev'e zor diyenler integral'e bakmasın hiç. ben baktım çok fena *

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

niran ünsal - hayranım *

astral seyahatte ilk gidilecek yerler

astral seyahat yaparken daha önce görmediğin bir yere gidemiyor insan diye biliyorum ben. eğer yanlışsa "paris" tabiki.

ö

o'nun kardeşi. ayrıca ö harfi ilk hece hariç başka bir hecede bulunursa o kelime küçük ünlü uyumuna aykırı olur.

gecenin tek şarkılık özeti

demet akalın - aşk * * * * *

ben bu yazıyı torunumun torununa yazdım

güzelliğini bana borçlusun yavrum.

gelecekteki sevgiliye mektup

canım sevgilim.. şuan sen de beni düşünüyor musun yoksa başka kızlara mı aşkım diyorsun bilmiyorum. tanıştığımızda 2 haziran'ın ilk saatlerinde neler yaptığını sorucam zaten. * seni şimdiden çok seviyorum.. nasıl da seviyorum dimi bak yaa, daha gelmeden neler neler yazıyorum sana. bir an önce gelmeye bak. öpüyorum kocaman. iyi geceler.

sesine aşık olunabilecek erkekler

(bkz: tarkan) değişik bi tılsımı var.

hiç gelmeyecek birini beklemek

hayatı ertelemektir. aslında kendi hayatını yok ettiğinin farkında olmazsın. kim bilir şimdi neler yapıyor, kimlerle konuşuyor. sen hala geçmişte kalmış, eski anıları yaşıyorsun. gelse bile eskisi gibi olmayacağını bildiğin halde...

captain black

sigara-puro kırması şahane içecek. sigara içmiyorum ama buna dayanamam. türk kahvesiyle bayaa iyi gidiyor ama espresso ile de mükemmel bir ikili oluşturabilir kanımca.

sevgilisi istemedi diye çocuğunu öldüren anne

anne olmak ne demek o duyguyu henüz bilmiyorum ama ben bu şerefsizin yaptığını sokakta gördüğü kedilere bile yapmam. insanlıktan nasibini alamamış zavallı. üç yaşındaki çocuğun vebalini nasıl kaldırabilir ömrü boyunca? nasıl rahatça kafasını yastığa koyar? minicik bir bedene nasıl kıyabilir bi insan? bi anne? eğer bu kadın insan kategorisine giriyorsa, kalsın ben almayayım.

edit: kadının yaptığı hoşuna mı gitti kardeşim eleştirimi eksiliyorsun?

twitter da allah cc nin followlaması

followlayan herkesin başına gelecek olay. ama dini konular ile pek dalga geçmemek gerekir bence * *