1. 1.
  My Sassy Girl,

  i didn' t want to tell you that but this language is too important and if we can' t talk same language each other, we can' t have a perfect communication. Because when i want to say piece of poetry to you, i can' t translate very well so we can't understand our speaking.
  Sometimes i think about my future. i want to learn some question about the life and the other created things. i try to prove the God' s existence. So i fuck my brain always, but now i can say that "i forget everything about these questions". i live my life. Now i am saying, "Life is for life!" and nobody can' t change that.

  with respect to you.

  i love you... Haa tatlım unutmadan, bu başlığı başka bir sözlükte de görmüştüm, unutmadan onu da ekleyeyim! (Haa dear, i have seen this subject in the other imaginary dictionary.)

  Evet, yabancı bir sevgilim olacağına çok inandığım için mutlaka Türkçe yazsam anlamazdı. O yüzden böyle yazmalıydım. Haa yabancı olacaksa ne olur Fin olsun kız ya!

  yıllar sonra gelen edit: başlık başa
  116 -45 ... simdi aklima gelmedi sonra yazarim
 2. 2.
  sevgili sevgilim

  eğer sende, benim sana gelecekten ulaştığım gibi bana geçmişten ulaşabilirsen allah rızası için en yakın tarihli sayısal loto numaralarını bana bildiriver. şerfsizim bunu gelecekteki güzel günlerimiz için istiyorum. kırksekiz yıl sonra görüşmek üzere.
  131 -3 ... guzunamca
 3. 3.
  (bkz: gönderilmemiş mektuplar/#3259584)
  10 ... zuvvar
 4. 4.
  sakın çıktığımızı şimdiki sevgilime söyleyeyim deme, ağzımıza sıçar valla. *
  yıllar sonra gelen edit: söylesen bile sikinde olmaz. Ama sen yine de eşeğini sağlam kazığa bağla bence.
  74 -7 ... t bag
 5. 5.
  sevgilim

  çizgili mavi gömleği nereye koyduysan bulamıyorum. seksen kere söyledim sana şunları bulabileceğim bi yere koy diye. ocağın gazını açtım, ütüyü de prize takıp yatagın altına koydum. ben işten geç gelirim, paraguay'a gideceğim bugün muhtemelen. sen beni beş sene falan bekleme.

  öptüm

  geçmişteki sevgilin
  51 -6 ... kuru pilav
 6. 6.
  sevgililer gününe 3 gün kaldı. nerde kaldın be?!
  30 -1 ... sandalye
 7. 7.
  az bi siktir git ya! işim gücüm var.
  11 -8 ... wake
 8. 8.
  (bkz: umuda yolculuk) hayata, zamana ve kadere meydan okumaya davet, aşk' ı düelloya davettir. herkes mutlu yaşamak ister aşkını, mutlu aşk var mıdır tartışılır tabii. ama yine de umut etmektir mutluluğu... "ey gelecekteki sevgili ne zaman karşıma çıkacaksan çık, silinsin geçmişin acı izleri... beklenen sen ol geçmişimde, vuslatım ol mutluluk ol da gel... nerede ne yaptığını bilmesem, tanımasam da kalbimi aşkınla donatacağım, seninle aşkın en romantik, en mutlu şarkılarını dinleyeceğim sevgili... darmadağın olmuş yüreğimle, doğru zaman ve yerde bekliyorum"....

  gelecek sevgiliye dair her insanın umudu mutlu olabilmektir.
  10 -2 ... linka
 9. 9.
  senden çocuğum olsun istiyorum haberin olsun.
  29 -1 ... ben keyfim ve kahyasi
 10. 10.
  Gelecekteki sevgilim ;

  Şimdiden anlaşalım , ben duygusal bir adam değilim , 14 şubat , doğum günü , özel gün falan bilmem . Güzel laflar söyleyip , pohpohlayamam , her an senle elimde telefon mesaj atmayı da sevmem , beklemeyi , bekletilmeyi hiç hiç sevmem . duygusal değiliz dediysek taş kalpli de değiliz , hemencecik kırılırım . Bana bir laf etmeden önce , birkaç sefer düşünürsen sevinirim . Belki de diyeceksin ," hayvan herif benim senle ne işim olur ". Ağır ol bakalım sevgilim , dedim ya hemencecik kırılırım ben , nazik ol biraz . Neyse beni böyle kabul edebilirsen , sevgili adayım olabilirsin gelecekte . selametle . * *
  41 -8 ... pesimistyla